Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:26:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165249 пъти)
 
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 10, 2008, 12:51:38 »

Да ми препоръчате ДЖ, фото и видео  give_rose координати, може и на лични
и аз съм навита за среща  yahoo
за сватбата никакви приготовления не е имало - след 2 месеца е  pardon
мислим поканите в момента - готовите не ни харесват и май ще ги правим ние - някоя минала по този път ако има да се обажда, да и надуя главата с въпроси  pleasantry
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 10, 2008, 13:09:22 »

Момичета,в събота ще ходя да гледам за чаши,рит.свещи,бутониери за близки и гости и др.разни дреболии за това давайте идеи за магазини,защото аз съм абсолютно неориентирана! Girl_hide
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 10, 2008, 13:34:46 »

Plamik - я не ни се карай  girl_wink да не дърпаме уши на следващата среща tease

Аз съм готова с всички кутии за подаръците. Бутониерите и гривните са готови, букета за хвърляне също. Набавени са вазите за украсата по масите. Днес съм на първа проба за рокля (успях да се сдобия с подходящ сутиен, но не и с обувки). Шаферската рокля е готова. До някъде съм готова с кошницата за късметите. Остават ми още 9-10 късмета да "избродирам" - нали им нашивам пайети отгоре...а и не съм решила как ще ги правя (по-точно - решила съм, но не знам как ще станат). Младоженека е до никъде, но имаме поне идея. Имаме свещи за църквата. Утре си идвам към Бургас и трябва да измисля, как ще украсявам в къщи (почти съм решила). Хубавото е, че сме в къща и има стълби с парапети, и има "мегдан" за украса. Харесах си една няколко прически и помолих моята козметичка да ми запази час при някоя фризьорка...ще видим какво е свършила. На грим ще ходя при тяхната гриьорка (те са такъв салон - фризьор, козметик, маникюрист, масажист и т.н.). Хотела за гостите е запазен (вчера ми се обадиха да потвърдим резервация за 17.08  Oh my ... щях да падна - викам им НЕЕЕЕЕЕ за 16.08...ама сигурна ли сте... crazy как няма да съм сигурна бе хора, нали тогава са женя  shok) Като си дойдем в Бургас ще ходим при един златар, да видим дали няма да може да си направим халки ръчна изработка...ако не, като се върнем, ще си купим от тук - харесали сме няколко модела.

Друго, друго - надявам се да купим вече алкохола за сватбата. То една част е наличен, ама трябва още. Оф - още 100 неща има и то все едни дребнички такива...дано да не забравя нещо.

Ай стига съм писала. Казвайте кога ще е срещата  good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юли 10, 2008, 13:40:26 »

skylife , аз не се карам  blush само напомням, че отдавна не сме се събирали. А сега сладур на бегом в твоята си темичка за сватабата да ни информираш за всичко.  blum blum blum

ameliaa , магазини има на ул."Мара Гидик" срещу "Океан". На ул. "Македония" също има такъв магазин. Около подлеза на "Опера"-та също има булченски магазин. Малко по-нагоре  и малко по-надолу от спираката на "Опера"-та също има булченски магазини. Зависи дали искаш чашите тио да са от булченски магазин или не.  За църковния брак - ами не помня да ти кажа. Попитай в църквата те ще ти кажат най-добре. good

Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #109 -: юли 10, 2008, 16:53:22 »

Ameliaa Хубави чаши (не булчински) има в две магазинчета като тръгнеш от "69" към Пиргуса. Тя е една малка глуха уличка. Има салон за красота и магазин за платове. Надявам се да се сети. Там имат наистина невероятни чаши, ако искаш нещо по-различно. Адски красиви свещи има в Cymbeline до църквата Кирил и Методий.

Skylife Не бой се бе - не са останали кой знае колко много неща.

Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 11, 2008, 12:07:09 »

Ina_lemon благодаря ти за цветарските магазини! Този "Диана" срещу ДНА го ползвах често и бях доволна от него, но в момента не можах да се сетя за нито един. Там наистина ги правят хубави, но все пак ще трябва да попитам дали ще ми изпълнят желанието.

@ameliaa в църквата записват без кръщелно. Искат го в деня на венчавката, но казват, че не винаги. Работят на доверие / щом ще изкарат пари от теб smile /

@Skylife всичките ти неща са много готини! Аз направо съм възхитена!!! А кой хотел сте запазили ? Ние сме решили ДНА, защото са много гостите от мъжката страна, най-близко е и най-евтино.

Аз съм готова с поканите и вече се раздават. Поручах си и роклята, а днес си купих късметчетата. На тези късметчета съм хвърли око много отдавна. Поръчах си подкови за подаръчета, но сама ще си ги украсявам.
« Последна редакция: юли 16, 2008, 00:30:25 от maria_lakova » Активен
inlove
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #111 -: юли 12, 2008, 07:16:44 »

Здравейте бургаски момичета! Отдавна чета това форумче и накрая реших и аз да се регистрирам в сайта и да мога да споделям мнения. Много се радвам че има темички само за бургаските булки, защото еуфорията по приготовленията на това събитие наистина понякога е доста голяма. Ще се радвам да обменяме инфо с вас занапред. Моята сватба е на 24.07.2008- не се учудвайте че е четвъртък. smile Просто нямаше свободни часове и дати, а на нас не ни се разкарваше в два дена- първо подписване , после църква и тържество. Така че 3 в 1 на един ден. И какво като е е четвъртък мисля. Повечето неща с милото сме ги организирали и капарирали, останаха дреболийки, които не са за пропускане обаче.
Искам да ви питам дали някоя от вас знае телефон и координати на добра гримьорка и фризьорка, че нямам никаква идея?Благодаря ви предварително.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: юли 12, 2008, 13:28:15 »

 Welcome
 здравей и добре дошла сред нас.
 има ли значение , че сватбата е в четвъртък , важното е да си изкарате страхотно нали? girl_wink
 Относно фризиорка и гримиорка питай " diavolitsa"  на лични тя може да ти даде  тел. на добри такива. good
 
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 12, 2008, 19:40:42 »

@Skylife всичките ти неща са много готини! Аз направо съм възхитена!!! А кой хотел сте запазили ? Ние сме решили ДНА, защото са много гостите от мъжката страна, най-близко е и най-евтино.

Ами ние искахме да е "Драма", защото е най-близо до Ритуалната и до ресторанта, НО ни отказаха. Та отидохме в Аква.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 12, 2008, 19:44:52 »

 welcome-2 на новата бургаска булка!

Alexsa, ДНА е добър избор. Ние бяхме там и аз лично съм доволна. Е имаше един малък гаф, но поне се посмяхме доста на него.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 13, 2008, 10:28:39 »

 yahoo Ох мацки, толкова е хубаво да се цопнеш в морето и да си попечеш дупето blush Мдааааа. А иначе - уточних последните подробности с мацката, дето ще ми прави украсата и окончателната цена на цялата "глезотийка". Даже се разбрахме да дойдат малко да украсят у нас - ще ми излезе на половин цена, защото правят цялата сватба и реших - вместо да се занимавам аз - казах какво искам и така (каква съм мързелана blum).
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 13, 2008, 10:53:10 »

Ох, само да ви кажа "здрасти", защото се завърнах, ама нали все нямам време sad И само проблеми и напрежение, ама вече съм решила каквото стане - това е. Рокля и костюм,и ресторант, нали си имаме -значи и сватба ще има, за подробностите - колкото време остане.

Сега се каня да се замъкна до плажа, ама да пиша във форума още не ми е останало време да търгна, че като гледам днес май ми е е динствения шанс преди сватбата да хвана малко тен. sad
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 13, 2008, 11:03:29 »

Ало мацки да не направим без да искаме една форумска среща на плажа?!  Sunshine Swiming Sunshine Swiming Sunshine Swiming Sunshine Boat Boat Boat swim
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #118 -: юли 13, 2008, 11:13:40 »

Ало мацки да не направим без да искаме една форумска среща на плажа?!  Sunshine Swiming Sunshine Swiming Sunshine Swiming Sunshine Boat Boat Boat swim
и аз искам   Eeager

 Я да ви питам нещо. Ни ще имаме violin violin violin violin violin (5 момиченца от музукалното училище само че с цигулки) при сключване на гражданския брак и те питат какво да си подготвят като музика.
То Менделсон е ясен, ама нещо за след това като приемаме поздравленията  ohah
Дали някоя от вас е музикално грамотна и може да даде някой акъл тука?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 13, 2008, 11:15:30 »

Ох, Кларафина, хич ме няма в това отношение.
Но поне искам да те поздравя, че сте си решили проблема с музикантите.  Bravo Bravo Bravo
« Последна редакция: юли 13, 2008, 11:23:01 от Kiksi » Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines