Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:22:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181582 пъти)
 
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 17, 2009, 12:31:17 »

Нашите подаръци бяха на морска тема , понеже сватбата ни беше август, тъй като не ми харесваха готовите си поръчахме такива каквито ние искаме и ето това са те http://www.snimka.bg/album.php?album_id=306641&pid=10044140
Аз мисля , че подаръка трябва да говори за вас самите, не само с надписа на лентичката ако има такава girl_wink
С поканите направихме същото, на едната страница беше отпечатана наша снимка с по голяма прозрачност и посредата имаше нещо като оризов лист , на който беше необходимата информация , като към всеки се обръщахме лично good
Съответно зависи и до възможностите, може да си поръчаш да ти направят и мини каляски ако сте по романтични , ако искате може да си свържете подаръка с орнаментите на тортата ако е по необикновенна  give_rose
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 17, 2009, 12:36:51 »

Четох за рамки за снимка на младоженците и отзад е прикрепена бонбониерка , но ние получихме такива подаръци на едно кръщене и то без снимка crazy все ощи си стоят така nea
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 19, 2009, 10:21:09 »

Едно въпросче smile Не зная дали тук трябва да го отнеса. Значи ще си имаме малка шаферка, ама много много сладка smile Та искам тя да хвърля листенца от розички пред мен. Въпрос 1: Тези листенца в кошничка ли се слагат и къде се хвърлят в гражданското, църквата или в ресторанта?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 19, 2009, 11:03:46 »

tasty , ние също имахме малка шаферка, която хвърляше листенца от рози пред нас. Идеята взаимствах от форума.  Bravo

1. Значи, предният ден бях купила рози, съответно не им бях накъсала листенцата, за да не увяхнат  Wink (това остана като задача за другия ден, непосредствено преди ритуала). Бях казала на някой от нашите да има грижата в сватбения ден да връчи розите на майката на шаферката и тя от своя страна да има задължението да накъса листенцата и да ги сложи в кошничка и да ги даде на шаферката непосредствено преди ритуала.

2. Кошничката (средно голяма) си я облякох в плат, украсих я с някакви "джиджавки", но можеш да си купиш и готова такава, само че да е малко по-голяма от тези за халки, които продават.

3. Ние бяхме с изнесен ритуал и когато тръгнахме под звуците на Менделсон да влизаме, тя вървеше пред нас и хвърляше розови листенца по пътя ни.

За мен този вариант е най-удачният, в смисъл да е в началото на гражданския ритуал  good - някак си най-пасва, за църквата не мисля, че е много удачно  crazy.
Но дори и да не сте с изнесен ритуал, това може да се направи и в Ритуалната зала - когато влизате тържествено. Стига да няма проблем от тяхна страна, че ще им направите "боклук" в залата.
А ако не ви разрешат в Ритуалната, така или иначе в ресторанта пак ще имате тържествено влизане, ди джеят пак ще ви пусне Менделсон или нещо подобно, така че и тогава тя може да върви пред вас и да хвърля листенца от рози.
Помисли и над този вариант, но за мен най-удачният е непосредствено преди гражданския ритуал, докато вървите по пътеката под звуците на Менделсон.  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 19, 2009, 11:27:01 »

Благодаря Kiksi, give_rose както винаги много отзивчиви. Да, именно се чудя да не направят проблем в рит.зала, защото ние сме със зала, а и като видях, че часовете са през 20 минути  shok записани лошо ми стана.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #155 -: януари 19, 2009, 11:39:30 »

Ние също имахме малки шаферки, които от кошничка, хвърляха розови листенца пред нас по време на Менделсон и прочие - абсолютно същата история като Кикс  pardon

И аз смятам, че това е най-подходящия момент, за да бъде бъдещето ви осеяно с розов цвят  twohearts

Ако в Ритуалната са много нагъсто бракосъчетанията, при влизането в ресторанта, когато всички гости стават да ви посрещнат на крака е  good

Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 19, 2009, 19:25:48 »

Питайте в залата , така ще е "украсено" и за следващите  blum Wink
Активен
marry
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 20, 2009, 17:31:49 »

Да ви се похваля,аз вече си имам тейбъл картички,може да ги видите в галерията ми.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 24, 2009, 15:21:35 »

С какъв размер долу- горе трябва да се тейбъл картичките при сгънато положение. Направих една 10/6 ама ми се вижда голяма? crazy
Или е добреее??????
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #159 -: януари 24, 2009, 18:42:51 »

С какъв размер долу- горе трябва да се тейбъл картичките при сгънато положение. Направих една 10/6 ама ми се вижда голяма? crazy
Или е добреее??????

Ами мисля, че е нормално. Моите в сгънато състояние са високи 5см. и са широки 7 см. Но аз ги исках от агенцията да не са натрапчиви, така че може би - затова са с тези размери.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #160 -: януари 24, 2009, 23:22:59 »

Нашите картички за маркиране името на госта, си вървяха в комплект към поканите (менютата, картичките за благодарност и пр). Т.е. бяха готови и така да се каже стандартни (за тукашните стандарти). В сгънато положение са 10/4 см.
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 25, 2009, 11:28:29 »

Моите съм ги запланувала да бъдат 9/5,5. Не съм целяла този размер - просто хванах парче картон и рязах, докато не ми хареса. Сега като си гледам макетчето не мога да си го представя с други размери  Wink Като мине сесията, ще направя подобрен макет и ще покажа
 kiss2
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #162 -: януари 27, 2009, 17:06:57 »

Аз да се похваля, че вече са ми готови и белите жеравчета за хвърляне. Тези дни пак ще се опитам да се правя на фотограф и ще пусна снимчица. Ох, вече нямам търпение да си употребя нещицата!!!

А за тейбълките, наистина не мисля, че има кой знае колко универсален размер. Много зависи от самия вид на тейбълката, дали ще е прикрепена към някакъв предмет или ще е стандартна основа и изобщо...бла бла. Най - доброто за всички неща по сватбата май се оказва "Както ви се харесва", както е казал бат` ШекспирТ.  Wink
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 28, 2009, 14:07:51 »

Първо да кажа че още нямам нито рокля нито никакви аксесоари и дреболии / но съм в процес на търесене/ и днес като рових в мрежата попаднах на някакви "съндъчета" , май са за пари или нещо такова, сайта е руски, не разбирм много много, но а пръв път виждам такива? Знае ли някой за какво са въобще??


* BOX005_1.jpg (34.53 KB, 500x375 - видяно 268 пъти.)
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 28, 2009, 17:29:22 »

Тази красота... колко пликчета с парички може да побере................ Wink blum
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines