Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:20:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 191978 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 07, 2008, 08:54:41 »

dorina79 страхотна идея, мерсииииииии kiss2 kiss2 kiss2 Жената от гражданското трябва да го каже, нали?! Дано да няма против.

atlian много хубави чаши. Вие на пеперудите ли сте наблегали като основен акцент на сватбата?

И един въпрос, чудим се дали да надписваме чашите с нашите имена и датата на сватбата. И къде по-точно да го сложим този надпис. Нещо не ми се ще да е на самата чаша, но ако го сложа отдолу, той пък няма да се вижда, така че се двоумя huhhuh.gif
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 07, 2008, 09:07:53 »

atlian , много готини чаши  Bravo.

misskapriss , надписването на чашите май се прави на основата на столчето, на най-широката част долу. Поне на майка и на татко там бяха надписани чашите. good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 07, 2008, 10:43:48 »

atlian , много готини чаши  Bravo.

misskapriss , надписването на чашите май се прави на основата на столчето, на най-широката част долу. Поне на майка и на татко там бяха надписани чашите. good

Мерси, а от горната или долната част?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 07, 2008, 10:54:07 »

Мерси, а от горната или долната част?
От горната страна или поне така съм виждала. Но ако са отдолу само вие ще си знаете, а отгоре ще се виждат по-добре.  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 07, 2008, 15:24:15 »

Пеперудите са страхотни Bravo

Ние няма да надписваме чашите.
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 07, 2008, 15:35:06 »

Ако някой се интересува, на Илиенци има чаши по 3.50-4.00 лева бройката - изчистени са и са много хубави - после вече спокойно може да се развихрите в украсяването.  Wink Малко съжалих, че ние си купихме готови украсени за 32 лева.(не толкова заради парите, колкото че не можах да си доставя удоволствието да ги правя сама) sad
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 07, 2008, 18:41:31 »

misskapriss нали затова сме тук да си помагаме. Може да се каже или в гражданското или в ресторанта, ако и там имате включен такъв ритуал. Но добре ще е да бъде само на едното място, за да не се повтарят.
Аз съм за гравирането на имената и датата и съм виждала, че се прави от горната страна на столчето на чашата. Препдолагам, че могат да го нарисуват и върху самата чаша, но за вашите чаши едва ли ще е подходяща такава рисунка.
Ти с морски звезди ли ще украсяваш чашите или още не си решила?

ssiillvvyy може ли някаква снимка на вашите чаши?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 07, 2008, 23:41:27 »

dorina79 ние сме с изнесен ритуал. Ще видя кога ще го кажат, но ще ги накарам да го кажат. Украсата на чашите ще е или панделка с морска звезда или въженце с морска звезда. Може би въженце, заради моряжкия възел и символиката. С двете неща май ще е претрупано. Като се прибера на 24 май в Пловдив ще ги украся и ще ви покажа.  pardon
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 09, 2008, 13:32:03 »

atlian, поздравления за чашите!  Bravo Станали са страхотни!  give_rose Къде ги гравирахте? Каквото си поискаме ли може да се гравира? И за какъв срок горе-долу стават готови? Предварително благодаря!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 09, 2008, 22:45:15 »

Eли или в горната част на чашата или ако са свързани на самото свързано<въже или там каквото ще е може да напишеш имената и датата blush> но мисля,че без име ще е по-добре.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 09, 2008, 22:54:40 »

Наде и аз си мисля че без надпис ще са си по-добре. Да видим Даниел какво ще каже, но мисля че и той ще се съгласи с мен  pardon
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 09, 2008, 23:04:37 »

И аз съм да няма дата  good Живот и здраве след години може на детето си да ги дадеш да ги ползва , както ние ползвахме на мама и тати чашите , от малка им се радвах и като реших да се омъжвам не си и помислих да купувам , а исках от мама нейните , та оттая гледна точка  good
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #72 -: май 09, 2008, 23:15:07 »

Аз днес ужасно се изненадах, защото видях сватбени чаши в един магазин за стъклени неща, а в Норвегия няма традиция с ритуалните чаши. Имаше няколко ужасно красиви модела с някакви златисти елементи по тях. Така че май ще си купим чаши от тук, а няма да пренасяме и това от България  yahoo  За съжаление не даваха да се снима, иначе щеше да ви покажа какво имам предвид.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 09, 2008, 23:19:05 »

Изваждаш си телефона , и се правиш че си ровиш из него , и случайно си срещу чашите и скришом снимаш , така се прави  Wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #74 -: май 09, 2008, 23:44:20 »

Хаха, теди, много хубава идея  laugh Аз нали все да правя нещата по нормалния начин, та ги питах може ли и те казаха, че не може, и аз ...  pardon Като си купим чашите ще ги снимам и ще ви покажа ... имат едни като златисти искрички и отблясъци ... абе не се описва с думи  blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines