Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 16:41:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът!  (Прочетена 219693 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #90 -: февруари 16, 2007, 21:57:16 »

Момичета, препоръчайте ми, моля, добра гримьорка в София!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #91 -: февруари 16, 2007, 22:03:55 »

Момичета, препоръчайте ми, моля, добра гримьорка в София!
ами ако отидеш в някой от по-големите магазини като beauty zone и попиташ за грим няма да ти откажат.Даже пробният трябва да ти е без пари good
Аз работя в една фирма за парфюмерия и козметика,така де аз съм в офиса,но в магазините ни момичетата са много информирани и гримират страхотно.
При това безплатно - не е задължително да си купиш нещо tease
Това става въпрос за пробния грим Wink
И  да знаеш че ще те гримират с много добри продукти - говорим за макс фактор,караджа,дебора,римел и т.н.
За съжаление нямаме магазин в София beating
Но търси нещо такова...подобно good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #92 -: февруари 20, 2007, 10:36:07 »

 Здравейте!Едва вчера реших да разгледам мненията за грима и направо се влюбих в едно от предложенията на anisp-става въпрос за красивия грим на брюнетката.Реших направо да си открадна идеята  blush (прическата също е невероятна).Снощи говорих с гримьорката ми и тя ми каза,че може да ми направи същия грим(сватбата ми ще е вечерна,така че смятам че е подходящ).Ще ми струва 30 лева,но не знам до колко е достоверна информацията за парите,защото тя е приятелка на семейството ни.
 
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 20, 2007, 12:44:19 »

Аз също вече разпитвах за грим,въпреки че още е раничко,но реших да се информирам от по-раничко!Няколко гримьори вече ми казаха,че за същинския грим цената ще бъде към 50лв.А за пробния искат към 15-20лв Смятам,че е добре като си има в предвид че става въпрос за известни професионалисти!
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #94 -: февруари 20, 2007, 13:10:38 »

Да,според мен е много важно да си разбират от работата или дори да гримират от скоро да им се отдава,защото аз така останах без гримьорка на бала.Отидох на пробен грим 1 седмица преди събитието и направо не мога да ви опиша как се почувствах,когато се видях в огледалото bad Само попитах жената,дали за първи път гримира-представете си колко съм била бясна.В крайна сметка сама се гримирах и не съжалявах,но сега съм решила да се оставя в ръцете на професионалист.
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #95 -: февруари 20, 2007, 15:22:53 »

ех,момичета,аз съм добър гримьор!  blushпитайте моите приятелки...
но...си мисля,че точно на сватбата ще се разтреперя толкова,че няма да мога да вдигна четката за сенките!!! girl_impossible
и затова ще търся и аз гримьор! в Бургас!!! да знаете някой добър? препоръчайте,моляяяяяяя pardon pardon pardon
а аз ви пускам няколко предложения:


* 017_primary.jpg (44.95 KB, 292x340 - видяно 302 пъти.)

* 011_primary.jpg (23.31 KB, 250x340 - видяно 284 пъти.)

* 004_primary.jpg (23.21 KB, 250x340 - видяно 284 пъти.)
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #96 -: февруари 20, 2007, 15:42:59 »

Аз също вече разпитвах за грим,въпреки че още е раничко,но реших да се информирам от по-раничко!Няколко гримьори вече ми казаха,че за същинския грим цената ще бъде към 50лв.А за пробния искат към 15-20лв Смятам,че е добре като си има в предвид че става въпрос за известни професионалисти!

Деси, тези цени ми се виждат много прилични! Ще съм ти благодарна, ако споделиш координатите на тези известни гримьори; аз живея в чужбина и не знам кой е известен с добра работа в София... можеш да ми пишеш на лични, ако предпочиташ. Благодаря предварително!!  give_rose
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #97 -: февруари 21, 2007, 00:23:24 »

И аз си харесах онази мургавата булка, страхотен грим, но дали би ми отивал?
Нямам навика да се гримирам, само спирала и блясък за устни понякога. Не съм ходила на профсионален грим и изпадам в ужас при мисълта, че може да не се харесам след гримирането   hysteric
За бала и за сватбата, на която бях кума се гримирах сама и се харесах, но за моята сватба ми се ще някой, който знае какво прави да се заеме с мен.
Активен
danny.ivanova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


...завинаги двама - татко и мама...


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 21, 2007, 08:26:41 »

вижте моите предложения smile


* MAKEUP-7031.jpg (19.57 KB, 448x300 - видяно 305 пъти.)

* MAKEUP-7033.jpg (28.53 KB, 321x480 - видяно 289 пъти.)

* MAKEUP-naturalglow.jpg (24.61 KB, 274x343 - видяно 326 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 22, 2007, 10:11:51 »

хубави са !!!! и аз се чудя, тъй като за пробен грим ми искат 30 лв. а за деня на сватбата 50 лв. ! и не защо злоупотребяват хората, но вече като са много ангажирани на 07.07 вдигат цените ! ужас ! sad smile
Активен
danny.ivanova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


...завинаги двама - татко и мама...


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 22, 2007, 11:30:15 »

Ами знаете ли аз какво ще направя,
имам едена приятелка, която поканих, тя ме е гримирала и преди и има страхотен усет за тези неща, та тя си предложи услугите и аз на драго сърце приех, защото няма смисал да ръся пари наляво и надясно, а после и гримовете си остават за мен. smile  CHEERS
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 22, 2007, 11:44:14 »

аз като мисля мисля по цял ден  ROFL и се чудя дали няма да е по добре да дам 100лв за гримове вместо 30 за гримюр,така и така си се харесвам как се гримирам пак и после ще си имам още нови грим4ета,но ще мисля още до септември още много време само накрая да не остана негримирана от много мислене sarcastic
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 22, 2007, 17:42:20 »

Абсолютно съм съгласна с теб didibaby . Аз когато ходя на фризьор направо изтръпвам защото н е всички си мият гребените преди това.  bad
За грима май ще се пробвам аз със нови боички  kezz
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 23, 2007, 13:47:29 »

Аз вече ангажирах Силвия Стойчева-една от най-известните гримьорки в БГ и е много добра,гримирала ме е десетки пъти и винаги съм била много доволна  good
Активен
ssvetlito
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #104 -: февруари 24, 2007, 11:49:00 »

здравейте,искам да ви кажа по повод на цените на грима,че при при пробния грим е нормално да ви вземат примерно 10 лв.,но това не означава  после да ви искат 80 лв.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines