Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:48:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miravarna - 6.09.2008  (Прочетена 33374 пъти)
 
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 30, 2008, 21:36:17 »

Мерси, Ели! Аз се надявам поне един слънчев ден да имаме smile Поздрави и целувки и от мен
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 30, 2008, 22:03:11 »

И от мен страхотен и слънчев!
И ние заминаваме в събота yahoo!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 05, 2008, 09:36:34 »

Прекрасни младоженци  give_rose и прекрасна сватба...

Пожелавам ви да имате и най- страхотния меден месец, а слънцето да ви следва цял живот...

 
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 06, 2008, 16:09:32 »

Честита месечинка! give_rose
Надявам се od се наслаждавате още на сладък и слънчев меден месец и ви желая още
много любов и хубави емоции заедно!

Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 07, 2008, 22:10:36 »

Благодаря за пожеланията,момичета! Ето ,че нашата медена седмичка приключи.Ще ви показвам снимки и разкажа моите впечатления от Полуостров Юкатан тези дни,че сега съм малко заета,но исках да ви драсна ниаколко реда и да се разпиша във форума smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: октомври 07, 2008, 22:37:36 »

Мила номинирала съм ти албумчето за албум на месеца така че като имаш време качи малко снимки от медения месец там.Радвам се че е било хубаво.Чакаме разказче.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 08, 2008, 00:33:30 »

Гучи, много благодаря! Голяма изненада е за мен и страхотно приятна новина,която ме трогна.Благодаря от сърце!
Вече приключих с качването на снимките,можете да ги видите в галерията ми,зажалост неможах да ги сложа в отделна тема медена седмичка,затова са на меден месец,но малко след снимките от Америка.
Ще се постарая да ви разкажа всичко с най-малките подробности smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 08, 2008, 04:55:39 »

И така, драги ми момичета, както ви обещах започвам подробно разказче на нашата медена седмичка smile
Началото е 01.10.08. Трагнахме с полета от Phoenix в 10.05 часа и в Huston бяхме след полет от два и половина часа.Там имахме само час престой и потеглихме със следващия полет за Cancun(полета беше кратак само 1.40 мин).Пристигнахме към 17 часа местно време.Летището е много модерно и едно от най-хубавите,които съм виждала. До хотела си наехме такси,тип микробус, който ни закара точно пред хотела. На рецепцията ни закичиха с гривнички, като " немски туристи " smile,т.к пакета ни беше All Inclusive. Стаята ни беше прекрасна и за щастие с изглед кам морето и градината на хотела,а не към лагуната. След това се разходихме из комплекса,да разгледаме и изберем в кой от 9те ресторанта да вечеряме.Избрахме International food, а както сами знаета на такива места се хапва добре и има от пиле мляко. След вечеря се разходихме отново и си взехме по един коктейл и на един от хамаците край басейна си гукахме дълго. Вечерта в дискотеката на хотела имаше шоу,беше доста атрактивно и се позабавлявахме.
Сутринта закусихме и трагнахме да разглеждаме Канкун.Повозихме се на градски автобус,посетихме центъра на града,което е на около 20км от хотелската част. Трябва да ви кажа,че ние сме си любопитковци и се завряхме в едни квартали,не от най-приветливите за туристи :)хехехе...доста мизерно ми се стори. По пътя се виждаха на много места военни камиони натоварени с въопражени войници с насочени автомати,но това е заради картелните войни,които се водят в Мексико.Пазят си много Канкун,т.к им е туристическата мина :)Ходихме и на един пазар за сувенири и разни мексикански неща.Влязохме в една аптека,т.к мъжа ми е фармацевт и за него беше доста любопитно,как работят там.Поговори си с аптекаря и той го пита: ама ти сигурно си учил и завършил?щото тук не е необходимо да имаш образование за да продаваш лекарства smile,паднахме от смях,но е нормално да си купиш свободно всякакви таблетки и то без рецепта. На 3тия ден имахме организиран тур-екскурзия до Чеченица-руините на маите. До там пътя беше около 200км в едната посока,но те имат доста добри пътища и се стигна бързо. Минава се през джунглата и някакви малки селца,където хората живеят много първобитно в колиби,но ми направи впечатление,че в Мексико хората не са богати,но много щастливо и задружно си живеят и са все весели и засмени.
За едно от чудесата на света,мога да кажа само едно-заслужава се да се види.Прекрасно място на сред джунглата.Истинска историческа находка. Нашия гид беше истински мая и ни разказа много интересни неща, както за пирамидите,така и за целия комплекс. Имахме и обяд,на който имаше и традиционни майски танци. След това ни заведоха в една интересна пещера.Да ви кажа,че в Мексико няма надземни реки,те са само подземни.В тази пещера имаше извор и можеше да се плува дори,моя мъж не пропусна тази възможност.
В мексико е пълно с игуани,видяхме и змя,но това са си нормални неща имайки се предвид каква е природата.
На следващия ден (4ти)валя доста,влажността на въздуха беше 100%,но това не ни попречи да се разходим по крайбрежната ивица,която в Мексико е zona federal,и никой не може да те спре и да ти каже не минавай-частна собственост. Мъжа ми обича да се гмурка и си хареса едно място,където има риф.Аз през това време си събрах прекрасни корали и миди от брега. Малко явно намръзнах в този ден и вечерта бях с доста силно главоболие,което премина в повръщане,но на сутринта всичко ми беше отминало.Предпоследния ден решихме да си наемем кола и да се разходим самосиндикално smile
Ще продължа разказа си утре,т.к сега нямам повече свободно време.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: октомври 08, 2008, 10:10:52 »

Мира много красота,разглеждах снимките сега,много ми харесва всичко.невероятно и вълшебно изглежда,чакам продължението на разказа Ти.Благодарим Ти че ни пренасяш  на тези чудесни  места. give_rose give_rose
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #99 -: октомври 08, 2008, 10:21:50 »

Ехе-- аз гласувах за вашия албум и се чудех на коя ли суфорумка е тази прекрасна сватба......и ето че сега ряазбрах. Наистина прелестна сватба-от към емоции, красота, стил и всичко. Поздравления!
Честито на младото семейство!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 09, 2008, 01:48:42 »

kikolina,bibsi благодаря ви!!
 И така да продължа разказа си. Наехме кола и трагнахме за Тулум( южно от Канкун) ,другото прочуто място с руини,но те не са в джунглата, а на самия морски бряг. Там малко времето пак ни заваля,но си беше пак хубаво. Мисля,че там видях най-много игуани на куп smile в моя живот. Навръщане спряхме в Акумел,приказно място с много хубави плажчета.Там моя мъж се гмурка около час, а аз се разходих по плажа. Там се намираха и ята от големи морски костенурки, съпруга ми даже ги пипал, видял и скат исобщо е останал очарован от морското богатство.Беше ми събрал и няколко корала. След това се спряхме и в Плая дел Кармен.Хубаво курортче,напомнящо ми на нашия Китен. Там плажа беше малко по-като на нашето черноморие,докато в Канкун е бял и доста ситен. Разходихме се по глажната 5та улица и се отправихме към Канкун и нашия хотел.Вечеряхме в бразилския ресторант на хотела и после пак пийнахме по няколко коктейла преди лягане smile. На сутринта след закуска триабваше да върнем колата и се разходихме в централната част на туристическата зона на Канкун,където са магазините,моловете и баровете. Там направихме и последните покупки,пийнахме по една текила и се върнахме до хотела. Освободихме стаята,но ни дадоха pass и можехме да си стоим и посещаваме всички барове и ресторанти докато дойде време за полета ни, а той беше чак в 17. Последните часове прекарахме край басейна с разноцвети коктейлчета,опънати на хамака :)Така после ни извикаха такси,което да ни закара до летището. Всички бяха изключително мили и любезни, много усмихнати и дружалюбни. Нашето пътуване до Канкун, Мексико си остава истинско предизвикателство,от което научихме много,видяхме приказни места и се срещнахме с една нова култура. Това пътешествие ни убогати не само интелектуално,но и душевно. Мога да кажа,че е кътче от рая и си заслужава да бяде видяно! Пожелавам на всички вас мои читателки, да не спирате да мечтаете, да се усмихвате,да опознавате нови места и култури и да пътувате! Благодаря ви искренно момичета! give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 09, 2008, 07:51:52 »

Страхотно е било! Много ви се радвам, снимките са прекрасни, с тях и разказа си ме върна година и половина назад, много го обичам това място, цветът на морето е в състояние да ме хипнотизира!
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 09, 2008, 08:28:10 »

Здравей миличка ! През цялото време през което разглеждах албума ти усмивката не слезна от лицето ми. По снимките виждам че си имала една приказна сватба. Пожелавам го на себе си и на всички който ще минат по този път  wedding Ти си била много красива -а роклята ти е разкошна.И изобщо със  съпруга ти сте били чудесни . Пожелавам ви това спокойствие и щастие което излъчвате да ви съвпътства винаги! Запазете този спомен от сватбения ден и не забравяйте колко сте били щастливи -и най-важното -ОБИЧАЙТЕ СЕ винаги така както и сега а защо не и повече  heart twohearts любов заедно
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 09, 2008, 22:00:05 »

Благодарв,Ели!Съгласна съм с теб,че морето е приказно,на мен лично ми действа много успокоително и ме зарежда с положителна енергия.
Сави, благодаря и на теб за прекрасните пожелания!
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 10, 2008, 12:12:43 »

Толкова тюркоазено море  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines