Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 19:27:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 253401 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 12, 2008, 18:49:00 »

 smile smile smile


* 005072653[1].jpg (25.48 KB, 305x399 - видяно 3966 пъти.)
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: февруари 12, 2008, 18:49:21 »

и още една


* 005072632[1].jpg (44.4 KB, 640x480 - видяно 288 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 13, 2008, 08:48:01 »

много са хубави !!! smile аз да ви се похваля, нашия майстор вече завърши едната страна с плочки и много ни харесва, като малки деца сме се радвали снощи с милото !!! до седмица ще я направи цялата и ще я снимам smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: февруари 13, 2008, 08:59:39 »

много са хубави !!! smile аз да ви се похваля, нашия майстор вече завърши едната страна с плочки и много ни харесва, като малки деца сме се радвали снощи с милото !!! до седмица ще я направи цялата и ще я снимам smile
Bravo :bravo:Браво Ели благородно ти завиждам за банята че ви е почти готова и ще чакаме снимки да покажеш еййй give_rose @}->--а пък ние снощи ходихме пак до апартамента с един водопроводчик да каже дали ще може да стане,защото ще местим кухнята в другата стая че така ще е по удобно и направо ми се плаши окото като се сетя,ама ще стане Wink ;)това е важното
Еййй ама много хубави бани сте показали милички страхотниса тя и нашата е малка sad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: февруари 13, 2008, 12:46:25 »

момичета дайте ми иде моляяя blush на банята ни и предстои основен ремонт имам в предвид че всичко ще се изнесе и ще се смени с ново махаме вана мивка тоалетна чиния тръби плочки ВСИчКО!тя е много малка и адски тъмна!половината стени са с плочки тъмно кафяви нагоре е грапава замазка само и е уцасно имаме само една крушка!дайте ми иде да стане по-светла и за плочки също!милото не иска мивка с шкав защото щяла д амухляса-нямаме прозорец в банята и много бавно съхне!!няма да имаме вана със сигурност но той не иска и душ кабина"ще сложим едно перденце girl_impossible :girl_impossible:как да гоп убедя за тези шкафове като се роди бебчи къде да му сладам нещицата за баня и не само неговите ами и нашите!наистина ли мухлясват имайки в предвид че системата вентилационната и тя е по стара от мен и не върши работа!! cray angry
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: февруари 13, 2008, 13:30:27 »

момичета дайте ми иде моляяя blush на банята ни и предстои основен ремонт имам в предвид че всичко ще се изнесе и ще се смени с ново махаме вана мивка тоалетна чиния тръби плочки ВСИчКО!тя е много малка и адски тъмна!половината стени са с плочки тъмно кафяви нагоре е грапава замазка само и е уцасно имаме само една крушка!дайте ми иде да стане по-светла и за плочки също!милото не иска мивка с шкав защото щяла д амухляса-нямаме прозорец в банята и много бавно съхне!!няма да имаме вана със сигурност но той не иска и душ кабина"ще сложим едно перденце girl_impossible :girl_impossible:как да гоп убедя за тези шкафове като се роди бебчи къде да му сладам нещицата за баня и не само неговите ами и нашите!наистина ли мухлясват имайки в предвид че системата вентилационната и тя е по стара от мен и не върши работа!! cray angry
Kleo мила по надолу виж пуснала съм такива шкафчета значи тези от PVC НЕ МУХЛЯСВАТ  и не се надуват вратичките good good
А за плочките избери си светли тонове за да стане свежо и светло цветове като жълто,оранжево,зеленко,бредо лилаво Wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: февруари 13, 2008, 14:03:33 »

така да покажа за какви шкафчета си мисля за банята.
смятам да са от тъмно дърво с вратички от матово стъкло blush
естествено няма да има под мивката и около огледалото, защото тези неща в банята вече са готови blum


* br6.jpg (70.12 KB, 770x430 - видяно 226 пъти.)
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: февруари 13, 2008, 14:04:10 »

и още една


* cr2.jpg (58.2 KB, 770x430 - видяно 242 пъти.)
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: февруари 13, 2008, 14:37:29 »

Иве много са хубави шкафовете ама сигурно банята ви е широка и има място,със сигурност ще стане супер,ами ние с малките бани какво да кажем blush Wink Благодаря ти че са ти харесали моите неща,не че вече са мои де girl_wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: февруари 13, 2008, 14:44:26 »

dafni,
слънчице златно,
нашата баня е 9 кв.
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/ivaiva/photos+home/DSC00286.JPG.html?action=gallery

ей на тая колона смятам да плесна шкафчетата tease
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #250 -: февруари 13, 2008, 14:47:50 »

Клео, ще намерите решение с банята със сигурност!!! Това че е малка, да не те притеснява  Wink И нашата е такава, но вече сме и намерили начин да си я направим добре и да изглежда добре  Wink
Както казва dafni, слагате по-светли цветове плочки, тавана направете с гипсокартон, в който можете да вградите повече лунички и така ще ви е по-светло със сигурност. Ако не искате гипсокартон, можете да сложите две и повече осветителни тела за баня. Кабелчета лесно се прокарват, още повече щом ще къртите всичко, няма да е никакъв проблем  good
Шкафчетата не мухлясват, това са глупости ... особено ако ги поддържаш да не са влажни и ако не ги мокрите умишлено, в което се съмнявам ....
Сменете си и вентилацията, не струва скъпо. Може би около 100 лева ще ви излезе да сложите нова, по-мощна машинка, че и по-малко. Има ги в Бриколаж, в Практикер и навсякъде, където продават аксесоари за баня и обзавеждане  good
Успех миличка  good Кога стартирате ремонта? Казвай от какво имате нужда и ще помагаме. Доста магазини сме обиколили вече и ще можем да помогнем все с нещо  pleasantry
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: февруари 13, 2008, 14:54:27 »

охх до края на месеца трябва да дойде майстора да огледа банята и март започваме!!аз искам по-рано че като знам какви са тутки милото и баща му ще го проточат до раждането сигурно  pardon
много ти благодаря за съветите Кате и на теб дафни миличките ми какво щях да правя без вас heart heart ох ако някой може да му го втълпи в главата на моичкия че не мога и не мога да се преборя с неговия инат nea diablo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #252 -: февруари 13, 2008, 14:57:56 »

Ето няколко насоки за баня, според нейния тип и размери: http://www.napravisam.bg/index.php?id=visual&sid=9
Клео, за това, че милото ти не иска душ кабина, не е толкова фатално. Да си призная, и аз не искам ... ще ме хване констрофобия вътре  blum Можете да си издигнете едно прагче там, където ще е душа, за да не излиза вода и така ще отделиш тази "по-мокра" част от банята и няма да ти се мокри навсякъде. Мислете и практично ... все пак с години ще си я ползвате такава, каквато си я направите  good Можете да сложите на прагчето плъзгащи панели, които да затварят цялата тази част ... и това е вариант и до някъде се припокриа с душ-кабина, но ще е и по-голяма  Wink  
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 13, 2008, 15:00:47 »

благодаря ти Кате!аз не мога да го убедя мивката да е със шкаф това ми е на мен идеята!мисля че е много практично и ще съберем всичките си нещица вътре както и тези на бебчи  good
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #254 -: февруари 13, 2008, 15:04:46 »

Мивка с шкаф и огледало с шкаф е много удобно и практично.Ние имаме такива в нашата баня.Всичко е подредено вътре и отвън няма натрупани излишни неща
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines