Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 22:11:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на menyanthe - 02.08.2008  (Прочетена 15882 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« -: юли 24, 2008, 10:12:26 »

Вече ми остават само 9 дена до сватбата и почва да ме обзема паника...  girl_impossible
« Последна редакция: юли 24, 2008, 10:52:36 от menyanthe » Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 24, 2008, 10:18:17 »

спокойно си подреди нещата, направи си списък за това което ти остава и си ги отмятай свършените, много по-лесно ще ти е  good
УСПЕШНИ ПОСЛЕДНИ ПРИГОТОВЛЕНИЯ Bravo give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 24, 2008, 10:46:45 »

Ох, сега в събота смятаме да ходим за обувки с младоженеца... Проблемът е, че костюмът му е сив, и искам да му намерим светли сивеещи обувки, ама досега не сме видяли изобщо такива. Пак по същото време ще му търсим риза и вратовръзка, а след като намерим обувките, трябва да намерим и колан. Пак в събота ще ходим заедно с кумовете да си разменяме подаръци... Пак тогава ще ходим да си гравираме халките на Пиротска, понеже там имало някакъв гравьор.

Още нямам бутилки за 3-те вида ракия на сватбата, да не говорим кога ще им правя етикетите...

С агенцията за украсяване на ресторанта още не са уточнени всички неща, с фотографката трябва да правя последни уточнения, с диджея... А на всичкото отгоре искаме да си правим хореография на първия танц, а още не сме почнали... Трябва да почнем да тренираме и малко хора - че аз знам стъпките, ама в ритъма хич ме няма, а и той е по-зле и от мен... Съжалявам, че пиша с толкова многоточия, ама наистина съм в някакъв стрес вече.

Почти всичко по тази сватба го организирах аз, въпреки че и аз нямах много време и съм благодарна, че го има този форум, понеже много ми помогна - и за диджей, и за рокля, и за много други неща.

И разпределението на гости в ресторанта не е готово все още, някои са ми все още под въпрос дали ще идват или не.

Подаръчетата за гости уж щяха да са готови вчера и трябваше да ми се обадят, ама никакви ги няма, та утре аз ще им звъня.

С гримьорката и фризьорката уж съм се разбрала вече, макар че гримьорката дори не съм я виждала.
Още не съм си запазила час за маникюр, но "има време, казва Кито..."

Исках да си правя бял чадър с дантелата от роклята по него, ама то се оказа, че дантелата, която си харесах (понеже си търсех нежна светлосиня дантела, ама няма и няма - нито в София, нито в Пловдив, нито в Асеновград) е твърде малко и едва стигна дори за роклята, но все пак се получи добре. Така че дори да има бял чадър, то той ще си е абсолютно обикновен...

Трябва да се поръча и украсата за колата, да се ходи до ритуалната зала...

Още не съм правила украсата за чашите...

А на всичкото отгоре трябва да направя и някакви последни потвърждения за резервациите за сватбеното пътешествие, защото моля ти се, трябвало да се потвърди една седмица предварително. Като се има предвид, че са 10 хотела, направо лошо ми става... Накрая на месеца сметката ми за телефон винаги е космическа  girl_impossible

А вече съм супер изтощена от всичко това и накрая няма да мога изобщо да се насладя на сватбата си.
И за съжаление съм човек, който обича да изпипва нещата и детайлите, и когато нещо не е както трябва аз си го знам и ме изнервя и ми разваля настроението... Знам, че не трябва да мисля по този начин, ама и аз не знам какво да правя вече...
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 24, 2008, 11:05:33 »

Menyanthe, първо трябва да се успокоиш. Направи си списък с нещата, които рябва да се направят и след това нещо като график, кое кога можеш да свършиш, кои неща можеш да съчетаеш и ще видиш, че ще успееш. Най-лошият ти враг в момента  е паниката. Помисли си че все още имаш време и че можеш да се справиш! Аз съм сигурна че ще успееш и сле време дори ще се посмееш на това сега girl_wink Стикам палци, ние ще помагаме с каквото можем! Good luck
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #4 -: юли 24, 2008, 19:49:55 »

По въпроса с бутилките, може да използвате канички вместо бутилки, така този проблем ще отпадне.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 24, 2008, 20:27:51 »

Те от ресторанта казаха, че имат гарафи, ама как ще разграничим 3-те вида ракия по този начин?
Сега възлагам големи надежди на плевенския завод - ще видим какво ще стане там...
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 24, 2008, 20:50:23 »

Спокойно, ще си разпределиш времето и ще се справиш!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #7 -: юли 24, 2008, 21:12:45 »

Най-важното е да си спокойна и да отмяташ нещата едно по едно. И аз съм маниак на изпипването на детайлите, така че те разбирам. Само не мога да разбера ... как така 9 дни преди сватбата някои от гостите не са потвърдили дали ще дойдат или не? Това е много безотговорно според мен  Mad girl
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #8 -: юли 24, 2008, 22:55:10 »

Те от ресторанта казаха, че имат гарафи, ама как ще разграничим 3-те вида ракия по този начин?
Сега възлагам големи надежди на плевенския завод - ще видим какво ще стане там...

Аз май ставам досадна с тия бутилки, но може да завържете табелки на гърлата на гарагите. Табелките могат да са различни цветове или текста да е различен.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 24, 2008, 23:30:42 »

menyanthe, съвсем спокойно можеш да минеш и с гарафите, по мое скромно мнение! Наистина - сложи им по един етикет - вързан с връвчица за гърлото - ще стане много "ексклузивно" питието!

Ей така примерно


Плюс това съм на сватба във вашата ритуална зала на 2 август, половин час след вас - братовчедката на мъжа ми се жени.  Ще дойда по-рано да те наблюдавам дали все още се терзаеш за бутилките. blum

ПС За гравьорката на Пиротска - според мен, а и според някой момичета тук, не работи добре. Буквите са дебели и разграцани. Нашите халки ги надписваха в Сватбения център - верно само печатен шрифт имат, но поне е прецизно. За гравирането на 3 чаши с нашите дълги имена(цената е на знак) от Пиротска ми излизаше към 10 лв на чаша! В Сватбения център ми казаха - 3.
« Последна редакция: юли 25, 2008, 09:02:33 от snezhito » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 25, 2008, 06:54:27 »

snezhito, а в Сватбения център за колко време става гравирането?

П.П. Ще се радвам да те видя на 2-ри!  give_rose
« Последна редакция: юли 25, 2008, 06:57:49 от menyanthe » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 25, 2008, 08:47:08 »

Още една булка!!! yahoo
Мenyanthe, честита темичка! give_rose
Най-важното е да си спокойна! Ще се справиш!

Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 25, 2008, 08:57:02 »

snezhito, а в Сватбения център за колко време става гравирането?

П.П. Ще се радвам да те видя на 2-ри!  give_rose

Веднагически - отиваш, сяда и ти ги надписва, единствено може да се забави ако има други клиенти да избират халки. Само с печатни букви пише. Смисъл, че не е орнаментиран шрифта. Чашите тепърва ще си ги носим, не знам за колко време става за чаши - предполагам е горе-долу същото.

П.П. На 2-ри съм там първа пушка. smile
« Последна редакция: юли 25, 2008, 09:01:11 от snezhito » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 25, 2008, 09:52:26 »

Супер!

Между другото в понеделник отивам до Плевен да си взема бутилките - 30 бутилки ще ми струват малко по-малко от 15лв, а с влака и такситата ще ми излязат малко над 40лв, което пак си е доста добре  danceg Изключително много благодаря на Bybeto за информацията (за пореден път, ама наистина не знам какво да кажа вече - много съм щастлива!)  give_rose give_rose give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 25, 2008, 13:56:33 »

Казах ти аз, спокойствие другото ще се нареди good Радвам се, че можах да ти помогна! give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 01, 2008, 12:56:06 »

След по-малко от 24 часа и аз ще съм в групата на бракуваните...  girl_wink danceg

 weddingday Party time

Обаче до последно имах разправии с какво ли не - по едно време съвсем бях полудяла вече... Сега остава да се ходи до ресторанта, а после до фирмата за украсата...

Но всичко останало вече е що годе уредено - даже и хореография за първия танц ще си имаме - много малко хора знаят за това нещо и ще бъде абсолютна изненада за повечето гости - включително и за родителите...  girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 01, 2008, 13:02:57 »

Чак сега видях темичката ти!! Виждам, че от първият ти пост преди 8 дни има голям напредък! Всичко е почти готово, браво!!!
Искам да ти пожелая утре най-страхотния ден!!! Бъде най- хубавата, най-щастливата и най-обичаната булка!!! Ще чакам после разказче и снимки!!! И не се ядосвай за нищо!! give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 01, 2008, 13:35:36 »

Благодаря ти  give_rose А разказче и снимки ще има на 100%  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 01, 2008, 14:33:33 »

Опитвам се да си представя какво ли е вълнението в последните часове преди сватбата... Желая ти прекрасна и незабравима сватба!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2008, 15:19:30 »

Мenyanthe, утре е твоя ден! weddingday Наслади му се! 
Нека бъде незабравимо изживяване...голям купон...и много танци! Party time
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 01, 2008, 15:59:52 »

Menyanthe, браво за свършената работа през последните дни! Утре е вашият ден! Пожелавам ви от все сърце един пркрасен, щастлив и емоционален сватбен ден с много песни и танци до зорииии Party time Сватбаааа
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 01, 2008, 19:13:43 »

Миличка, пожелавам ти прекрасен ден утре!

Аз сигурно няма да мога да дойда да те видя, понеже нашите хора си объркали часа на поканите, били от 12, а не от 11. Но ако все пак сколасам по-рано, ще те гледам!

Поздрави и всичко най-розово!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #22 -: август 01, 2008, 20:14:11 »

Пожелавам ти утре едно невероятно изживяване което да помните цял живот!!!
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 02, 2008, 07:51:24 »

мила пожелавам ти днес да е най прекрасния и незабравим в твоя живот!
предполагам какво ти е защото днес и аз съм булка и в последните минути исках да поздравя някой защото вълнението е огромно.
вечно щастие ти пожелавам
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 03, 2008, 05:55:26 »

ЧЕСТИТО НА МАЛДОТО СЕМЕЙСТВО! С пожелание за дълъг семеен живот, много щастие и разбирателство! give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 03, 2008, 12:11:26 »

Благодаря ви на всички!!!!!! Вчера се получи супер готина сватба!  Party time
Всички бяха много доволни и аз също бях на върха на щастието си и греех цял ден! Младоженецът и той беше много хубав и много щастлив!

Естествено имаше и по някой друг гаф, ама то съвсем без гафове пък хич не може...

Първо, понеже бяхме решили да се снимаме навън и минахме по едни железни стълби, ама решетъчни... И аз уж внимавах, ама ми се заклещи токчето на една от стълбите - та трябваше младоженецът да помага.  sarcastic

После, по време на първия танц се оказа, че ми се смъква кринолина, а понеже бяхме си избрали по-бърза песничка (You're the one I want - Olivia Newton-John & John Travolta), го настъпах и се оплетох в него, та се наложи да падна, за да мога да продължа  laugh

Интересното е, че като започна музиката за първия танц всички започнаха да ръкопляскат съвсем спонтанно...

Все още обаче нямам снимки, но обещавам, че като се върнем от сватбеното пътешествие ще си направя сватбен албум, за да може всички да го разгледате...

Между другото съм много доволна от фризьорката и гримьорката, които ме правиха - изглеждах дори по-добре, отколкото очаквах!  girl_wink

02.08.2008г. беше наистина най-щастливият ден в моя живот!!!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 03, 2008, 14:23:26 »

Честитооо! Много лИбоФФФ и щастие на младото семейство!!! Bravo Bravo Bravo Bravo
« Последна редакция: август 03, 2008, 15:26:21 от snezhito » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 03, 2008, 15:11:40 »

Честито на младото семейство!!! Пожелавам ти не 02.08.08 да е най-щестливият ти де, а всички останали като съпруга, майка, любима!!! Бъдете много щастливи и влюбени!
Благодаря за разказчето, ще чакам и снимки!!!
Приятен меден месец!!! give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 03, 2008, 22:28:29 »

Бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи! Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели! Обичайте се и дерзайте! Животът няма да е, знайте, само рози и мечти, защото има и бодли... Но там, където любовта цари, убождането не боли!
Приятен меден месец blum
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 04, 2008, 09:23:20 »

ЧЕСТИТО!!!!! Бъдете много здрави, истински щастливи, обичайте се и се вслушвайте един в друг! Пожелавам ви с много любов да създадете здраво и слънчево поколение!!!  puppets
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 04, 2008, 12:55:08 »

Честито Госпожо,
Желая ви дълъг семеен живот, много щастие и разбирателство!  Flower
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 19, 2008, 09:03:37 »

Най-сетне качих някакви снимки в албума - засега са само любителски - по-натам ще слагам още!
 blush
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #32 -: август 19, 2008, 09:22:31 »

Честитооооооооооооооооо на хубавите младоженци!
Дълъг и щастлив семеен живот, много усмивки и щастливи моменти в дом, пълен с детски смях! yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 19, 2008, 10:22:32 »

Хехе сладка булка си била!!!!! Благодарим за споделеното ти щастие.  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 19, 2008, 10:28:19 »

Честито и от мен, много любов и щастие  give_rose
Много хубава си била.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 25, 2008, 10:45:24 »

Благодаря на всички...
Както вече писах в темата за булчинските рокли, планирам втора сватба за 20.06.2009... Но я замислям в доста по-различен стил и маниер от тази. Например, в ресторанта тържеството ще продължи 10-12 часа (с много игри, изненади, награди). Освен това, вместо подаръци, ще помоля гостите просто да си платят кувертите (които ще се постарая да не надвишават 30лв), за да мога да поканя повече хора. Знам, че звучи малко грубо и ми е малко неудобно, ама не знам как по друг начин да го направя... Понеже на тази сватба имаше доста хора, които по една или друга причина не можаха да дойдат, а някои бяха пренебрегнати, заради бюджета. Искам да премахна това. А и си мисля, че те така или иначе щяха да дадат поне толкова за подарък и букет (ако не и повече).  blush

Мисля до последно (примерно вече когато всичко е организирано, знае се кои ще дойдат и т.н. - около месец-два преди сватбата) да не казвам на милото, родителите и роднините.

Освен това ми се иска този път и роклята ми да е малко по-евтина - тази, с която бях сега струваше 600лв. Не ми се иска да давам този път повече от 300-400лв за рокля, понеже стават 2, а не ми се иска да обличам отново същата. Чудя се дали някъде не бих могла да намеря такава рокля, каквато съм постнала в темата за булчинските рокли, без тя непременно да се води булчинска, което да я оскъпява допълнително? Знам, че в някакъв американски сайт имаше някакви шаферски рокли, които бяха много по-евтини от булчинските...Ще се поразровя...
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 25, 2008, 11:42:19 »

Първоначално като разбрах за идеята ти се зарадвах, но след това се замислих. Сигурна ли си, че искаш да "разводниш" сватбеният си ден (съжалявам, ако ти прозвучи грубо, но не успях да намеря по-подходяща дума). По принцип това е ден, който няма равен на себе си. Облечена си в твоята си рокля, имате си вашият танц, както и сигурна съм, много други незабравими моменти.
Също така не ми стана много ясно дали гостите от първата ви сватба ще присъстват и на втората.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 25, 2008, 11:56:41 »

Естествено, че ще присъстват. Просто ще има и други гости.
Аз не мисля, че по този начин сватбения ден ще се разводни. Ние пак ще си танцуваме нашия си първи танц, ще пропуснем голяма част от обичаите - захранване от свекървата, чупене на питка, рязане на торта...
Даже си мислех да има блок маса и да могат гостите да си избират какво да ядат.
Това просто ще бъде едно продължение на сватбения ден.

А другото, което не знам дали ще се осъществи, едни наши приятели, които се ожениха преди нас, но не можаха да сключат църковен брак, понеже попът не дойде  shok, има възможност да се присъединят към нас и да го направим заедно. (макар че пък нали не било на хубаво да се виждат две булки... уф не знам, вече и аз...)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 26, 2008, 14:01:28 »

Мили булки, дали някои от вас биха искали да се присъединят към нашето празненство на 20.06.2009?  give_rose

Аз съм като пристрастена към този форум, даже ми минават някакви налудничави идеи да ставам сватбен агент  blush ама май не съм готова още за това...  badgirl
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 27, 2008, 12:29:45 »

Най-накрая добавих още снимки в албума...   yahoo После пак  blush
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 03, 2008, 09:35:59 »

Вчера, по случай месечинката, му направих изненада  smile
Казах му да отиде на адрес: ул. Врабча 24.
А там предварително бях направила резервация и бях занесла една свещ (ръчна изработка, синя, във формата на издължена нагоре пирамида) - после ще сложа и снимки... Идеята беше той да се настани първи, а чак после да дойда аз.
Въпреки че не бях направила кой знае какво, той беше много впечатлен - той беше очаквал просто обикновена вечеря в заведение.  girl_wink

От самото заведение - Back Home, вегетариански ресторант, също сме доволни - и от кухнята и от персонала. Получи се много хубава вечер!  danceg
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 03, 2008, 13:57:07 »

Срам не срам, чак сега видях снимките, много сте хубави!! И украсата е страхотна!! Браво на вас!!! Колкото до втората сватба догодина, аз не разбраз, защо, защото искате или както другите правят, налага се в друга страна и т.н.?? Да ти кажа честно аз преди моята сватба даже тайно завиждах на момичетат, които правят две сватби, но след моята видях, че този ден е неповторим и не бих искала да имам втори такъв, това си беше моя ден с плюсовете и минусите! Успех с всичко!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 03, 2008, 14:41:08 »

Честита първа месечинка с малко закъснение!
 Flower Flower Flower
                        Flower Flower Flower
                                               Flower Flower Flower
*INLOVE*Обичайте се! heart
« Последна редакция: септември 03, 2008, 14:42:55 от eli_m » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 03, 2008, 14:59:45 »

Vanilly, втората сватба е, защото не можахме да сключим църковен брак, понеже на нашата си дата, която бяхме избрали година и половина предварително, се оказа че били пости. Та първоначално идеята беше да си го направим съвсем тесен кръг (ние, кумовете и родителите). Но пък майка ми само ми пили на главата, че някои от роднините ги няма на снимки заедно с нас и аз заради това се замислям за този вариант. Та на мен всъщност ми се иска да ги изненадам с тази втора сватба - нещо като втори опит - понеже пък и аз бързо си развалих роклята, тъй като само си настъпвах тюловете и се спъвах в нея. Просто за мен това ще бъде едно продължение на същия ден. Все едно сватбата е била на 8-10 часа, а примерно 15-20 часа smile

Много се радвам, че са ти харесали снимките - общо взето сама съм се занимавала с организацията на цялата сватба, но нямах много време да пиша тук, заради университета - честно казано едвам ми стигаше времето да прочета това, което ме интересуваше. Май накрая се оказа, че единствения недоволен от цялата сватба беше леля ми - защо лака ми бил лилав (той си беше розов и светличък, не беше кой знае какво, но не се и набиваше на очи), защо това, защо онова... Ама това се преживява  girl_wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 03, 2008, 15:00:21 »

Честита първа месечинка с малко закъснение!
 Flower Flower Flower
                        Flower Flower Flower
                                               Flower Flower Flower
*INLOVE*Обичайте се! heart

Благодаря, Ели!  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 03, 2008, 15:38:47 »

Май накрая се оказа, че единствения недоволен от цялата сватба беше леля ми - защо лака ми бил лилав (той си беше розов и светличък, не беше кой знае какво, но не се и набиваше на очи), защо това, защо онова... Ама това се преживява  girl_wink

 shok shok shok shok shok shok shok shok
Най ги мразя тия гости, които си започват изреченията със "Защо...". Това за лака ме уби! Не знам как да го коментирам, без думи съм.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 03, 2008, 15:48:23 »

Menyanthe, честита месечинка и от мен с малко закъснние  give_rose Пожелавам ви от все сърце всеки следващ ден да се обичате и уважавате повече от предишния!  twohearts

А що се отнася до недоволните гости, моля, моля, бих казала, че сватбата се прави за вас, а те идват да споделят вашето щастие в този ден, а не за да им се угоди. Още повече, винаги има недоволни  pardon Не може вашия вкус да допадне на примерно 100 човека. Важнот е вие да сте щастливи!! А това за цвета на лака верно ме уби!  sarcastic sarcastic sarcastic Мен ако питаш в нейна чест на втория ви сватбен ден се лакирай в цикламен  ROFL
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 04, 2008, 08:12:49 »

Сега те разбирам, страхотна идея, и на мен ми се искаше, но милото държеше да идем в църквата в деня на сватбата!! Ще се получи страхотно, дано да стане както си го намислила!!! А това за лака, да си призная и мен ме беше страх данеби мама или баба нещо в последния момент да не харесат и да ми развалят настроението, я грима, я прическата!! Да не ти пука, важно е ти да си се чувствала принцеса!!! Бъдете щастливи!!!
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines