Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:39:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181536 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #75 -: декември 19, 2008, 00:34:12 »

Това си е част от самата сватба (натрупването де). Всички сватби, на които сме били досега са имали табло с разположение. Просто се редиш на опашка и си лафиш докато дойде твоя ред.
Пък аз даже успявам и да ги снимам  Wink Уверявам те, че не е чак такъв калъбълък  blum
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #76 -: декември 19, 2008, 02:26:34 »

И аз мисля от моя опит, че такива табла не са успешни....струпването на хора е излишно. Много по тържесвено е да ги посрещне човек и по списък с учтиви думи да ги насочи към масата.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 19, 2008, 12:00:41 »

Ние предварително бяхме направили подробна скица на масите и гостите по тях. В деня на сватбата ангажирахме двама наши приятели да ги псрещнат и насанят бяхме ги разделили на двамата по равно, за 10-15 минути всички си бяха по местата. Нямахме табели, лабиринти и така нататъка. Стана бързо удобно и лесно.  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: декември 19, 2008, 21:02:53 »

Ние предварително бяхме направили подробна скица на масите и гостите по тях. В деня на сватбата ангажирахме двама наши приятели да ги псрещнат и насанят бяхме ги разделили на двамата по равно, за 10-15 минути всички си бяха по местата. Нямахме табели, лабиринти и така нататъка. Стана бързо удобно и лесно.  pardon
При нас бяха трима човека-едни от едната рода втори от другата рода и трети от приятелската група.Много бързо всички бяха на местата си защото този хора първо ги познаваха хората които настаняваха и второ знаеха масите и къде кой ще стои.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 19, 2008, 23:44:18 »

При нас бяха трима човека-едни от едната рода втори от другата рода и трети от приятелската група.Много бързо всички бяха на местата си защото този хора първо ги познаваха хората които настаняваха и второ знаеха масите и къде кой ще стои.
Това е още по добър вариант !
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 20, 2008, 08:56:37 »

незнам да ви кажа, но при нас начина на настаняване много бързо стана. Даже двамата ни приятели не се познаваха много много да не говорим, че гостите- въобще. Стана както вече казах заааа 10-15 минути и нямаше сърдити гости. Даже напротив много били очаровани от начина на настаняване и от "културните младежи"  pardon Yes
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 20, 2008, 14:07:00 »

Да много добър вариант. С тейбълките е по-красиво , но така трябва всеки да обикаля от маса на маса , докато си намери къде седи. И става лутане на гоститеот маса на маса.Още и с избягва това, че ако двама човека , коитоне се понасят примерно и са на сложени по-принцип на една маса могата да седнат колкото се може по-далече. Ashamed
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 20, 2008, 14:08:25 »

Ами ние не се отказахме въпреки това от тейбълките.Даже част от гостите ни си ги прибраха накрая.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 20, 2008, 14:42:04 »

Ами ние нямахме табло, двете управителки на ресторанта посрещаха и настаняваха гостите по предварително зададена схема с номера на масите и то те сами предложиха, за което съм им много благодарна. give_rose
Беше адски удобно и бързо, нямаше никакви обърквания и струпвания.  good

Но въпреки това не се отказах от тейбълките! Бях ги дала предварително на управителките в пликове, номерирани като съответната маса и те ми ги бяха сложили по масите.
Струват ми се симпатичен елемент към всяка сватба  good, а и за някои от масите имаше значение кой до кого ще седи, така че едното не пречи на другото според мен, пак можете да си иамте тейбълки, а и както казва Гучи, някой може да си ги вземе за спомен.  good
Активен
Didi85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 20, 2008, 15:27:15 »

girl_impossibleМоля ви не мога да намеря детска радост в София вече никои ли  не ги произвежда
« Последна редакция: декември 20, 2008, 15:40:39 от Didi85 » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 20, 2008, 16:28:12 »

Произвеждат се със сигурност, защото аз в Бургас намерих, ама с голям зор в един магазин за ядки и сушени плодове - истинска случайност просто.

Ама сега се казват "Детски спомен", но са същите като едно време.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 20, 2008, 16:57:24 »

момичета моля ви за спешна помощ huhhuh.gif
преди течеше една реклама в форума горе вдясно някъде срещу профила беше,за един магазин за опаковки,тюл,изкуствени розички,моля ако някой си е записал имейл адреса да ми го даде
благодаря ви
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 21, 2008, 10:49:40 »

Присъствието на тейбъл картички прави масата някак си по-изискана,а и гостите много си ги харесват, чувстват се по-спецлни с това че си помислил къде точно е тяхното място в ресторанта.Много от гостите ни си ги взеха за спомен. tease
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #88 -: декември 21, 2008, 12:31:34 »

момичета моля ви за спешна помощ huhhuh.gif
преди течеше една реклама в форума горе вдясно някъде срещу профила беше,за един магазин за опаковки,тюл,изкуствени розички,моля ако някой си е записал имейл адреса да ми го даде
благодаря ви
Ами, ако говорим за сайта, от който си поръчах розичките адреса им е www.europecatering.com, ако е друг - незнам.
Дано съм помогнала. Успех!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 22, 2008, 11:41:58 »

надявам се на някой това нещо да свърши работа  pardon
става за тейбъл картички а и стои много нежно и... изискано.


* butterfly-design-place-card-holders_2255_r.jpg (20.56 KB, 333x400 - видяно 3367 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines