Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:34:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 140402 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 20, 2009, 18:05:31 »

мерси много момичета,нека ставаме все повече  girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 20, 2009, 19:51:52 »

Киколина честито и от мен! Пожелавам ти една безпроблемна и красива бременност!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 20, 2009, 22:33:26 »

Хайде и аз най-накрая да се запиша. Термин 22 юли - момиченце. Днес бяхме на ФМ при д-р Марков и ми каза, че пола е 100 % сигурен и че засега всичко ни е наред. Аз малко се разочаровах, защото много исках момченце, но важното е да е живо и здраво. Таткото пък се зарадва на момиченце, него не го бъркаше какво ще е.
« Последна редакция: януари 20, 2009, 22:35:13 от goldi » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 20, 2009, 22:37:42 »

ехеее, още една мама  Bravo Bravo Bravo Честито, goldi! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!

 Offtopic а за пола... аз чакам момченце, така че, ако искаш, ще ги сменяме  tease funnytooth
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 21, 2009, 08:36:32 »

Хайде и аз най-накрая да се запиша. Термин 22 юли - момиченце. Днес бяхме на ФМ при д-р Марков и ми каза, че пола е 100 % сигурен и че засега всичко ни е наред. Аз малко се разочаровах, защото много исках момченце, но важното е да е живо и здраво. Таткото пък се зарадва на момиченце, него не го бъркаше какво ще е.

Е хайде честито и тук smile
Аз пък искам момиченце, ама май ще е момченце, все едно, пак ще си ги обичкаме, да са живи и здрави smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 21, 2009, 09:14:10 »

Е голди хайде официално честито !!!! още един път лека бременост? как мина при Марков, хареса ли ти като лекар? ще ходите ли пак? ние в понеделник чакахме 1 час, имаше закъснение да влезнем ?

и честита розова новина, не се разочаровай важното да е жива и здрава бебката !!!! smile
Киколина честито и на теб, лека и безпроблемна бременост ти желая !!! smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #156 -: януари 21, 2009, 09:33:07 »

Голди, честито! Бях те срещала аз по разни бремелински теми, ама не си казваш, а  GRUMPY
Браво, че всичко е ОК с бебето!
Ще се напълни тази тема, усещам аз  Wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 21, 2009, 09:44:43 »

Юхуууу,още две нови бъдещи майки yahoo.Пожелавам ви всичко да мине по мед и масло,дет се вика Bravo!
Роди,да ти кажа моето мнение относно тея 3Д и 4Д,дето всички са се запалили да ходят crazy.По принцип това не е задължително,а въпрос на желание.Та моят доктора ми обясни така:Ако искаш отиди 3 или 4 пъти,но тези неща,които се виждат на видеозона не се виждат там.Също така триизмерните и четириизмерните представляват компютърна графика.Т.е.как ще изглежда ГОРЕ ДОЛУ твоето бебе.Незнам ,но не си заслужава да пръскаме 200 ей така,щото ни скимнало.Аз лично нямам излишни 200лв.а и след като няма да навреди ,че не съм отишла има ли смисъл?Това е мое лично мнение,да не се разсърди някой pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 21, 2009, 10:02:26 »

Значи Феталната морфология се прави на 2Д, а 3 и 4Д се пуска за кеф на родителите. Много е важно на какъв ехограф те гледат и кой, защото някой доктори толкова и могат да гледат и не виждат явни неща. Прегледа ни струва 60 лв при д-р Марков, защото сме 13+6 г.с. Гледа бебето на 2Д за малформации, а ни пусна 4Д за кеф. Бебка се движеше, хвана си крачето, и явно усети, че не харесах пола и и накря доктора вика, а бебето ни обърна гръб. sad И на мен като ми стана съвестно от първата ми ракция. Иначе гледа дали имаме два крака, две ръце, стомахче, мозък, две очи, пъпната връв, пъпа ми дали е затворен, каза, че бебето се храни вече, но плацентата ми е много ниско,  и написа до моя доктор, който ми води ЖК да обърне внимание на това. За мен ФМ има смисъл, в 20-22 г.с. ще отида на втората, само че при доц. Томова, защото тя гледа много обстойно и сърцето на бебето.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 21, 2009, 10:04:18 »

относно 4 Д-то, ние отидохме по препоръка на една лекарка, правихме кръвни изследвания за синдром на Даун в 13-та седмица и тя като видя резултатите, ни изпрати директно при Марков в с-я !!! И ниие изплашени, нямахме избор отидохме, а Марков като ни видя резлутатите, каза че всяка втора жена е с такива резултати !!! акъла ни беше изкарала тая лекарка !!

а втори път отидохме по негова препоръка, явно му е такава практиката !!!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 21, 2009, 10:07:16 »

Мен вчера ме пита правили ли сме ранния БХС, но аз го изпускам за един ден, защото трябваше днес да ми взета кръв, а аз съм 14 г.с, а той се прави до 13+6 г.с. Ще направя късния, но Марков каза, че костица си имаме, и другото ни е в норма. А най-смешното беше на прегледа, че още докато сложи на корема ми това дето гледа с него и аз още не съм фокусирала бебето и той вика, ще имате момиче. И аз  shok и викам, я хубаво гледайте не се ли вижда пишка, и той вика, ами няма 100 % съм сигурен. blum
« Последна редакция: януари 21, 2009, 10:18:06 от goldi » Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #161 -: януари 21, 2009, 10:59:38 »

Честито и от мен goldi - лека и безпроблемна бременност  good. С теб имаме един ден разлика в термина  Bravo
И аз отначало много исках момиче, но сега каквото и да ми кажат, че ще е за мен е важното да се роди живо и здраво.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 21, 2009, 11:08:11 »

Честито и тук Goldi  yahoo
Явно този док е много добър незнам как ви вижда пола толкова рано аз вече при двама и казват че е много рано и не се вижда хубаво  crazy
Но няма значение важното е с бебе всичко да е добре пък другото каквото господ е рекъл good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 21, 2009, 11:21:14 »

За този доктор знам, че няма сбъркан пол досега, а апаратурата с, която гледа е много модерна и затова сигурно вижда толкова рано. Аз нали го питах 100 % ли, и той каза да в 13+6 г.с. се виждал идеално пола
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 21, 2009, 11:24:28 »

Ми явно е много добър не само апаратура и на мен ми се иска да отида мам то с тези чссове напред за един месец и далеече няма да стане
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines