Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:24:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата - част 2  (Прочетена 125211 пъти)
 
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 20, 2008, 11:00:46 »

http://calendar.astromobile.ru/luna-2009
Ето момичета един сайт, за тези които повече ги интересуват. Намерих го някъде из търсачките. Мен лично ми е интересно и се позачитам...Макар и да не се съобразявам много. Аз да питам за юни месец ,които сте кога мислите да запазвате дата, после църква?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #16 -: октомври 20, 2008, 12:28:23 »

Ние сме си харесали 20.06.2009. Я по-вещите в нумерологията и астрологията да кажат как им се струва. По моите аматьорски изчисления това е 27ми лунен ден, но ен намерих много описания за този ден. Копче и Захира, помагайте  give_rose
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 20, 2008, 12:38:39 »

http://www.svatba.bg/kakav-den-da-izberem-za-svatbata
Тук намерих разни любопитни неща. Слънце, аз с домовете не съм мн в час и не мога да помогна, а в този календар където аз гледах пише 4е Луната е зодии Телец и Близнак, а пише че да се омъжваш в Телец е ок, абе знам ли...Много мнения,много разли4ни отговори...Кажи как си започнала с подготовката, въпреки че е раничко. Ние сме още на тема, избор на дата и така. pleasantry
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #18 -: октомври 20, 2008, 12:45:04 »

И аз съм още на тази фаза  smile (плюс чуденка з аград и ресторант) Аз в някакъв руски сайт (от старата тема) видях, че се пада в Телец, ама нищо друго не разбрах. Иначе в един български сайт пише, че е подходящ ден за общуване с възрастни хора и родители и за слушане на музика -това беше най-сватбарското от цялото описание  blum А, и също, че е успешен ден за вършене на работа  pardon
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 20, 2008, 13:05:49 »

http://calendar.astromobile.ru/luna-2009
Аз гледах ето в този!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 20, 2008, 13:14:39 »

Да ви кажа и ние как си избрахме датата - по-скоро тя ни избра. Първо щеше да е миналата година, на датата, когато връзката ни навършва две години, ама нещо се замотахме и ... не я направихме сватбата. След това реших да проверя какво казват хороскопите ни по въпроса - 14 септември. Не ни хареса да е неделя, а и от чуденка, пак позакъсняхме и като тръгнахме да търсим ресторант - първата свободна дата беше 27 септмеври - рождения ден на моя мъж. Аз в началото бях против да е точно на рождения му ден, защото някакси се претупват и двата празника (поне така си мислех), но на него много му хареса идеята и се съгласих в крайна сметка. Така получи най-големия възможен подарък - мен  tease
Не знам какво казват хороскопите и календарите за тази дата, но ние имахме най-прекрасната за нас сватба. Така че понякога датата сама те избира.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 20, 2008, 13:18:36 »

А моя приятелка избраха рождения ден на мъжа й за да не забравя той никога годишнината от сватбата smile  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #22 -: октомври 20, 2008, 13:21:20 »

Ами то и на нас тази дата сякаш сама ни изкочи. А и ни харесва идеята да е през юни, когато хем е топло, хем не са най-големите жеги.
milata84, и аз гледах този календар. А според нумерологията се получиха хубави резултати и пишеше, че денят е покровителстван от Слънцето, на мен това много ми допадна  girl_wink
Абе, то ако тръгнем да се съобразяваме с всички хороскопи, вярвания, суеверия и т.н., накрая ще се окаже, че никоя дата не е напълно подходяща  tease Аз затова се опитвам да убедя сама себе си, че не е много зле нашата  pardon Въпреки, че още нищо не е запазено, така че има възможност за промени  Wink Ако някой друг има интересна информация по въпроса, да казва  smile
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 20, 2008, 13:23:14 »

svetli браво, желая ви много семейно щастие!
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 20, 2008, 13:27:06 »

А моя приятелка избраха рождения ден на мъжа й за да не забравя той никога годишнината от сватбата smile  give_rose
ха ха заради това ли моя мъж искаше да бъде на моя рожден ден/ да не ги забравя и двата празника  tease/  а уж беше подарък за рождения ми ден  blum... и вкрайна сметка беше ден след рождения ми ден, че ресторанта беше зает
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 20, 2008, 13:27:54 »

Мацки, ето едно тълкувание на числата - аз така сметнах нашата дата, която си бяхме избрали от преди това: 27 юни 2009 = 2+7+6+2+9=26=8

1. Ново начало в живота, обновление, динамика, пътуване, флирт с любов, авантюризъм, любознателност, интелигентност, загадъчност, ексцентричност, борбеност.

2. Слабо число. Означава слабоволие, слабохарактерност, неспособност за вземане на важни решения, склонност към алкохола и разгуления начин на живот, вечна борба между доброто и злото, между бялото и черното, между "да" и не". Раздвоеност.

3. Веселие, изграждане, позитивно отношение към живота, общуване с лекота, довеждане на нещата до успешен край /в повечето случаи/, изтънчени удоволствия, добри доходи, добра кариера, пътувания, усет и отличен вкус към модата.

4. Златна среда, умереност, колегиалност, тънко чувство за хумор и справедливост, аналитично мислене, висок интелект и работоспособност. Добри доходи .

5. Числото на мъдростта, логичното мислене, правилните решения и рационални действия. Далновидност по мисловен път. Умение за предпазване от злините и капаните на живота. Добро материално положение.

6. Числото на любовта и силните емоции. Вярно приятелство, чувство за дълг и отговорност. Себераздаване на другите . Живот в името на хората. Обич към целия свят и всичко живо. Богата душевност, артистичност, музикалност, поетичност. Безгранична доброта и чар. Магнетично излъчване.

7. Божественото число. Дълбоки разтърсващи страсти и чувства, големи амбиции, любознателност, разностранни интереси, творчески подход в работата, импулсивно начало, новаторски идеи, чувство за самота и изолация. Способност за самовнушения, богата фантазия. Добро материално положение.

8. Отлично здраве и бодър дух, висока дееспособност /трудолюбие/, много пари и материални придобивки, заложби за богатство и печалба. Пълноценен семеен живот, семейно щастие, дълголетие.

9. Числото на големите цели и постижения, на успехите, постигнати с цената на много усилия, старание, прилежност, всеотдаен труд и напрежение, дори и нерви. Таванът на възможностите и винаги най- доброто, най-, най-, най- е деветката. Това е и числото на ликвидацията. Слага се край на всичко ненужно, банално, отживяло и неприятно.

11. Числото на Съдбата. Този, който го носи по рождение, е галеник на Съдбата. Тя ръководи всичките му постъпки, целия му живот. Издига го високо над останалите хора, предпазва го от житейски бури и проблеми, често вписва името му в голямата история и голямата политика, прави го важен фактор, глези го. Но когато реши да го накаже, Съдбата е безпощадна. Наказанието й е толкова сурово, че изглежда невероятно.

« Последна редакция: октомври 20, 2008, 13:29:44 от bubka » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 20, 2008, 13:28:00 »

Слънце, и нашата дата е 20.06.2009 smile къде ще е вашата сватба в София ли ?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #27 -: октомври 20, 2008, 13:33:44 »

Слънце, и нашата дата е 20.06.2009 smile къде ще е вашата сватба в София ли ?
Е, супер, ще се вълуваме заедно  tease  Според тълкуването от bubka , наето число (1) е много хубаво  girl_wink
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 20, 2008, 13:37:12 »

smile
ето от този сайт аз избрах нашата дата

http://svadba.net.ru/happy_date.php

късмет момичета smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 20, 2008, 13:43:28 »

milata84 Благодаря!
Пожелавам на всички момичета да успеят да изберат най-подходящата дата и да имат най-прекрасната сватба!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines