Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:39:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181563 пъти)
 
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #210 -: февруари 10, 2009, 22:34:04 »

lady_in_love , беше ли в онзи склад в Стария град?  Там цената е  наполовина почти... ако за същите пеперуди става въпрос.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 10, 2009, 23:10:06 »

Не съм била мила,но ще отида със сигурност,записла съм го в графика.Ако наистина са още по евтинки,направо  Girl_hide супер.
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 11, 2009, 08:20:02 »

pebbles - розичките са върха  Bravo!

Май и аз ще ги пробвам за гривнички на шаферките!  yahoo

Момичета, пепруди намерих и аз в един магазин на Симеон, между Мария Луиза и пазара. На добри цени и различни видове! Дано да ви е от полза!

За бонбонките и аз не исках шарени - затова от детската радост избирах по 2 бели и 1 жълто / оранжево. Така ми отиват на цветовете за сватбата. А и те са преобладаващо бели, поне тези на варненската фирма. Има по 3-4 цветни в пакетче! 

И на мен кошничките определено ми излизат по-скъпи от готовите - но са си само мои и наистина е мнооого забавно да ги правиш!  danceg
Онзи ден се загледах, в тези, които имам от последните 4 сватби - едните са без монетки, другите са с капачка  nea .............
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 11, 2009, 13:00:28 »

Аз направих преди време много ето такива розички , но по едина друг начин. Сега мога да се опитам да ги доуформя като цветчета за закичване на гостите. Ето едночко...



Май и аз ще ги пробвам за гривнички на шаферките!  yahoo


 Как се радвам, когато кипи творчески труд. На мен винаги ми е харесвало да правя нещо с ръцете си, хубаво е, че още има момичета, които обичат ръкоделието blum
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: февруари 12, 2009, 12:06:03 »

момичета, искам да питам нещо:
трябват ли ми късметчета (тези вътре със стотинка, бонбонки и житце) за хвърляне на излизане от ритуална зала. За църквата знам, че се хвърлят такива, но не съм сигурна дали и за ритуална зала след подписването трябва да имам късметчета?
Че нещо се обърках вече къде какво трябва ....
Мерси  give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: февруари 12, 2009, 12:11:55 »

elean , късметчетата по принцип се хвърлят след ритуалната залаgood
След църквата обикновено се хвърля само жито, ориз (това с ориза е малко западен обичай и май не е популярен у нас) или нищо.

Разбира се, това не е задължително и можеш да го съобразиш с типа на сватбеното ви тържество.

Примерно ние бяхме с изнесен ритуал в ресторанта и нямаше как там да се хвърлят късметчета (не че е невъзможно, просто ми се струваше неудачно). Затова късметчетата кумата ги хвърляше на излизане от църквата. Като аз освен тях, бях сложила и насипно жито в кошничката - та хвърляше хем жито, хем късметчета.  girl_wink

Ако имахме Ритуална зала - след нея щеше да е хвърлянето на късметчетата, но поради липса на такава беше след венчавката.  good
Всичко е въпрос на индивидуално решение според самата сватба!  give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 12, 2009, 12:14:50 »

Ние нямаме църква и ще хвърляме след ритуалната good
Само дето все още не мога да намеря бонбонки cray
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 12, 2009, 12:16:23 »

Аз смятам да хвърляме късметчетата след ритуалната зала, а след църквата листа от рози и едни много сладки конфети, които видях някъде тук от сайтовете публикувани във форума.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: февруари 12, 2009, 12:21:18 »

Валка27 и аз не можах да намеря бонбонки за късметчетата, затова взех едни който са кота Тик-Так само че са цветни, продават ги в Кауфланд и да ти кажа станаха много хубави късметчета, всичките ги обраха гостите аз и едно си нямам pardon
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: февруари 12, 2009, 12:39:05 »

Да Ви питам нещичко...
Колко по-рано могат да се направят късметчетата? Има ли вероятност на бонбонките вътре да им стане нещо - да се овлажнят, разтекат... де да знам и аз още какво...
До нашата сватба има още 4 месеца, а аз вече нямам търпение да почна да ги правя, а се страхувам да не им стане нещо за това време...
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: февруари 12, 2009, 12:39:58 »

elean , късметчетата по принцип се хвърлят след ритуалната залаgood
След църквата обикновено се хвърля само жито, ориз (това с ориза е малко западен обичай и май не е популярен у нас) или нищо.

  give_rose

Много благодаря, кикси, за навременната помощ! give_rose
И аз смятам да е след Ритуалната.. А за църквата ще видим!
А иначе съм чувала, че броят на късметчетата трябва да е равен на броя на годините на булката!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: февруари 12, 2009, 12:49:02 »

Блещучка, аз ги направих два месеца преди сватбата май, и нямаше проблем, макар че сватбата беше септември, пък и ако се замислиш късметчетата дето имаме от други сватби нищо им няма good

Елеан не знам колко трябва да са късметчетата, но ние май имахме по-вече от моите години, все пак бях взела доста тюл пък и беше весело докато ги правехме с майка.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: февруари 12, 2009, 13:03:17 »

Валка27 и аз не можах да намеря бонбонки за късметчетата, затова взех едни който са кота Тик-Так само че са цветни, продават ги в Кауфланд и да ти кажа станаха много хубави късметчета, всичките ги обраха гостите аз и едно си нямам pardon
знам ги тях, обаче милото не ги харесва иска Детска радост.А на мен ми е все едно, то като го завиеш с тюла, панделки и прочие много ще се вижда аджеба какви са бонбонките вътре Girl_hide
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 12, 2009, 13:13:05 »

Снощи нещо ми дойде музата и смотах набързо едно такова  ка`т да е цветче за закичване. Първо стана малко разкикерчено и второ още съм в чуденка да ли да продължа да правя сериийно производство? crazy
Мисля , че по- добре да го напрая кат розичка на дръжка, както pebbles беше показала , някъкси по-стилно ми се вижда. crazy crazy crazy
  Ся само трябва да чакам да ме налегне музата пак.



* Resized DSC01759.jpg (60.45 KB, 320x240 - видяно 2720 пъти.)
« Последна редакция: февруари 12, 2009, 13:15:59 от nia » Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 12, 2009, 13:31:48 »

Някой да е пробвал да лепи сатен върху папка-класиор ?. В смисъл със силикон дали ще стане?Да не ми стане на точки или петна нещо от към плата? crazy Или пък с някво друго лепило  ?А? crazy
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines