Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:29:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181506 пъти)
 
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 22, 2008, 15:29:08 »

Да стои супер ама колко ли пари ще излезе една такава тейбълка?Колкото и да ми харесва лично аз не мога да си позволя този лукс nea
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 22, 2008, 15:48:09 »

Да стои супер ама колко ли пари ще излезе една такава тейбълка?Колкото и да ми харесва лично аз не мога да си позволя този лукс nea

Нямам представа колко излиза 1 бройка камо ли цяла купчинка  pardon
е, все пак има хора които може и да си вземат такива  good
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #92 -: декември 22, 2008, 18:13:09 »

Момичета защо не си го направите. Ако имате време разбира се. Просто купувате подходяща тел и извивате във форма на пеперуда. После залепяте за щипката и готово. Не е трудно. Но естествено си е играчка. То и затова такива красоти не могат да са евтини.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: декември 22, 2008, 18:17:06 »

Момичета защо не си го направите. Ако имате време разбира се. Просто купувате подходяща тел и извивате във форма на пеперуда. После залепяте за щипката и готово. Не е трудно. Но естествено си е играчка. То и затова такива красоти не могат да са евтини.


Йоли, идеята ти е страхотна  Bravo, ама с тази поставка отдолу не ми е ясно нещо как да стане номерът, а все пак тази тел трябва да стои на нещо, нали?  crazy
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 22, 2008, 18:28:48 »

Йоли, идеята ти е страхотна  Bravo, ама с тази поставка отдолу не ми е ясно нещо как да стане номерът, а все пак тази тел трябва да стои на нещо, нали?  crazy
Това на какво ще се закрепителта отдолу е най- малкият проблем.Примерно ит тези гъба за икебани(само , че суха),стериопор и друго , но за ся не се сещам.
По- ми е любопитно как точно ще се направят пеперудите, че да  станат хубави , а не изкривени на някъде.Представете си само крилата на пеперудатаедните на ляво , а другите на дясно. А антенките как ли ще ги сложиш и еднакви ли ще са всички? crazy Просто съм далеч от мисълта , че ще станат както оригиналните. blush
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 22, 2008, 18:34:17 »

nia , абе остави тази работа със стриопора и сухата гъба, не ми се вярва да стои стабилно, а и като е суха гъбата, нали знаеш как се рони, все едно се разпада, нещо не ме кефи идеята.

Според мен с пеперудките можеш да се справиш, ако имаш желание и ти се занимава, е, няма да станат като оригиналните, но в това ще им е чарът, че са ръчно изработени. За мен определено поставката си остава по-големият проблем. sad
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 22, 2008, 20:06:10 »

И аз да се запиша ! Капачка от водка абсолют например пълните със гипс да изсъхне като преди това забивате тела но отгоре и като изсъхне гипса обръщате и готово ! Дано да сте ме разбрали че и аз как обеснявам та чак аз не се разбрах ! blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: декември 22, 2008, 22:32:56 »

Момичета защо не си го направите. Ако имате време разбира се. Просто купувате подходяща тел и извивате във форма на пеперуда. После залепяте за щипката и готово. Не е трудно. Но естествено си е играчка. То и затова такива красоти не могат да са евтини.


Аз извивах медна тел за солифлори и беше много трудно и много време- и трудо- емко (а хем не бяха много - 10 ина бройки). Направо ми се бяха изжулили пръстите до кръв.

Може би с по-мека тел... На мен ми трябваше задължително медна, защото украсата ми беше в бордо и дебела, за да може да носи епруветките с цветята.
Алуминиевата по лесно се сгъва, но и по-лесно се деформира след това...
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 23, 2008, 08:02:48 »

Момичета,да се похваля и аз с нашите тейбъл картички.Четох тук,че някои смятат табелките с номерца за демоде,но аз все пак реших,че на гостите така ще им е по-лесно  smile Wink
Дано ви харесат.Аз лично останах много доволна от резултата,но нали аз съм ги правила  blush blum


* 23122008302-малък.jpg (20.52 KB, 640x480 - видяно 324 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 23, 2008, 10:35:46 »

elinora Bravo, много ми харесват - стилни и изчистени!

Това с "демодето" го намирам за пълни глупости, в крайна сметка номерата са си класика и винаги ще си останат най-практичният вариант.  good Аз също заложих на него.
Ако някой иска да бъде оригинален, няма лошо, дори е много забавно и красиво като реализация, но чак пък да говорим за номерираните маси като за демоде, ми се струва малко пресилено . nea
 
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #100 -: декември 23, 2008, 18:48:40 »

elinora супер са, но картичките за имената, така наречените place cards не са ли ти много големи. Размерът е добър за номерата на масата, но за имената според мен не е подходящ.
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 23, 2008, 19:26:21 »

iolly_ ,това не са place cards.Имената са написани от другата страна на табелките с номерцата.Това,което съм снимала е за масата на родителите и затова е само с 2 фамилии и ти изглежда голямо.Ето една с повече имена:


* 23122008304-малък.jpg (20.33 KB, 640x480 - видяно 329 пъти.)
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 23, 2008, 23:53:53 »

Супер са тейбълките с номерат, много ми харесват. Аз също имах тейбълки с номерата и списък с имената на гостите на съответната маса. Сметнах, че така е по-практично, който където иска, там да си заеме мястото на съответната маса, че да няма после сърдити  blush.
Елинова, супер си се справила. Поздравления!!!  Bravo Bravo Bravo
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 24, 2008, 10:26:37 »

Хоп, и аз да се намеся... В момента ние все още подготвяме нашата сватба, но аз мисля да направя тейбълките персонално за всеки, защото: 1. ако на някай не му харесва раположението ми ще си се премести; 2. така ми се струва по-подредено, защото на една сватба на която бях, никой гост не се съобразяваше с останалите и накрая тези двойки, които влезнаха по-късно бяха на двата края на масата и не беше много приятно.
Но все пак, елинора, твоите мноого ми харесват - на какъв картон са? Сатениран ли е?
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 24, 2008, 10:48:11 »

Благодаря ви! smile Много се радвам,че ви харесват.
на какъв картон са? Сатениран ли е?
Не е сатениран,релефен е.Стои малко като много ситна мрежа. Да си призная честно не обърнах голямо внимание как го водят,просто ми хареса и го взех. blush =]От офис 1 е,струва към 4 лв. стекчето (10 листа в едно стекче).
« Последна редакция: декември 24, 2008, 10:49:57 от elinora » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines