Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:31:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята  (Прочетена 260432 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: февруари 19, 2008, 13:25:03 »

бях скептично настроена, тъй като си харесах други, но бяха доста по-скъпички почти двойно и нямахме избор взехме тези, но така нареденко като го гледам и много ми харесва !!!!!!!  girl_in_love и майстора ни похвали за идеята хи хи их smile иначе за инфо квадрата струва 15.70 лв., а фриза единия е 3.20, другия 3.50 бройката, има същите само че  в тъмно и светло синьо и същия фриз със сини цветя 
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 19, 2008, 16:31:15 »

Момичета вижте на какев сай попаднах за банята има интересни неща даже има тест по какъв стил за баня си падаш girl_wink много е забавно,а пък някоя от вас може и да участва и за баня на годината blum give_rose
http://www.banianagodinata.com/?p=bath2006&sub=win
Ето милички надявам се да ви хареса
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: февруари 29, 2008, 21:42:58 »

Цветята са на мода във всички помещения на дома и във всевъзможни варианти, но ако искате да сте в крак с най-новите тенденции, изберете ги в черно-бяло за банята. Графичните съчетания ­ черно на бял фон или обратното (2), са много актуални, но действат още по-добре, ако са допълнени от едноцветни плочки в ахроматични тонове. Използвани пестеливо като детайл, без да покриват цели стени, флоралните мотиви придават шик на банята и не са прекалено “бъбриви” (3, 4). Много модерен е също антрацитният нюанс на сивото (1).


* mod2.jpg (21.98 KB, 250x215 - видяно 6259 пъти.)
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 04, 2008, 09:59:31 »

Здравейте, момичета,ние също сега правим ремонт на банята или по-точно я изграждаме наново smile След около седмица ще е готова и тя и тоалетната. Когато стане ще пусна снимки, да я видите. Нямам търпение да стане, нищо че вчера е започната. smile 2месеца избиране на плочки, търсене на съвестни майстори, вече наистина нямам търпение да стане yahoo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 04, 2008, 11:44:10 »

И тук да се разпиша купихме моноблок на Vidima за 162 лв yahoo yahoo беше на промоция  а също така и намрихме от същите плочки които аз искам Yes остава да си купим душ кабина и шкаф с мивка и естествено като стане готово ще пусна снимчици girl_wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 05, 2008, 20:29:45 »

Хайде давайте идейки,че и на нас ни претои голям ремонт на лято insane moil
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 06, 2008, 10:46:06 »

Хайде давайте идейки,че и на нас ни претои голям ремонт на лято insane moil
Jasmine ето тук можеш да видиш някои идеи за баня също така по назад в темата има много добри идеи такаче разгледай,аз например моята баня си я харесах точно от тук на една съфорумка,за щастие намерихме точно същите плочки като цвят.Успех мила ако има нещо питай ние в момента сме в процес на работа така че ще помагам с каквото мога give_rose give_rose
ето го и сайта blum
http://www.napravisam.bg/?id=bania
« Последна редакция: март 14, 2008, 13:29:19 от Rossistela » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 06, 2008, 16:22:02 »

Дафни, Честито за покупките Bravo

Еличка, плочките са много хубави Bravo
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 19, 2008, 20:01:38 »

Момичетааааааа, банята е готоваааа  danceg danceg danceg danceg danceg
Остана утре danceg само  да се монтират мивката и огледалото и др.аксесоари и ще бъде напълно завършена.
Скоро ще направя снимки и ще ви я покажа,
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 20, 2008, 08:45:35 »

Момичетааааааа, банята е готоваааа  danceg danceg danceg danceg danceg
Остана утре danceg само  да се монтират мивката и огледалото и др.аксесоари и ще бъде напълно завършена.
Скоро ще направя снимки и ще ви я покажа,
Bravo Bravo :bravo:с нетърпение чакаме снимкиииии yahoo и честита баня
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 20, 2008, 09:05:39 »

оффф аз чакам шкафа с мивката вече 3 седмица и се ядосвам !!! и хънтъра още не сме сложили !!!!! sad
Активен
MuMo3
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #281 -: март 20, 2008, 15:54:48 »

Здравейте, дами!
И аз се присъединявам към Вас - и на мен ми предстои ремонт. Толкова много плочки и идеи за банята съм гледала, че вече всичко ми е каша. Освен Сима, Мартинели, Керамик маркет и Хикови - нещо да съм пропуснала да огледам.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #282 -: март 20, 2008, 15:59:38 »

MuMo3, ако говориш за София, то Sffera е другото место, което си заслужава да се посети. Имат магазини на бул. България и на Околовръсстния, по-близо до Бизнес Парка се пада. Друг магазин, където сме харесали плочки е, Siko-S, този който е на бул. Гоце Делчев. На бул. Мария Луиза на Rocca магазина има много готови решения. Decor Center  е следващия магазин, който има голям шоурум на бул. Сливница. Има и други, но за сега това ми хрумва. 
Активен
MuMo3
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #283 -: март 21, 2008, 13:51:55 »

Не съм от София, имах впредвид Варненски магазини:)
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #284 -: март 21, 2008, 13:58:41 »

за Варна си намерих две фирми, които предлагат доста голям избор и по приемливи цени от изброените.
Едната се намира на ул.Кавала  до Сима, над ритуалната зала - Джорди 22.
Другата е до затвора Ай Ви Селингс-ъгъла срещу затвора. Това са складове с магазини, направени композиции и доста хубави неща.
Склада на Джорди 22 е от Технополис надоло, пътя за Топливо. Около 300 метра надоло, в ляво от пътя посока Топливо. Има голяма реклама на КАЙ Груп.
Но ако търсиш неща от рода на ROCA-като цена,няма да намериш там. Най скъпия теракот там е не повече от 40 лева. Предлагат и всичко друго за банята
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines