Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:48:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181575 пъти)
 
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 03, 2009, 11:07:33 »

pepina,  гривничките са страхотни.  Bravo
Искам и аз такива.  yahoo Бързо издавай от къде ги поръча!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 03, 2009, 23:58:03 »

Благодаря, момичета, за експресната информация. Страхотни сте give_rose
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #182 -: февруари 05, 2009, 17:10:52 »

Ох, влюбих се в тези тейбълки и ми се прииска да ги споделя с вас.

http://www.myweddingfavors.com/images/Product/25057-Lantern-PlCard-L.jpg

http://www.myweddingfavors.com/park-place-park-bench.html
Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #183 -: февруари 05, 2009, 23:47:07 »

Ох, влюбих се в тези тейбълки и ми се прииска да ги споделя с вас.

http://www.myweddingfavors.com/images/Product/25057-Lantern-PlCard-L.jpg

http://www.myweddingfavors.com/park-place-park-bench.html


 Love girl Мноооога са сладурски!!!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 09, 2009, 13:29:05 »

Имам един въпрос относно цветчетата, с които се закичват гостите на сватбата. Дали са за всички гости или само за тези, които идват в къщите на булката и младоженеца. Ако е за всички, тогава останалите кога се закичват. Май звучи доста глупаво  Ashamed, но не успях да открия нищо по въпроса.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 09, 2009, 13:33:55 »

Ние имаме за ссички ...само на родителите и кумувете бяха малко по различни pardon Зокичването го направиха 2 мои приятелки вече в ресторанта,огато и всички си бяха намерили местата pardon
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 09, 2009, 13:37:03 »

Ние закичихме само най близките в нас с бутониерите а в ресторанта 2 приятелки както казва Майчето закичиха останалите гости  good
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 09, 2009, 17:35:34 »

момичета, зор виждам с намирането на бонбонки детска радост.
Моля дайте идеи за Пловдив.
Благодаря!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 09, 2009, 18:23:03 »

Аз си намерих съвсем случайно в едно гаражче за хранителни стоки, но което е по въпроса на elean - на пликчето пише производител ЕТ "НИСАЙ" гр. Варна. На опаковката пише и телефони, ако някой се интересува ще ги дам на лични.
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #189 -: февруари 09, 2009, 18:25:29 »

Днес купих тел и реших да направя пепрудите. Не мога да ги докарам същите, ама долу горе стават - голяма е играчка. Сега остава въпроса как да съединя частите. Мисля да пробвам с поялник и калай. Ако му се хване цаката сигурно и по бързо ще става, само се чудя дали няма да са смешни. Може и със спрей да ги напръскам, че да не са много телени. За стойка измислих, че могат да се вземат от тези малките свещи в металните поставчиц,да им се изкара фитила и на негово място да се сложи пеперудата. Като сглобя някоя ще пусна снимка за коментари  smile
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 10, 2009, 10:04:17 »

pebbles - моите са на същата фирма!  good

elitzza - чакаме снимчици!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 10, 2009, 10:25:27 »

Днес купих тел и реших да направя пепрудите. Не мога да ги докарам същите, ама долу горе стават - голяма е играчка. Сега остава въпроса как да съединя частите. Мисля да пробвам с поялник и калай. Ако му се хване цаката сигурно и по бързо ще става, само се чудя дали няма да са смешни. Може и със спрей да ги напръскам, че да не са много телени. За стойка измислих, че могат да се вземат от тези малките свещи в металните поставчиц,да им се изкара фитила и на негово място да се сложи пеперудата. Като сглобя някоя ще пусна снимка за коментари  smile

С нетърпение чакам да видя снимчици! Ти кои пеперудки се опитваш да докараш? Може вместо с поялник да пробваш да съединиш частите, увивайки ги със съвсем тънка тел - така няма да е грозно предполагам. Ако не държиш да са телени - може да ги топнеш в последствие в боя с бронзов цвят или пък залтист. С броката също идеята не е лоша - зависи в какви цветове ще ти е украсата. а може и да комбинираш златиста боя, и после брокат - така няма да се вижда цвета на телта и да прозира.
 give_rose


А аз да ви питам момичета - нещо не ме кефят тези шарено баМбони, обаче помня, че едно време имаше едни бели рошави баМбони, пак твърди и вътре имаше фъстък. Смятате ли, че стават за късметчета? И някой виждал ли е от тях в София?
« Последна редакция: февруари 10, 2009, 10:27:19 от Ble6tu4ka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 10, 2009, 10:30:24 »

Днес купих тел и реших да направя пепрудите. Не мога да ги докарам същите, ама долу горе стават - голяма е играчка. Сега остава въпроса как да съединя частите. Мисля да пробвам с поялник и калай. Ако му се хване цаката сигурно и по бързо ще става, само се чудя дали няма да са смешни. Може и със спрей да ги напръскам, че да не са много телени. За стойка измислих, че могат да се вземат от тези малките свещи в металните поставчиц,да им се изкара фитила и на негово място да се сложи пеперудата. Като сглобя някоя ще пусна снимка за коментари  smile
Мила мисля че ще ти е по лесно ако си вземеш някаква формичка на пеперуда по която да ги огъваш.Чакам с нетърпение снимки.За боядисването със спрей ще стане и мисля че идеята на Блущучка за тънката тел е оригинална.Поздравления за ентусиязма.

Блещучке тези бонбонки се наричат Снежинки и ги има.На мен част от късметчетата ми бяха с тях и стоят добре.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 10, 2009, 10:33:41 »

Цитат на: gucci
Блещучке тези бонбонки се наричат Снежинки и ги има.На мен част от късметчетата ми бяха с тях и стоят добре.

Иха! Значи става!  yahoo
Мила, имаш ли случайно снимки на тези късметчета - да мерна как стоят с бонбонките?  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 10, 2009, 10:40:49 »

Ами снимки нямам щото тях последни ги правих ама стоят като другите почти няма разлика.Просто са по белички от другите.Взимай един пакет и пробвай и така ще добиеш най добра представа.
 Offtopic ти отказа ли се от морската сватба.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines