Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:31:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165259 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 13, 2008, 11:22:06 »

KlaraFina, страхотна идея за музиката.  Bravo Bravo Bravo Аз също не съм много музикално грамотна, но си мисля, че нещо по-весело и жизнерадостно би свършило чудесна работа. А момичетата не могат ли да дадат някоя идея? Все пак нали са музиканти. Знаеш ли представям си го като онази японка (забравих й името), която беше откритие на Васко Василев, или на нашия квартет "Стринг" (май така се казваха). Такъв вид музика. Ох май го написах объркано, дано ме разбра.

Мдааааааа предлагам следващата среща на бургаските булки да е на плажа или на някой капан около плажа.  tease
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #121 -: юли 13, 2008, 11:26:49 »

Plamik, Ванеса Мей ли имаш предвид. Нямам представа тя чие откритие е, така или иначе само нея знам.
Супер идея за по-жизнерадостната музика, аз така съм се спекла, че и толкова не можах да го измисля, благодаря ти.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 13, 2008, 11:29:07 »

Точно тя - Ванеса Мей!  good Е хайде не се спичай, просто са ти сто неща в главата. Горе главата и на тебе.  tease
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 13, 2008, 12:41:36 »

За който питаше за ДЖ, фото, видео - моя ДЖ е Станислав Жеков, виждала съм го как води- не се лигажи много. А Фото и Видео - фото Гея чрез агенция Диаманти.

А аз на плаж не мога да ходя - лекарите не дават да излагам корем4ето на слънце sad

Skylife коя агенция ще ти украсява , че и вкъщи и каква е цената?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 13, 2008, 13:21:07 »

И на нас ще ни бъде Станислав Жеков, на мен си ми харесва той, милото все дърпаше за Драго, ама нали беше зает за нашата дата и стана на моето smile

И аз ще ползвам услугите на Фото "Гея" - операторът ме свърза с тях и дори и капаро не са ми искали, защото сме хора на оператора и те не се притеснявали smile

За украси - на мен ще ми украсява фирмата на милото, макар че тя е специализирана в украсите с балони основно, но аз нали не искам много балони, така че този път ще правят и друго. А с което не се занимават - като арка с платове например ще ползвам услугите на магазина "Аз и ти" - те освен, че продават рокли, правят и страхотни украси и са много мили.

Иначе другите, които мога да препоръчам са "Диаманти", "Парти Арт -2", "Брилянтин", май вече ги писах тези неща, но наистина са свестни.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 13, 2008, 16:39:26 »

Skylife коя агенция ще ти украсява , че и вкъщи и каква е цената?

Ами аз съм с Парти-арт 2. Целият ми "гевизилък" или както там се води, заедно с всичко танцьори - за пилето и тортата, за ритуала по въвеждането и за изненадата на кума, която се надявам да е - брейк танцьори, воденето на сватбата и украсата, която е малко по-голяма от обикновено, а и да не забравим за оркестъра за взимането - та ще ми излезе около 1 400 лева. А за украсата в къщи - някъде към 50-60 лева. Не знам точно. Но ние сме в къща и имаме парапети, та ми се иска да са украсени с воал или тюл и т.н. pardon
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 13, 2008, 17:39:13 »

skylife , значи ще имаш сватбоводеща. Аз не съм привърженик на това, защото ди джеят почти не може да вземе думата, а и сватбоводещите така претрупват с игри и ритуали всичко и го правят едно "разпокъсано" във времето на цялата сватба, че тъкмо примерно хората са се разиграли на дансинга и ги карат да седнат, защото следвал еди-какъв си ритуал. И след половин час пак същото.

Иначе Дора е прекрасна сватбоводеща и ще останеш много доволна.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 15, 2008, 14:21:12 »

Момичета кажете къде в Бургас гравират чаши и колко струва?
И от кои места вие сте доволни?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 15, 2008, 14:35:45 »

Ами Kiksi - не знам. Значи - със сигурност в този случай DJ-ят изобщо няма да взема думата - той ще си е в общи линии DJ. Не знам каква точно им е програмата, но  pardon ще видим. А и то танците са след определен момент нататък. Ама мога да я питам и ще разбера за какво иде реч. А решихме да е с водеща, защото и без това ще украсява, ще посреща гостите - поне да има и водеща. НО пак казвам - не знам, ще видим  blush
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 15, 2008, 15:01:22 »

момичета, някоя правила ли си е късметчетата сама? незнам откде да купя плата / това като мрежичка/  huhhuh.gif около Краснодар съм  help help help
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 15, 2008, 15:10:26 »

Аз си ги правя сама. Продават тюл в един магазин на Ботев (нали така беше бе мацки). Като тръгнеш по тази голямата улица, която минава покрай Старата поща и вървиш, вършиш.....минаваш Сливница, ДНА, после иамше една сладкарница Роза срещу електрото (Иван Вазов) и на следващата пресечка е магазина. Качваш се по едни стълбички. В дъното на магазина е тюла - ширина 3 метра, цена - 6 лв./м.

После има в уличката, която е като тръгнеш от този магазин за към главната - в дясно има магазин за платове. И там продават. Туй знам аз  blush 
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #131 -: юли 15, 2008, 15:11:05 »

stefanneli тюл /това като мрежичка/ има в магазин Чар на Ботева (за който пише skylife). Има още един магазин за платове на главната (срещу бившата Валентине), но незнам как се казва. Има и още магазини, но тези мисля, че са най-големи и се предполага по-богат избор. Ния е доста запозната с магазините за платове, може и нея да питаш.
Панделки и разни други джунджурийки (които също ще то трябват предполагам)има в кинкалериите на малката уличка в дясно, като тръгнеш от кафе "Хоби" към Кирил и Методий.

« Последна редакция: юли 15, 2008, 15:12:53 от Diavolitsa » Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #132 -: юли 15, 2008, 15:12:20 »

момичета, някоя правила ли си е късметчетата сама? незнам откде да купя плата / това като мрежичка/  huhhuh.gif около Краснодар съм  help help help

Какъв цвят трябва да е тюла за късметчетата ти и за колко бройки ти е необходим?
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 15, 2008, 15:16:56 »

трябват ми 25 за мен и 2 да си оставя, така че 27 общо
нали 20х20см за едно ми трябват ?
мисля да са бели, със сребристи панделки
извинявам се за преди малко, но незнаех как се казва плата  blush
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #134 -: юли 15, 2008, 15:32:26 »

Е, щом ще са бели няма страшно - в "Чар" имат в бяло, аз видях зор, когато търсех тюл в екро, та чак от Пловдив го мъкнах..Значи, отиваш взимаш тюла, доколкото виждам и ти като мен ще правиш бройката на годните и по някой за спомен  good, продължаваш към галантериите зад училище "Кирил и Методий" и там си харесваш разните му декорации- лентички от сатен, органза, камъни за лепене, миниатюрни цветенца и тем подобни.Аз моите такива декорацийки ги взех именно от там, галантерия Мулине се казва магазина.Успех и да пуснеш снимчици да ги видим  smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines