Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 17:11:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: От когo ще поискаме прошка?
От никого
Само от милото
От родителите и милото
Ще спазя традицията: родители, кумове,...
Незнам

Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СИРНИ ЗАГОВЕЗНИ ИЛИ ПРОШКА!!!  (Прочетена 33225 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: февруари 11, 2007, 19:49:20 »

Наближават Сирни заговезни или Прошка, някой свързават този празник с балата халва, с искането на прошка... secret girl_wink

Ние имаме много за празнуване на този ден Dance - 18.02.2007г. girl_in_love, но ще спазим традицията и ще отидем при кумовете с баница или погача, после при родителите, а вечерта ще запазим смао за нас двамата и ще си отпразнуваме 3 години от както сме заедно и се обичаме!!! heart girl_in_love LOVING heart

Вие как, къде и по какъв начин ще отбелижите/празнувате този ден? CHEERS
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 12, 2007, 15:55:44 »

Нямам идея честно казано.    Ще си простим с милото. Може и с майка му както дойде.
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #2 -: февруари 12, 2007, 16:38:04 »

Със сигурност ще се видим с майка ми и със свекито и ще им поискаме прошка и на двете, може по телефона да се чуем с бабите, че те са по надалече, а пък и ние с милото ще се "попрощаваме" сигурно, че да започнем на чисто след това.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 12, 2007, 18:19:35 »

Със сигурност ще се видим с майка ми и със свекито и ще им поискаме прошка и на двете, може по телефона да се чуем с бабите, че те са по надалече, а пък и ние с милото ще се "попрощаваме" сигурно, че да започнем на чисто след това.
А нали по-младите искат на по-старите или може всеки на всеки?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 12, 2007, 19:38:10 »

Със сигурност ще се видим с майка ми и със свекито и ще им поискаме прошка и на двете, може по телефона да се чуем с бабите, че те са по надалече, а пък и ние с милото ще се "попрощаваме" сигурно, че да започнем на чисто след това.
А нали по-младите искат на по-старите или може всеки на всеки?

Точно така, по-малките от по-големите!!! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 18, 2007, 12:11:59 »

Днес е ПРОШКА!!! smile

ИСКАМ ПРОШКА ОТ ВСИКИ ВАС!  blush

АКО С НЕЩО СЪМ ОБИДИЛА ИЛИ ЗАСЕГНАЛА НЯКОЙ, МОЛЯ ДА МИ ПРОСТИ!!! secret
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 18, 2007, 12:21:58 »

Булечка и аз това исках да напиша.Отскоро съм във форума и ми е много приятно със вас. :*Ако съм засегнала някой с нещо е било несъзнателно и аз моля за прошка
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 18, 2007, 12:29:32 »

мен лично много не ми харесва този празник,незнам защо но някак си не го приемам.
аз като трябва някой да ми прости нещо си  го моля на момента,не 4акам да дойде определен ден.
сега на милото родителите са ни на гости и потриват ръчички за довечера да им искаме прошка ама няма да стане nea
не мисля че има нещо да ми прощават
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 18, 2007, 12:34:51 »

Абе аз си мислих,че съм сама!Маслинка и моето свеки протрива ръцете  sarcastic,ама не смятам да искам прошка от нея,само от мама *INLOVE*и от миличкото!!!
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #9 -: февруари 18, 2007, 12:47:49 »

И аз искам прошка днес само от хора, които биха се извинили, ако сгрешат в нещо; има ги такива, които само чакат този ден, за да им паднеш едва ли не на колене без причина. Вярно е това, че обичаят е да искат прошка младите, но в моето семейство винаги сме си искали прошка едни на други, стари, млади, няма значение.

А на Булечка най-малко има какво да се прощава.. този форум е страхотен до голяма степен благодарение на нейното търпение, тактичност и умение всекиго да насърчи с добра дума! Аз пък ще използвам възможността да поизменя традицията и да благодаря на всички ви за съветите и подркрепата. Аз чета и няколко чужбински форума, където жените за съжаление се подиграват едни на други заради избора на рокли, бижута, за правописа, музиката... това е единственото място, където нищо грозно не съм прочела и заради това пиша само тук. Благодаря ви, момичета, за приятелското отношение едни към други, и към мен.  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 18, 2007, 21:42:48 »

Ние си простихме с милото, после поискахме прошка от кумовете - отидохме при тях с баница и си изкарахме добре, после отидихме при моите родители и също пийнахме и хапнахме и си поискахме прошка едни на други!!! CHEERS Dance

Аз харесвам този празник, в моето семейство се спазват много тези традиции и празници, но не се робува на принципи, примерно само младите да искат прошка, което е много хубаво!!! Bravo

На ВСИЧКИ ви благодаря за милите думи към мен give_rose give_rose give_rose и ДА, наистина тук сме се събрали все прекрасни хора, които винаги са насреща и искат да помогнат с каквото могат!!! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 22, 2008, 19:37:20 »

Тази година този празник е на 9 март
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 22, 2008, 19:42:59 »

Тази година този празник е на 9 март

наистина ли shok точно на годишнината ни от подписването ни,ще си вземаме прошка и ще имаме двоен празник yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 22, 2008, 19:43:55 »

Тази година този празник е на 9 март

наистина ли shok точно на годишнината ни от подписването ни,ще си вземаме прошка и ще имаме двоен празник yahoo

Ей, че хубаво се получава при вас!!! Bravo
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 22, 2008, 19:53:53 »

Тази година много празници се събират март месец на 2-ри и 9-ти сирни и месни заговезни, а на 15-ти е Тодоровден. Я да ви питам вие ще го правите ли, защото при нас младото семейство посреща гости, които са били на сватбата, а те носят подърци от типа тенджери, чинии, прибори и такива неща за дома.  То като започнем от 2-ри трябва да посрещаме кумците, на 8-ми март банкет, на 9-ти ще ходим у нашите кумове, на 14-ти милото и сестра ми имат рожден ден, а 15 -ти Тодоровден, само ядене и пиене се очертава март месец yahoo
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines