Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:11:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръкът който получих от съфорумка :)  (Прочетена 106448 пъти)
 
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: декември 12, 2008, 18:57:17 »

Момичета подаръците ви са страхотни  Bravo
Леле колко хубава емоция е това да споделяш подаръците си с приятели и дружно да им се радвате  yahoo

Аз искам да изкажа благодарности на ИНА /inaxastra/ за чудесната картичка която получих днес и страшно ме трогна  :'(

Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: декември 12, 2008, 19:04:54 »

Аз също не  разбрах кой за какво се е разсърдил,върнах се назад в темата и пак не разбрах,май става нещо като развален телефон.Едва ли има сърдити в тема с подаръци-едва ли. smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: декември 12, 2008, 19:13:27 »

kali_gali, става въпрос за това, че dgudge е получила подарък, но не знае от кого е - първоначално си е мислела, че е от мен (въпреки че това не го е пишело на картичката - на картичката просто не е пишело какво е името във форума на нейната Снежанка). И сега dgudge си мисли, че нейната Снежанка й се сърди заради това недоразумение, но аз си мисля, че тя поради някаква причина може да не е прочела темата... Или поне се надявам това да е причината Снежанката на dgudge да не пише, а не защото е сърдита или обидена. Надявам се скоро да се появи.  smile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: декември 12, 2008, 19:27:57 »

Ако съм разблара правилно и до сега не се знае коя е снежанката на джудже т.е. тя самата никъде не е написала,че е сърдита.Може просто тя да не иска да се издава за да е по-интередно.Защо непременно си мислите,че е сърдита.Аз не вярвам за такова нещо да се сърди някой,в това няма смисъл.То за това беше по-добре да не си знаеме снежанките.Аз моята не я знам и не съм питала-така е по-забавно.Важното е всеки да е изненадан и всеки да си хареса подаръка,а кой не обича подаръци.
Страхотни са всички подаръци,които все повече се множат в тази тема.Това с подаръците тази година направо събуди рано рано коледния дух.Е аз още нямам но очакването е много приятно и съм сигурна че ще си харесам подаръка.Поздравления за подаръците до тук-страхотни са-браво.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: декември 12, 2008, 19:54:37 »

Имам прекрасен подарък , а съм тъжна и съм обидила моята Снежанка cray
Калинче , моля те не се сърди наистина не знаех от кого е , нали такава е играта  cray Просто не съм разбрала gucci като ни разпредели girl_impossible Офффффф много гадно така
Eто заради това изказване аз поне реших,че някой е сърдит blush
Кали обратното,ако всеки си знаеше Снежанката,щеше да се избегне проблема pleasantry ако изобщо има такъв give_rose
Мили,подаръка ти е много готин,а ако и снимката върви с него  judges х  Bravo за избора й
Браво и на Ина за картичката Bravo
« Последна редакция: декември 12, 2008, 19:56:38 от [x] little.miss™ » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: декември 12, 2008, 21:25:47 »

Ето моите подаръци, както обещах... smile
А на моето послушно дете ще му подаря подаръка на срещата на форумците от София в неделя - много ми се иска лично да и го дам!  smile



« Последна редакция: декември 12, 2008, 21:59:09 от beb4eto_na_me4o » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: декември 12, 2008, 22:00:58 »

 :bravo:Страхотен подарък,браво на Снежанката.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #112 -: декември 12, 2008, 22:19:04 »

Аз искам да изкажа благодарности на ИНА /inaxastra/ за чудесната картичка която получих днес и страшно ме трогна  cray

Оо, радвам се, че ти е станало приятно  LOVING
И аз благодаря за електронната картичка, която прочетох преди малко  kiss2
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: декември 12, 2008, 22:31:51 »

Аз само да кажа, че на снимката кутията е малко променена, защото я снимах тази вечер. Сега тази кутия е кутия за бижута - залепила съм красивата панделка от оригиналния подарък и съл нарисувала снежинки в двата края със сребърен химикал  smile Още веднъж специални благодарности за подаръка  heart
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: декември 13, 2008, 10:58:21 »

Много са ви хубави подаръците !!!! smile  give_rose give_rose give_rose

Мили много се радвам, че ти харесва подаръка !!! и в подходящ момент е дошъл !!! smile

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: декември 13, 2008, 12:18:50 »

Ина(inaxastra ) БЛАГОДАРЯ ТИ за прекрасния подарък Love Love Love Love Love Love Получих го в момент в който целия свят ми е крив и успя да ме накараш да се усмихна give_rose give_rose give_rose
По-късно ще си покажа страхотния подарък и готината картичка danceg danceg danceg danceg
 Offtopic Гери,и твоя страхотен подарък вече е на точното място danceg

И за двете ви:
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: декември 13, 2008, 18:41:18 »

И аз си получих първия подаааааааааааааааарък За него искренно благодаря на cherry_tea успя много да ме трогне и наистина го приех изключително лично и веднага обеснявам защо и какъв е той. Получих сладка триъгълна картичка , която много ме изкефи не само защото е готина, а и защото е от благотворителна инициатива на БЧК. Навсякъде, знаете, продават готини картички и нищо не ни струва като купуваме, да вземем такава, с която бихме помогнали на някой в нужда.Нищо не ни струва, но не винаги го правим, а мацката го е направила и аз и казвам едно голямо ЕВАЛА
А подаръкът толкова ме умили, че за малко да пусна и сълзичка, защото това момиче ми прати чаша, в която като се сложи гореща напитка се вижда снимка. И от снимката, мили мои, ме погледна с две дяволски закачливи очички и една полуусмивка моя малък сладък Сми  heart heart heart heart heart Е как да не се трогна от този подарък.
Благодаря още веднъж
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: декември 13, 2008, 18:44:42 »

Наде , чакаме снимки момеее  tease photograph
Поздравления за Ина , че е успяла да зарадва още една съфорумка  give_rose

Бебчето-на-мечо , подаръка е много хубав  Bravo И това , че се е сбъднала една твоя мечта е още по-хубаво в случая  Flower
Поздравления на skylife , за правилният избор !  give_rose

cherry_tea , и на теб едно голямо браво за страхотния избор  Bravo give_rose Ето , че си успяла да разчустваш една силна жена - нашата Ина  tease
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 13, 2008, 18:45:08 »

Обещавам по-късно да пусна снимки, но сега фотото е в спалнята , а шефчето спи там и смея ли да вляза ми кажете  diablo diablo diablo diablo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 13, 2008, 18:47:07 »

Браво на Черито/cherry_tea/, наистина невероятен подарък  Bravo Bravo Bravo
A Инче прости ми невежеството но твоя сладък Сми.... Точко ли е?  crazy   blush
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines