Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 03, 2024, 16:12:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 219927 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 12, 2007, 09:28:31 »

нямам никаква представа Юле, обясниха ми че така няма да ми се търка червилотто, ако някой те целуне и ти остави червило, ще го махнеш с кърпичка, без да махаш фондьотена и т.н. ! и най-важното макар и да е жега, няма да разтече, от което най-много се притеснявам !!!!! абе ще го пробвам като се стопли и ще пиша подробно !!!  smile smile smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #121 -: март 12, 2007, 11:40:23 »

Аз сама си направих "запечатка" с пудрата.Сложих си върху червилото ,после пак малко червило и пак пудра и така става.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 12, 2007, 13:26:01 »

Трябва да се по-упражнявам май. Аз сега не ползвам почти никакъв грим защото зимата ми става много суха кожата и всичко ми я раздразва. Но лятото да се надяваме, че няма да има проблеми.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 12, 2007, 13:52:01 »

siska насочила ли си се към някой конкретно,че аз април си идвам в варна и мисля да ходя на пробен грим но се двуомя каде
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 12, 2007, 17:42:39 »

Аз за сватбата специално си купих червило с трайност 9 часа и ми беше много добре, не мръдна, купих си и основа за сенки, която не им позволява да се съдберат (нали знаете как стават на чертички след няколко часа nea) и върху нея нанесох сенки и ефекта беше чудесен, сенките ми си стояха като току-що нанесени през цялото време!!! Curtsey Използвах също малко фон дьо тен и руж, които си ползвам от доста време!!!! Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #125 -: март 12, 2007, 17:58:52 »

Момичета, споделете някои тайни за поставяне на дълготраен грим. Това ще е много полезно за булки (особено през лятото).
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #126 -: март 13, 2007, 10:49:26 »


хихихи,реклама му е майката! и то на фонетична написана!
аз да ви кажа,не знам за запечатки на грим,но има разни хитринки и определени продукти! страшно дълготрахно е червилото Lipfinity на Max Factor-абе няма изтриване ви казвам! при това е в комплект с гланц! има една основа за грим на Art Deco,която била страхотно запечатващо нещо според думите на всички,които са я ползвали-не събира сенките,подчертава всичко и прави всичко дълготрайно! good
« Последна редакция: март 14, 2007, 14:42:17 от Bulechka_TS » Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 16, 2007, 14:49:21 »

Искам да ви попитам какво мислите за изкуствените мигли.Някой да е бил с такива на сватбата си, и бихте ли си сложили, не се ли притеснявате че може да паднат.Аз все още се колебая затова ми трябва помощ, защото сватбата ми наближава.Благодаря предварително за всяко едно мнение по въпроса Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 16, 2007, 15:09:54 »

аз съм си слагала без повод и са ми издържали два-три дни , нооооо са на снобчета и се слага по  10 снобчета на мигла, може и по повече ако искаш !!! smile  иначе от цели изк. мигли не съм слагала !!! smile
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 16, 2007, 17:46:31 »

аз съм си слагала без повод и са ми издържали два-три дни , нооооо са на снобчета и се слага по  10 снобчета на мигла, може и по повече ако искаш !!! smile  иначе от цели изк. мигли не съм слагала !!! smile
Кажи нещо повече!От къде се купуват,колко струват,трудно ли се слагат?Аз за пръв път чувам за такива мигли на снопчета! blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 19, 2007, 09:09:08 »

аз съм си слагала без повод и са ми издържали два-три дни , нооооо са на снобчета и се слага по  10 снобчета на мигла, може и по повече ако искаш !!! smile  иначе от цели изк. мигли не съм слагала !!! smile
Кажи нещо повече!От къде се купуват,колко струват,трудно ли се слагат?Аз за пръв път чувам за такива мигли на снопчета! blush

не знам от къде се купуват !!! попитай някоя професионална гримьорка няма начин да не знае  !!!  smile smile smile иначе не бях скъпи - едно снопче беше ор рода на 0.50 ст. и излизаше около 10 лв. !!! не знам как е в другите градове !!  smile smile smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #131 -: март 20, 2007, 14:19:32 »

Момичета това е Крем основа за очи на Орифлейм и е нов продукт,лек крем-основа който оввлажнява и запечатва цвета върху клепачите.Нанесете върху клепачите,преди да нанесете прахообразните сенки за очи.Така те ще издържат по дълго.


* osnova.JPG (9.98 KB, 576x432 - видяно 220 пъти.)
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #132 -: март 22, 2007, 13:57:42 »

ето още бази за грим:
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #133 -: март 22, 2007, 14:26:30 »

ето още бази за грим:

bulyov4e а имаш ли представа като цени как вървят?
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #134 -: март 22, 2007, 15:03:06 »

такааа...ами най-сигурна съм за цената на базата на АртДеко-между 8 и 9 лева! аз всъщност съм дала такива бази,които могат да се намерят в БГ! щото иначе има много други,на други марки,които обаче или са непоносими като цена или са неоткриваеми в БГ! тази на Лумен(втората) е може би около 13-15лв.,тази на Буржоа е може би в същата ценова категория! базата на Yves Rocher от серията Yria е май най-скъпа,но не знам колко! тя е за зряла кожа и изобщо тази серия е най-луксозната декоративна серия на Ив Роше!
по принцип почти всяка марка декоративна козметика има някаква база за грим-това е тенденция за тях в последните години!просто трябва да се пита!
тази на АртДеко,обаче,е с най-добър отзвук от всички,които са я ползвали! на мен също ми я препоръчаха! good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines