Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:30:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 2  (Прочетена 211277 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #210 -: април 02, 2009, 20:15:24 »

За София,а може и за бургас
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 02, 2009, 20:48:47 »

до сега не бях влизала в тази тема а тя ще се окаже много полезна
благодаря на всички, които са качили етикети
ще следя темата с интерес  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: април 03, 2009, 07:46:17 »

Рубин, защо не си купиш самозалепваща хартия и не ги дадеш или в Офис 1, или в Мания (в Студ. град) да ги напечатат? Защото в рекламна агенция си мисля, че ще ти излезе доста по- скъпо...
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: април 05, 2009, 11:41:25 »


И нашите етикети са готови, остана само печата yahoo



Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 05, 2009, 11:43:43 »

Mucito,страхотни са. Bravo
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #215 -: април 07, 2009, 13:26:04 »

Момичета, ако не можете да работите с фотошоп или други сложни програми ползвайте "пейнт" (не мога да пиша на латиница). Аз направих разни варианти, сега не съм си в къщи, но като се прибера ще кача няколко да ви покажа. Вярно че няма възможностите на фотошопа, но пак може да се направи нещо smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #216 -: април 07, 2009, 21:30:07 »

Момичета, може ли да ми обясните как правите неправилната форма на етикетите? Днес ходих в 2 Офис 1 и в единия ме гледаха като телета като казах за самозлепваща се хартия, във втория ми казаха, че при тях не става, на Деймс Баучер да ида. Добре, там ще ми ги принтнат на някаква хартия, то после сами ли си я изрязвате в нужната форма? Разбрах, че имат гилотина, но тя едва ли реже заоблено, къдрево и т.н. Споделете опит!
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 07, 2009, 21:57:23 »

За къдравото рязане продават ножички, които режат по най-различни начини. Виждала съм ги в Слънчоглед, предполагам че ги има и в останалите книжарници. Моя колежка дори ми показа ножичка с 3 такива различни приставки smile. За неправилната форма не мога да кажа, нека момичетата с такива етикети да споделят.

mucito, етикетите са страхотни. Като гледам колко сте напред с подготовката, направо се плаша (ние сме на 20.09), а тепърва утре ще вземам картона за поканите. Но жилището е на преден план в момента, поне имам лятна ваканция, та тогава ще наваксам smile
« Последна редакция: април 07, 2009, 22:08:31 от merilen » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 07, 2009, 22:26:26 »

За къдравото рязане продават ножички, които режат по най-различни начини. Виждала съм ги в Слънчоглед, предполагам че ги има и в останалите книжарници. Моя колежка дори ми показа ножичка с 3 такива различни приставки smile. За неправилната форма не мога да кажа, нека момичетата с такива етикети да споделят.

mucito, етикетите са страхотни. Като гледам колко сте напред с подготовката, направо се плаша (ние сме на 20.09), а тепърва утре ще вземам картона за поканите. Но жилището е на преден план в момента, поне имам лятна ваканция, та тогава ще наваксам smile
Благодаря!  give_rose Ама и ние хич не сме напред! Скоро обаче ще почвам да творя и аз sarcastic
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 08, 2009, 08:55:42 »

Ние си купихме машина за къдраво рязане струваше 40 лв и става много бързо. Т.е тя има три приставки право, къдраво и пунктир. От Офис 1 я взехме. Когато се реже с ножица особенно дебелия паус се цепи
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 08, 2009, 10:02:10 »

Относно самозалепващата хартия-не говорите ли за такава като етикети за цени?В Метро има пакети с етикети в различни форми и размери.Ако примерно формата ви е овал,настройвате го така че да печата на точното място,после разлепяте и лепите на бутилката направо,без рязане.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 08, 2009, 10:29:14 »

Относно самозалепващата хартия-не говорите ли за такава като етикети за цени?В Метро има пакети с етикети в различни форми и размери.Ако примерно формата ви е овал,настройвате го така че да печата на точното място,после разлепяте и лепите на бутилката направо,без рязане.
момичета аз пробвах с такава хартия държи се доста добре при изстудяване на шишето в хладилника, но ако ще се мокри е най-добре да е самозалепващо се фолио защото то е устойчиво на вода  good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #222 -: април 08, 2009, 12:22:00 »

А това самозалепващо се фолио къде го има? И в Офис 1 ли се принтира на него?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: април 08, 2009, 12:51:45 »

самозалепваща хартия и самозалепващо фолио са две различни неща. Бях чела тук някъде, че в Офис 1 има и фолио, но не съм сигурна. Фолиото е нещо подобно на това, което лепят по такситата и колите, но по нежно.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 08, 2009, 13:06:21 »

мойте етикети бяха със замозалепваща хартия,от книжарница закупена и си напечатах етикетите на лазерен цветен принтер,изглеждаха много добре и не се отлепиха от изстудяването,еинствено по внимателно като ги лепите по бутилките да не са набръчкат от въздуха който остава отдолу Wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines