Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:00:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?
да - 1/1.5 чашки по-големи
да - тип "секс бомба"
да - но за намаляване на бюст
само за повдигане като остарея
не, в никакъв случай

Страници: 1 ... 13 14 [15]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?  (Прочетена 132616 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 09, 2012, 22:48:04 »

Аз също съм за процедури с мярка. Процедури, които да дадат самочувствие, които да премахнат неприятен спомен, които са полезни за здравето и т.н. Бих си направила ако ми се наложи или ако нещо наистина ме тормози. Не приемам момиче на 22 да си направи липосукция,защото има 3 кг излишни по бедрата и корема, не приемам и "подаръците" за абитуриентки - импланти beating
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #211 -: февруари 09, 2012, 22:57:27 »

Подкрепям Денито и идеята да поправяме с мярка. Красиво е всичко направено с мярка - жена с много грим е точно толкова смешна колкото и жена с твърде много пластични операции. Когато сме далеч от естественото излъчване, си личи.

Днес нито една жена не излиза на улицата напълно естествена както природата я е създала. Ежедневно правим малки корекции - оформяме вежди, боядисваме си косите, лакираме си ноктите, слагаме грим. Това са все малки неща, но ни карат да изглеждаме и да се чустваме по-красиви. Никой не смята, че е лицемерно да се променяме по този начин, значи и в операциите нищо лицемерно няма.

Трябва обаче да се подходи внимателно, интервенциите са доста сериозни и никак не безопасни. Вчера в новините даваха за един 24 годишен младеж, който спортува редовно и е в добра форма, но умира след рутинна операция.

Няма начин да знаем дали ще ни се случи нещо лошо предвартиелно, но трябва да осъзнаваме риска , че можем да си навредим серизно (защото никой не може да гарантира, че точно днес моя организъм няма да реагира зле на някакво вещество или да развие инфекция) в името на красотата, която в крайна сметка е преходна.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 09, 2012, 23:06:55 »

Да е с мярка и с вкус е повече от задължително!  good Останалото е или болест или криворазбраната цивилизация, както аз го наричам. Важно е и да е кадърен лекаря. За да не се случват нещастия и проблеми.
Днес нито една жена не излиза на улицата напълно естествена както природата я е създала. Ежедневно правим малки корекции - оформяме вежди, боядисваме си косите, лакираме си ноктите, слагаме грим. Това са все малки неща, но ни карат да изглеждаме и да се чустваме по-красиви. Никой не смята, че е лицемерно да се променяме по този начин, значи и в операциите нищо лицемерно няма.
Bravo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 09, 2012, 23:18:20 »

Аз не бих се подложила на подобни интервенции,не защото нямам нужда от някои корекции,а защото смятам,че естественото е по-красиво.Смятам,че всяка подобна намеса променя идентичността ни.Всяка една от нас е различна и уникална!Подкрепям хората,които са решили да си направят пластична операция,когато тя е наложителна,а не просто някакъв каприз.
Активен
tedy87dani
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #214 -: февруари 17, 2012, 09:56:18 »

Има разлика от дън земя до небето в това да премахнеш белег с лазерна терапия и да си сложиш синтетични продукти в тялото със сериозна операция.
Двете неща се правят с различна цел и от различен типаж хора. pleasantry

П.п. - Iztre6tqlka подкрепям те напълно! Няма по - хубаво от естествената красота. И аз подкрепям подобни операции, но само ако въпросната жена има някакъв недъг, който прекалено я загрозява, а не...
« Последна редакция: февруари 17, 2012, 10:11:41 от tedy87dani » Активен
Лилияя
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #215 -: февруари 17, 2012, 12:12:51 »

Има разлика от дън земя до небето в това да премахнеш белег с лазерна терапия и да си сложиш синтетични продукти в тялото със сериозна операция.
Двете неща се правят с различна цел и от различен типаж хора. pleasantry

П.п. - Iztre6tqlka подкрепям те напълно! Няма по - хубаво от естествената красота. И аз подкрепям подобни операции, но само ако въпросната жена има някакъв недъг, който прекалено я загрозява, а не...

Много правилно!
Активен
maneater
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #216 -: февруари 17, 2012, 13:15:40 »


Подкрепям пластичната хирургия, когато промените са направени с вкус и мярка, когато са били нужни заради неприятен дефект, белег, травма и т.н., когато самочувствието на жената/мъжа е силно засегнато от някакъв физически "недостатък". НО млади и красиви момичета да лягат под ножа само защото е модерно, да се подаряват бюстове за абитуриентски бал и прочие прищявки, смятам за напълно неприемливи!

Съгласна съм с теб. След раждане или когато има недъг - да, но момиче на 20 - 23г и нераждала да си сложи само за да е по - вървежна или да не носи сутиен е много тъпо...  crazy Или пък да е на макс в леглото на някой презрял господин...
Иначе много правилно си го казала....
« Последна редакция: февруари 17, 2012, 13:18:32 от maneater » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: февруари 17, 2012, 13:22:54 »

Да, ако имам реална нужда и ако това ще ме накара да се чувствам по-добре в собствената си кожа. Отпуснат от кърменето бюст или упорит, дългогодишен целулит - да, в тези случаи бих го направила. Но просто да променя някоя своя черта - никога.
НЕ одобрявам поцедури за щяло и не щяло при млади момичета, които нямат нужда от тях. Всички започват да изглеждат като извадени от калъп - голям бюст, силиконови устни, екстеншъни и прочие. А могат да бъдат различни, интересни и просто себе си....
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #218 -: февруари 22, 2012, 09:07:56 »

Аз дали бих си направила пластична операция? Ами... не зная! Ако е нещо свързано с лицето - не, може би само ботокс или там онези неща за изпълване на бръчиците, но не и друго. А за силикона - може би, ако имам възможност след раждане и ако гърдите ми станат увиснали и по - малки. Иначе сега си ги харесвам - 70Д. Но след бременност никой не знае... уви...
Няма нищо лошо човек да промени нищо в себе си, което му създава комплекси, особено ако има и паричките и смелостта, и стига да е в умерени количества и естетически изпипано smile
Активен
elizasukanska
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #219 -: януари 21, 2016, 20:35:11 »

Аз съм си правила липосукция, няма нищо страшно. Единственото, което е,че прави тялото ти да изглежда по-стегнато и по-младешко.
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #220 -: януари 25, 2016, 12:58:19 »

Аз не бих си направила липосукция, единственото, на което съм се подлагала е премахване на стрии с лазер след като родих и подмладяване с Q-switched лазерТова според мен ми е напълно достатъчна поддръжка на лицето и тялото и съм доволна. Харесвам тялото си сега вече като се оттървах от стриите и се чувствам страхотно.
« Последна редакция: януари 26, 2016, 19:44:50 от магито » Активен
pepimili
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #221 -: август 23, 2016, 11:11:26 »

Винаги съм смятала, че комплексите на жените относно гърдите са породени от мъжете. Аз също познавам жени с перфектни тела и гърди, които искат какви ли не корекции. Това е така само защото някой някога си е избивал комплексите. 
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #222 -: август 29, 2016, 13:34:06 »

Засега не мисля, че бих се подложила на подобна интервенция, но след няколко години може и нещата да се променят.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines