Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:23:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СМОЛЯН  (Прочетена 57997 пъти)
 
aleksichka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #120 -: ноември 06, 2010, 18:48:04 »

Здравейте.
Имам нужда от съветите на смоленските булки smile
Нашата сватба ще е в Смолян на 27 август 2011.
Проблема обаче е, че ние работим в Англия и ще имаме около 3 седмици за подготовка. Дотогава трябва да със се ориентрала относно фотограф, ди джей, оператор и т.н. Не намирам сайтове на сватбени агенции от Смолян и общо взето съм доста объркана.
Както става ясно - аз не съм от Смолян и това прави задачата по организацията още по-трудна.
Всяка информация ще ми е от полза.
Предварително ви благодаря.


Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 06, 2010, 20:59:28 »

Здравейте ще правим сватба в смолян февруари ,а не съм от там ,дайте мнения съвети за фризьор,оркестър ,ресторанти ,хотели по евтинки гайдари,какви са обичайте в смолян,от къде купихте необходимите неща ,в коя църква бяхте ,всичко каквото може да ме информирате ще ви бъда благодарна ,ако пък живеете в смолян сега може и да се запознаем
Аз лично съм била два пъти в хотел Дикас . На мен много ми хареса р-та и хотела е страхотен . Обслужването беше на ниво и цените много добри . И двата пъти кувертите бяха по 28-29лв . Двойна стая струваше 50 лв мисля . Ето тук можеш да го видиш - http://www.hotel-dikas.com/ aleksichka не съм много сигурна но сватбен салон АЗ и Ти предлагат и други услуги  .   good
Активен
aleksichka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #122 -: ноември 08, 2010, 17:41:13 »

Blagodarq ti za infoto, no nie mislim da napravim svatbata v "Ribkata", zashtoto shte e avgust i iskahme da e na otkrito, a i gledkata tam e neveroqtna. Mislim da angajirame i hotelskata im chast. Vse oshte e rano i ne sam obsajdala s tqh vaprosa za aranjirovkata na restoranta, predpolagam, che shtom sa pravili i drugi svatbi, shte imat nqkakva dekoraciq, no vse pak ... bi bilo da namerq i agenciq.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 12, 2010, 11:24:09 »

Blagodarq ti za infoto, no nie mislim da napravim svatbata v "Ribkata", zashtoto shte e avgust i iskahme da e na otkrito, a i gledkata tam e neveroqtna. Mislim da angajirame i hotelskata im chast. Vse oshte e rano i ne sam obsajdala s tqh vaprosa za aranjirovkata na restoranta, predpolagam, che shtom sa pravili i drugi svatbi, shte imat nqkakva dekoraciq, no vse pak ... bi bilo da namerq i agenciq.
Погледнах хотела от любопитство в нета и изглежда много добре . Особенно гледката е страхотна . Когато разберете цените ще се радваме да ги споделиш . Този хотел точно в Смолян ли е или някъде извън града ? Добре е да имате и вариант за вътре . Да не забравяме ,че все пак там е балкан и не се знае дали няма времето да реши да се мръщи .
« Последна редакция: ноември 12, 2010, 11:31:37 от Nina Style » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 12, 2010, 11:27:41 »

Рибката е хубав ресторант но нас не ни хареса че има сапарета и нещо като подиум.Иначе готвят вкусно .Имат и хотелска част а и има красива гледка.
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #125 -: ноември 17, 2010, 19:36:24 »

Здравейте момичета... Трябва ми информация за фризьор, гримьор и добър фотограф от Смолян. Всичко, което може да ми дадете като информация би ми било полезно. Не съм чак толкова далеч от там, но не ми е много познато. Нямам и познати от региона.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 17, 2010, 19:43:15 »

Аз за фризьор бих ти препоръчала Захари от фризьорски салон Ребека.Аз съм много доволна от него.Гримьор и фотограф не мога да ти препоръчам-сама се гримирах а фотографа не ни е от Смолян.
Активен
aleksichka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #127 -: ноември 19, 2010, 10:54:17 »

Погледнах хотела от любопитство в нета и изглежда много добре . Особенно гледката е страхотна . Когато разберете цените ще се радваме да ги споделиш . Този хотел точно в Смолян ли е или някъде извън града ? Добре е да имате и вариант за вътре . Да не забравяме ,че все пак там е балкан и не се знае дали няма времето да реши да се мръщи .
Да, наистина гледката е невероятна - това е една от основните причини да се спрем точно на това място. Относно цените - двойна стая е 30 лв., апартамент - 50 лв. (това са цените за летния период, зимния са със 10 лв. по-скъпи). Намира се на изхода на Смолян, по пътя за Пампорово. Ресторанта разполага със покрита тераса, което напълно решава въпроса с времето, дори и да завали няма да има проблеми. Очаквам скоро да ми изготвят пакет и тогава ще мога да пиша повече относно цените. Тъй като ние най-вероятно ще ангажираме освен ресторанта, също и двете им хотелски части, предполагам ще направят някаква отстъпка.


Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: ноември 19, 2010, 11:22:58 »

Да, наистина гледката е невероятна - това е една от основните причини да се спрем точно на това място. Относно цените - двойна стая е 30 лв., апартамент - 50 лв. (това са цените за летния период, зимния са със 10 лв. по-скъпи). Намира се на изхода на Смолян, по пътя за Пампорово. Ресторанта разполага със покрита тераса, което напълно решава въпроса с времето, дори и да завали няма да има проблеми. Очаквам скоро да ми изготвят пакет и тогава ще мога да пиша повече относно цените. Тъй като ние най-вероятно ще ангажираме освен ресторанта, също и двете им хотелски части, предполагам ще направят някаква отстъпка.



  На такива олганицилани мероприятия винаги правят отстъпка . Но вие не чакайте да ви я предложат ,а си я търсете .
Активен
aleksichka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #129 -: ноември 19, 2010, 23:03:10 »

  На такива олганицилани мероприятия винаги правят отстъпка . Но вие не чакайте да ви я предложат ,а си я търсете .

Da, Razbira se. Shte vidim te kakvo shte mi predlojat vse pak.
Men vse oshte me pritesnqva tova, che ne namiram nikakva informaciq za agencii v Smolqn - ne sam sigurna, che ma vaobshte takiva. Zadaljitelno mi e nujna agenciq za dekoraciqta na restoranta.
Активен
krisss_bs
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68


Жълто ми е!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 14, 2011, 15:03:11 »

Здравейте момичета, не знам дали това е правилната тема, но само тук намерих да се споменава нещичко за любимия ми Златоград. Ние сме от Бургас и Силистра(той), но сме толкова влюбени в това местенце, че решихме там да се венчаем през август.
Моля, ако някой има поглед върху този край, да сподели smile Ще се радвам на всякаква информация. Засега се колебаем за ресторанта, предстои ни да отидем другия месец, но ще се радвам да чуя и други спомени и мнение  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 14, 2011, 22:46:03 »

Здравейте момичета, не знам дали това е правилната тема, но само тук намерих да се споменава нещичко за любимия ми Златоград. Ние сме от Бургас и Силистра(той), но сме толкова влюбени в това местенце, че решихме там да се венчаем през август.
Моля, ако някой има поглед върху този край, да сподели smile Ще се радвам на всякаква информация. Засега се колебаем за ресторанта, предстои ни да отидем другия месец, но ще се радвам да чуя и други спомени и мнение  smile
Александровите къщи мога да ти препоръчам-красива градина и басейн.
http://alexhouses.eac-bg.com/bg/htl/alexhouses/
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #132 -: декември 14, 2011, 22:57:22 »

Здравейте момичета, не знам дали това е правилната тема, но само тук намерих да се споменава нещичко за любимия ми Златоград. Ние сме от Бургас и Силистра(той), но сме толкова влюбени в това местенце, че решихме там да се венчаем през август.
Моля, ако някой има поглед върху този край, да сподели  Ще се радвам на всякаква информация. Засега се колебаем за ресторанта, предстои ни да отидем другия месец, но ще се радвам да чуя и други спомени и мнение



ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ, ЧЕ РОДНИЯТ МИ ГРАД Е ХАРЕСАЛ НА НЯКОГО ТОЛКОВА, ЧЕ ДА СЕ ВЕНЧАЕ ТАМ lol))   да, александрови къщи е много хубаво място, познавам собственичката, ако искаш мога да те свържа с нея, наскоро откриха и нов ресторант smile
Активен
krisss_bs
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68


Жълто ми е!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 15, 2011, 11:54:23 »

Благодаря ви, Gucci и Liusi smile Златоград наистина ми е любимо местенце, имаме семейни приятели там и от малка съм свикнала да сме там. :)И ние сме се спрели на новият ресторант Александър, аз все още не познавам собственичката лично, но си писахме малко във фейсбук и чакам да ми прати снимки smile Трябва да решим, защото ако не стане за Златоград  cray ще трябва да е в Бургас, а там наплива за август месец си е голям smile
Иначе плануваме изнесена церемония в двора smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines