Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:18:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети 2  (Прочетена 211258 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 17, 2009, 19:41:53 »

nasi сайта е много интересен, сигурно ще е полезен на много момичета тук.
относно етикета който си показала, харесва ми, но това LOVE нещо много се повтаря и малко дразни.(мое мнение)
Така е но аз го написах на бързо ! Просто не се замислих върху текста ! Всеки сам трябва да си реши какво да пише ,това беше само пример . good


* етикет 2.jpg (54.73 KB, 407x600 - видяно 329 пъти.)
« Последна редакция: март 17, 2009, 19:45:30 от nasi » Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #181 -: март 17, 2009, 19:47:50 »

Момичета, най-отдолу на самия етикет се изписва сайта. Това може ли да бъде премахнато? И също може ли да си настройва шрифта от някъде, защото този, който се предлага е много вестникарски, а ми се ще нещо по раздвижено!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #182 -: март 17, 2009, 22:07:39 »

Мисля,че "сватбено вино" ще стои по-добре на етикета,от колкото само "сватба". smile
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 17, 2009, 22:16:34 »

Някъде някой беше предложил вместо сватбена ракия - "сватбен елексир" good good good
Аз пък се заиграх и направих още един вариант за нашите етикети... е, вече незнам какво искам... crazy
« Последна редакция: март 17, 2009, 22:20:37 от valka27 » Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 17, 2009, 23:14:39 »

Валка,като видя,че си писала по темата за етикетите и влизам веднага да видя какво си сътворила.Такъв талант като теб,не съм виждала.И новите ти етикети са страхотни!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #185 -: март 17, 2009, 23:56:34 »

Валка,като видя,че си писала по темата за етикетите и влизам веднага да видя какво си сътворила.Такъв талант като теб,не съм виждала.И новите ти етикети са страхотни!
Аз не съм съгласен. Нека да не се сърди "Валката" но ще си позволя някои съвети.
Горния, жълтия  с лайката го бива като идея но изпълнението му куца.Този квадрат от които излизат имената нещо не е наред там. Трябва да се дооформи. А втория под него с маргаритките е добре направен но концепцията му е грешна. Фона трябва да е по-семпъл.Не е нужно да е снимка.Може да е просто фон.Все пак това е етикет,не е декстопа на компютъра.Иначе като изпълнение е доста по-добър от първия. Гърба на бутилката е добре.И идеята е оригинална и изпълнението. good И още една забележка. Дължината на етикета трябва да е по вертикалата а не хоризонтално. Така залепените етикети в този вид ще се застъпят,тъй като дължината на лицевия и на гръбния етикет е по-голяма от обиколката на една нормална бутилка.Освен ако тези етикети не са за дамаджани. smile Айде успех good
« Последна редакция: март 18, 2009, 00:05:54 от AIVEN » Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #186 -: март 18, 2009, 00:00:40 »

Valka, страхотни етикети, много ми харесват! На Photoshop ли са правени?
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 18, 2009, 11:37:37 »

Valka, поздравления и от мен - много ми харесват!

Момичета, най-отдолу на самия етикет се изписва сайта. Това може ли да бъде премахнато? И също може ли да си настройва шрифта от някъде, защото този, който се предлага е много вестникарски, а ми се ще нещо по раздвижено!

и аз искам да задам същият въпрос-как може да се махне този надпис, че не мога да се справя нещо
Активен
kremi1986
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #188 -: март 18, 2009, 15:47:09 »

Valka,етикетите са супер good  можеш ли да кажеш как си ги направила,защото и аз видях този саит с готовите,но нашите бутилки ще са от пещетска и мисля,че ще е по-добре етикетите да са широки.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 18, 2009, 16:23:21 »

 Offtopic  не се ли пише правописно еликсир
http://vanyog.com/grammar-bg/online/index.php
« Последна редакция: март 18, 2009, 16:25:58 от kikolina » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #190 -: март 19, 2009, 00:38:08 »

Offtopic  не се ли пише правописно еликсир
http://vanyog.com/grammar-bg/online/index.php
Надявам се някой да оцени градивните критики. Иначе от хвалби без покритие файда никаква. good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 19, 2009, 08:18:14 »

Валка наистина се справяш много добре, но нека ти дам една идея.На първия етикет където имаш два жълти правоъгълника е хубаво името на младоженците да влезне във втрория.Или да влезне или го махни, защото така да минава през имената не е естетически добре.На вторие трябва да се съглася, че фона е по-силен от надписите.Ако можеш малко да го избледниш ще стане по-добре.А и розовото не ми се връзва.Може би тъмно зелено или черно ще дойде по-добре.Пробвай.Не го казвам с цел заяждане.Работила съм в сферта на дизайна малко и имам някакви основни познания, затова го давам като съвет  good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #192 -: март 19, 2009, 08:23:47 »

valka27р супер страхотно готини и свежарски етикетчета!!! Толкова закачливи са с тези маргаритки. Като ги погледнах и ми се прииска да се отъркалям в тревата и цветенцата на някоя зелена пролетна полянка.  Bravo
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 19, 2009, 09:30:10 »

Благодаря на всички и за хвалбите и за критиките blum
Маргаритките са любимки, ще присъстват в букета и украсата на ресторанта, та за това и на етикета...
Относно самото изпълнение, дизайн и качество... ами не съм се старала кой знае колко , защото уж вече си имах етикети... определено има какво да се желае, сътворих ги набързо(в Корела) докато правих етикети на една съфорумка.Аз няма да ги принтирам цветно, а ще са черно-бели, на оранж. хартия(както поканите).
Ако някой има нужда от помощ да ми пише на лични.
Благодаря и за граматическата забележка(ужас, голям срам girl_impossible), значи ЕЛИКСИР! good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 20, 2009, 13:29:15 »

 Offtopic valka27 , понеже ми се струва, че аз те подведох за правописа на елексир, се извинявам най-искрено.  give_rose
Честно казано, аз съ6що се чудих как точно се пише,но мислех, че елексир/еликсир са дублетни форми, ама май не е така.
Както и да е. Няма от какво да те е срам  good, защото това е дума, която много малък процент от хората знаят как се пише - подобно на домашар, какофония, комисиона, конкурентоспособен и т.н Това са правилните варианти на изписване, но замисли се колко хора ги пишат по този начин. Та и еликсир се оказа в тази групичка - та съвсем нормално е правописът на думата да се обърка.
И пак казвам, няма от какво да те е срам, защото във форума много често срещам груби правописни грешки на елементарни думи, но хората ни най-малко не ги е срам от това.  pardon

Тъпотията е, че на моите етикети беше написано елексир сега като се замислих след забележката Киколина, но едва ли някой е забелязал, пък и както казах, едва ли има много хора, които да знаят правилния правопис точно на тази дума.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines