Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:27:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 154986 пъти)
 
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: януари 26, 2009, 20:44:36 »

Колко много съм изпуснала girl_wink Момичета ние приключихме с лечението,сега ще трябва да изчакам известно време и пак на преглед да видим дали съм ги преборила "гадовете" :yes:и пак започваме по същество Wink
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #301 -: януари 26, 2009, 20:55:15 »

Преслава какви гадове мориш?
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: януари 26, 2009, 21:05:07 »

Упорити хламидии beating ,знам,че са упорити и почти винаги не се разминава с един курс на лечение,но силно се надявам да е станало pardon
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #303 -: януари 26, 2009, 21:08:36 »

OOO позната история,едвам се отървах даже си мисля пак една контрола да пусна,само като се замисля че са ми правили цветната снимка при наличието на тази гадинка дано да няма последици girl_impossible
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 26, 2009, 21:09:51 »

Извинете ме за невежеството blush,но какво представлява тази цветна снимка?
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #305 -: януари 26, 2009, 21:28:01 »

вкарват контрасно вещество през шийката на матката за да проверят дали са ти проходими трабите след като контраста е вътре те снимат на ренген и си имаш снимка,на която се вижда дали са запушени,нагънати,срастнали ...
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: януари 26, 2009, 21:29:03 »

Момичетаааааа,,,,,,, cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray cray..........днес ми излязоха резултатите от цитонамазката....(аз не съм ви споделила, но миналата седмица ходих да си правя някои неща + цитонамазка) ...и днес отивам и се оказва, че трябва да започна лечение..от утре cray cray cray......Според цитонамазката съм между 2-ра и 3-та група...Гинекологът ми каза, че това хич не е добре...Имам много остра инфекция, сега не мога да се сетя какво беше точно.Ще проверя в  резултата от цитонамазката и ще ви кажа.Купих си лекарствата и от утре започвам...........Мамка му това не го очаквах Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #307 -: януари 26, 2009, 21:32:49 »

хламидията ако не се лекува то4но това прави-запушва ги  huhhuh.gif
Agent T,съжалявам за резултата важното е че си хванала инфекцията.ти ме замисли и аз трябва да пусна че мина една година Girl_sing
« Последна редакция: януари 26, 2009, 22:12:05 от maria_lakova » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 26, 2009, 21:35:35 »

да му се не види, тъкмо си мислехме да започнем да работим "по въпроса".
И си викам "нека да си направя всички изследвания и тогава...." и си мислех аз, всичко ми е наред, а то какво се оказа cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 26, 2009, 21:38:35 »

gucci, а как се казват билките. Така или иначе аз вече четвърти клуб съм тук. Влязох в Клуб на бебеправещите 3, сега сме 7 скоро ще съм и в 12. Така, че имам време да чакам.

mileto, абонаментните места са заети. Приемаме те за малко. Моля, моля без да ти харесва при нас. Може само да ме навестяваш като остана сама да не ми е скучно.  blum


Аааааа, Ренкаааа, какви абонаменти, бе мила???  nea
Я, бързо да напускаш този клуб!!! good
С Коско ти стискаме палци и типожелаваме съвсем скоро да се похвалиш, че напускаш клуба!!! good

Agent T, пожелавам ти всичко да се оправи много бързо и скоро заедно с ренката да напуснете тази тема вече!!! good good good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: януари 26, 2009, 21:41:26 »

preslava_82,дано си ги преборила от първия път Good luck
Агент_Т кураж и горе главата,ще пребориш гадините или там каквото е и ще започнеш с бебеправенето Good luck Good luck Good luck
Рени,а ти малко по-ведро,нищо не се знае,пожелавам ти да не влезеш в другата тема,а да се насочиш към една друга започваща с 'Б' tease tease tease
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 26, 2009, 21:51:25 »

Мацки, извинявайте за невежеството, ама какво точно означава хламидия и поликистозни яйчници, и хламидията може ли да доведе до безплодие ? crazy
Рени, Гери, марш към лабораторията, какви са тези неща, вие сте силни момичета не може да ви е страх от един тест,  по-добре е за вас да знаете какво става, я си представете че има по едно човече в корема ви, а вие се чудете и маете какво става и не се пазите.
Радвайте се че толкова лесно можете да се доберете до лекари и лаборатории, нямате представа какво е да не можеш да се добереш до гинеколог и лаборатория и наистина да не знаеш какво става,така че бегом. Иска ми се и тук да можеше свободно да си ходиш при лекари и всичко да става толкова бързо, а не с много чакане, но уви това е живота.......
Преди няколко дни разбрах че най-добрата ми приятелка е бременна в 8 седмица,забременяла е веднага след спонтанния аборт предния път, много се радвам за тях, защото знам колко много и двамата искат бебче, но  ми стана някакси тъжно, че при нас не се получава толкова лесно sad
Иначе аз съм в очакване на лелката, тъй като положителния тест за овулация ми беше на 12.01, очаквам тези дни да ме навести лелката, понеже май нищо не сме свършили този месец, за съжаление
sad Продължаваме си с цинка и селена и дано следващия месец се получи нашето малко чудо smile
В четвъртък съм при доки да си разбера резултатите от изследванията, които правих преди месец и половина, стискайте палци всичко да е наред Wink
Иначе и мен ме интересуват какви точно са тези билки за овулацията?
« Последна редакция: януари 26, 2009, 21:55:53 от anita81 » Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 26, 2009, 22:00:22 »

Agent T,хубавото е,че си разбрала навреме и ще може да се излекува give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: януари 26, 2009, 23:16:02 »

Много съм щастлива!!! yahoo yahoo *YAHOO*Ще си направим бебе!!! yahoo yahoo yahoo
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: януари 27, 2009, 00:09:42 »

малко неудобен въпрос-стоите ли  с краката нагоре след секс?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines