Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:29:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на menyanthe - 02.08.2008  (Прочетена 15889 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« -: юли 24, 2008, 10:12:26 »

Вече ми остават само 9 дена до сватбата и почва да ме обзема паника...  girl_impossible
« Последна редакция: юли 24, 2008, 10:52:36 от menyanthe » Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 24, 2008, 10:18:17 »

спокойно си подреди нещата, направи си списък за това което ти остава и си ги отмятай свършените, много по-лесно ще ти е  good
УСПЕШНИ ПОСЛЕДНИ ПРИГОТОВЛЕНИЯ Bravo give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 24, 2008, 10:46:45 »

Ох, сега в събота смятаме да ходим за обувки с младоженеца... Проблемът е, че костюмът му е сив, и искам да му намерим светли сивеещи обувки, ама досега не сме видяли изобщо такива. Пак по същото време ще му търсим риза и вратовръзка, а след като намерим обувките, трябва да намерим и колан. Пак в събота ще ходим заедно с кумовете да си разменяме подаръци... Пак тогава ще ходим да си гравираме халките на Пиротска, понеже там имало някакъв гравьор.

Още нямам бутилки за 3-те вида ракия на сватбата, да не говорим кога ще им правя етикетите...

С агенцията за украсяване на ресторанта още не са уточнени всички неща, с фотографката трябва да правя последни уточнения, с диджея... А на всичкото отгоре искаме да си правим хореография на първия танц, а още не сме почнали... Трябва да почнем да тренираме и малко хора - че аз знам стъпките, ама в ритъма хич ме няма, а и той е по-зле и от мен... Съжалявам, че пиша с толкова многоточия, ама наистина съм в някакъв стрес вече.

Почти всичко по тази сватба го организирах аз, въпреки че и аз нямах много време и съм благодарна, че го има този форум, понеже много ми помогна - и за диджей, и за рокля, и за много други неща.

И разпределението на гости в ресторанта не е готово все още, някои са ми все още под въпрос дали ще идват или не.

Подаръчетата за гости уж щяха да са готови вчера и трябваше да ми се обадят, ама никакви ги няма, та утре аз ще им звъня.

С гримьорката и фризьорката уж съм се разбрала вече, макар че гримьорката дори не съм я виждала.
Още не съм си запазила час за маникюр, но "има време, казва Кито..."

Исках да си правя бял чадър с дантелата от роклята по него, ама то се оказа, че дантелата, която си харесах (понеже си търсех нежна светлосиня дантела, ама няма и няма - нито в София, нито в Пловдив, нито в Асеновград) е твърде малко и едва стигна дори за роклята, но все пак се получи добре. Така че дори да има бял чадър, то той ще си е абсолютно обикновен...

Трябва да се поръча и украсата за колата, да се ходи до ритуалната зала...

Още не съм правила украсата за чашите...

А на всичкото отгоре трябва да направя и някакви последни потвърждения за резервациите за сватбеното пътешествие, защото моля ти се, трябвало да се потвърди една седмица предварително. Като се има предвид, че са 10 хотела, направо лошо ми става... Накрая на месеца сметката ми за телефон винаги е космическа  girl_impossible

А вече съм супер изтощена от всичко това и накрая няма да мога изобщо да се насладя на сватбата си.
И за съжаление съм човек, който обича да изпипва нещата и детайлите, и когато нещо не е както трябва аз си го знам и ме изнервя и ми разваля настроението... Знам, че не трябва да мисля по този начин, ама и аз не знам какво да правя вече...
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 24, 2008, 11:05:33 »

Menyanthe, първо трябва да се успокоиш. Направи си списък с нещата, които рябва да се направят и след това нещо като график, кое кога можеш да свършиш, кои неща можеш да съчетаеш и ще видиш, че ще успееш. Най-лошият ти враг в момента  е паниката. Помисли си че все още имаш време и че можеш да се справиш! Аз съм сигурна че ще успееш и сле време дори ще се посмееш на това сега girl_wink Стикам палци, ние ще помагаме с каквото можем! Good luck
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4 -: юли 24, 2008, 19:49:55 »

По въпроса с бутилките, може да използвате канички вместо бутилки, така този проблем ще отпадне.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 24, 2008, 20:27:51 »

Те от ресторанта казаха, че имат гарафи, ама как ще разграничим 3-те вида ракия по този начин?
Сега възлагам големи надежди на плевенския завод - ще видим какво ще стане там...
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 24, 2008, 20:50:23 »

Спокойно, ще си разпределиш времето и ще се справиш!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #7 -: юли 24, 2008, 21:12:45 »

Най-важното е да си спокойна и да отмяташ нещата едно по едно. И аз съм маниак на изпипването на детайлите, така че те разбирам. Само не мога да разбера ... как така 9 дни преди сватбата някои от гостите не са потвърдили дали ще дойдат или не? Това е много безотговорно според мен  Mad girl
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #8 -: юли 24, 2008, 22:55:10 »

Те от ресторанта казаха, че имат гарафи, ама как ще разграничим 3-те вида ракия по този начин?
Сега възлагам големи надежди на плевенския завод - ще видим какво ще стане там...

Аз май ставам досадна с тия бутилки, но може да завържете табелки на гърлата на гарагите. Табелките могат да са различни цветове или текста да е различен.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 24, 2008, 23:30:42 »

menyanthe, съвсем спокойно можеш да минеш и с гарафите, по мое скромно мнение! Наистина - сложи им по един етикет - вързан с връвчица за гърлото - ще стане много "ексклузивно" питието!

Ей така примерно


Плюс това съм на сватба във вашата ритуална зала на 2 август, половин час след вас - братовчедката на мъжа ми се жени.  Ще дойда по-рано да те наблюдавам дали все още се терзаеш за бутилките. blum

ПС За гравьорката на Пиротска - според мен, а и според някой момичета тук, не работи добре. Буквите са дебели и разграцани. Нашите халки ги надписваха в Сватбения център - верно само печатен шрифт имат, но поне е прецизно. За гравирането на 3 чаши с нашите дълги имена(цената е на знак) от Пиротска ми излизаше към 10 лв на чаша! В Сватбения център ми казаха - 3.
« Последна редакция: юли 25, 2008, 09:02:33 от snezhito » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 25, 2008, 06:54:27 »

snezhito, а в Сватбения център за колко време става гравирането?

П.П. Ще се радвам да те видя на 2-ри!  give_rose
« Последна редакция: юли 25, 2008, 06:57:49 от menyanthe » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 25, 2008, 08:47:08 »

Още една булка!!! yahoo
Мenyanthe, честита темичка! give_rose
Най-важното е да си спокойна! Ще се справиш!

Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 25, 2008, 08:57:02 »

snezhito, а в Сватбения център за колко време става гравирането?

П.П. Ще се радвам да те видя на 2-ри!  give_rose

Веднагически - отиваш, сяда и ти ги надписва, единствено може да се забави ако има други клиенти да избират халки. Само с печатни букви пише. Смисъл, че не е орнаментиран шрифта. Чашите тепърва ще си ги носим, не знам за колко време става за чаши - предполагам е горе-долу същото.

П.П. На 2-ри съм там първа пушка. smile
« Последна редакция: юли 25, 2008, 09:01:11 от snezhito » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 25, 2008, 09:52:26 »

Супер!

Между другото в понеделник отивам до Плевен да си взема бутилките - 30 бутилки ще ми струват малко по-малко от 15лв, а с влака и такситата ще ми излязат малко над 40лв, което пак си е доста добре  danceg Изключително много благодаря на Bybeto за информацията (за пореден път, ама наистина не знам какво да кажа вече - много съм щастлива!)  give_rose give_rose give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 25, 2008, 13:56:33 »

Казах ти аз, спокойствие другото ще се нареди good Радвам се, че можах да ти помогна! give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines