Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 13:47:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръкът който получих от съфорумка :)  (Прочетена 102151 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 15, 2008, 13:53:18 »

Момичета, страхотни подаръци сте получили  Bravo Bravo Bravo Bravo

Аз още не съм изпратила моя и направо ме е срам .....а съм го купила още преди седмица  blush

По въпроса за картичките ....и аз за първи път тази година видях триъгълни картички и са много сладки ... тази година и аз ще подарявам такива ... жалко, че бяха само 3 вида , но все пак  ;

Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 15, 2008, 15:15:41 »

Много страхотни са всички подаръци! Браво на всички Снежанки и на всички деца, че толкова много са слушали за такива прекрасни подаръци tease tease tease

Аз преди малко пратих подаръка и на моето послушно цвете и се надявам да я зарадвам Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 15, 2008, 15:33:38 »

ЕЕЕЕЕ толкова съжалявам че пропуснах момента, в който сте избирали  sad sad sad sad sad
Сигурно чувството е прекрасно!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 15, 2008, 18:04:58 »

Като четох в другата тема - очевидно утре (и вдругиден) ще има много получени подаръци! Дано всички успеят да ги снимат навреме, защото аз лично нямам търпение да ги видя!  blush
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #139 -: декември 15, 2008, 19:57:21 »

и аз си имам подаръъъъъъъъъъкккк!!!!!!!!!!!!!  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo
Голяm кеф е, бе хорааа!!!!!!! Нямах търпение да изляза от пощата, за да го отворяя  blush
Много ми е готин подаръка, много му се радвам   blum
Големи, не големи ОГРОМНИ благодарности на Надето little.miss™  за страхотния подарък!!  Bravo Bravo Bravo

Прилагам снимков материал за всички любопитковци, а за Надето  Girl_hide Girl_hide Girl_hide heart heart heart heart LOVING mail-for-you


* CIMG3793.JPG (54.61 KB, 352x264 - видяно 1897 пъти.)
« Последна редакция: декември 15, 2008, 19:59:00 от Milizandra » Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #140 -: декември 15, 2008, 20:00:34 »

ето и една папарашка снимка, докато сефтосвах чашата, много е готина фръц-фръц  blum  blum  blum


* CIMG3796.JPG (49.19 KB, 352x264 - видяно 1878 пъти.)
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 15, 2008, 20:17:24 »

Аз съм се притеснила ужасно. Ще си подаря подаръка на мойто детенце на срещата на форумците от София, и много се тревожа дали ще го хареса и дали ще има нещо против, че ще си го получи чак тогава...Е, едно пиленце ми каза, че тя няма нищо против да си го получи тогава, а и аз много искам да и го дам лично, за да се и запознаем, но все пак...си се притеснявам...Дано да и хареса и да успея да я зарадвам!  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: декември 15, 2008, 20:35:27 »

Ето го и моя подарък...Рени /reni79/ благодаря ти от сърце мила, много е красиво  heart heart heart Наистина чувството да получиш подарък от непознат е уникално...  give_rose give_rose Даже в пощата си бях забравила личната карта, но служителката беше много мила, дадох и студетска книжка и видя че съм аз  danceg

Свещник:




И обеци  danceg danceg danceg danceg





Е разопаковах ги още изграда, тъй че няма да мога да снимам красивата опаковка, а картичката зае подобаващо място и просто забравих да я снимам  give_rose Рени още веднъж благодаря  Flower
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 15, 2008, 22:16:38 »

Аз съм се притеснила ужасно. Ще си подаря подаръка на мойто детенце на срещата на форумците от София, и много се тревожа дали ще го хареса и дали ще има нещо против, че ще си го получи чак тогава...Е, едно пиленце ми каза, че тя няма нищо против да си го получи тогава, а и аз много искам да и го дам лично, за да се и запознаем, но все пак...си се притеснявам...Дано да и хареса и да успея да я зарадвам!  give_rose

Аз лично супер много бих се зарадвала да си получа подаръка на срещата лично!!! yahoo danceg
Предполагам и "твоето детенце" също ще се зарадва много!!! good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: декември 15, 2008, 22:58:48 »

Гери, радвам се, че си харесала подаръка, който ти изпратих.  yahoo yahoo yahoo Днес доста се бях притеснила cray , че не пишеш и дори си мислех, че не ти харесва. Най-хубавото е, че е достигнал до теб без да бъде строшен.
« Последна редакция: декември 16, 2008, 10:30:53 от reni79 » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: декември 15, 2008, 23:23:17 »

Ooo Рени не съм писала, защото нали ти казах че в петък получих само бележка и пишеше че мога да си го взема всеки делничен ден след 15:00часа....и затова толкова късно  give_rose А и как може да се притесняваш при този невероятен подарък  give_rose  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #146 -: декември 16, 2008, 10:38:18 »

И аз вече си имам подаръъъъъъък  yahoo Благодаря на Мmariana  give_rose
Преди малко влезе един куриер и аз се ухилих на 100 карата и очаквам да дойде при мен и да ми връчи изненадата....... но той попита за името на колежката и отиде при нея  tease blush Викам си, не е било за мен  pardon Но докато уреждаше пратката на колежката, попита з амеото име и аз вече знаех, че е подаръка  Girl_hide Едва го дочаках да си тръгне и почнах да разокпаковам. Имам коледен венец/свещник, книга с рецепти от Иван Звездев (сега сигурно ще трябва и в темата за готвенето да се отчета  blush ) и много красиво опакована картичка (нея ми беше жал да я разопаковам, защото наистина е много хубаво направена, но иначе нямаше как да разбера от кого ми е  този подарък). Нямам апарат в момента, при първа възможност ще си снимам нещицата и ще ви ги покажа.
Ама много е гот така да получаваш подарък  chee
Още веднъж, благодаря mmariana  give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: декември 16, 2008, 10:42:01 »

Хихихихи, днес май варненки ще се напълнят с подаръци  pardon.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: декември 16, 2008, 11:16:27 »

Слънце, честит подарък, чакам с нетърпенеи после сники!!!
Герганче, много ми харесаха обеците!!! Браво на Рени за избора!!
Наде, и ти си направила страхотен подарък!!
Чакам с нетърпение и моя подарък да бъде получен мился, че днес!!! Дано да не се е счупил!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: декември 16, 2008, 12:00:10 »

Слънце, много се радвам, че ти е харесал подаръка, дано да съм успяла да внеса още коледно настроение в дома ти  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines