Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:28:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 174984 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 01, 2008, 22:10:04 »

аз отивам утре в асеновград вече , ако съм добре, че нещо летен грип ме хвана, по рпинцип съм говорила с версай и там ще ходя, напарви ми впечатление, че моделите им са п-различни, а не като в другите магазини-еднакви и платове ми показаха и дантели и бяха много хубави, жената е мн интелигентна и се надявам да стане, знам ли, каза като цена максимум 500, но тогава беше по-друг модела, и сега ще видя утре.иначе нели парматарова много добро впечатление-обаче ми каза 850 лева и малко множко
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 02, 2008, 20:01:10 »

 smile roumyana, ходи ли в Асеновград? А кога ти е сватбата, извинявай? И аз задължително ще посетя Нели Праматарова и дано не ми каже повече от 800. За Версай като че ли не бях чувала, чак сега от вас, чакам отзиви.  girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 02, 2008, 23:05:00 »

така посетих днес Асеновград за 4 път и си поръчах роклята във Версай, казаха ми че ще ми излезе 550-600, жената е много мила на 17 съм на първа проба, най-хубавото е че ще е без обръч роклята, а с тюл отдолу, това най-вече ме притесняваше, че не искам обръчи или кринолини.
Платът ще е мат американски сатен слонова кости шифон отгоре  и дантелата избрах, аз още в началото си бях харесала една златна-много скъпа и се бях навила за нея, и днес ми каза че не можело, защото аз искам апликации, а била много финна и много работа, обаче аз се заинатих и ще ми я сложат.
да ви кажа чесно вече някак си не ми е толкова интересно, даже и моделът който избрах от много обяснения и показване ми омръзна и не знам нищо, не знаех даже какъв плат искам и дори не съм убедена вече че това е роклята, да се надяваме че ще стане нещо.
smile roumyana, ходи ли в Асеновград? А кога ти е сватбата, извинявай? И аз задължително ще посетя Нели Праматарова и дано не ми каже повече от 800. За Версай като че ли не бях чувала, чак сега от вас, чакам отзиви.  girl_wink
а иначе сватбата ми е 23 Август, то аз от Март обикалям по магазините и вече ми писна, иначе Версай е нов салон, дизайнерката е работила в манийка доколкото разбрах, салонът е хубав и роклите са интересни-по-различни някак си, дано да стане момичета.
а отосно нели праматарова, тя пита жената колко можеш да дадеш, пита ме дали сумата е много, аз казах че не е, и се съобразява стеб и възможноститетти, наистина ми хареса много, но и версай ми харесаха и избрах тях, дано не съжалявам
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юли 03, 2008, 08:02:04 »

Руми, ще стискам палци за роклята, дано да е най-прекрасната!! Мила, ама ние сме били на една дата, бях забравила!! Иначе е нормално да се притесняваш, всъщност дали това е твоята рокля! Аз моята много я харесах първо, после премислих, за втори път като я видях, реших, че е много цветна и не е хубава, после се оказа, че може да няма плат,ако се забавя и когато я обляках отново, просто реших, че  е моята. В събота си я взимам и нямам търпение! Ще ви пусна снимки. Още веднъж успех!!!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #259 -: юли 03, 2008, 10:45:04 »

roumyana мила, стискам палци за роклята. Вера- дизайнерката на Версай ми се струва много точна, роклите й са изпипани. Дано твоята да стане точно такава, каквото си си представяла. От сърце ти го пожелавам, че нали знаеш аз вече се опарих от шиене по снимка.  cray
Вчера й звънях и утре си чакам роклята, като стане, ще се снимам и ще ви я покажа.
А човек винаги се колебае за избора си, но в крайна сметка най-важното е да се забавляваме на този най-важен ден, нали така  yahoo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 03, 2008, 14:20:23 »

Много сте мили момичета, и аз се надявам да е всичко ОК, ще видим на 17 как се развиват нещата, то тогава ще доуточняваме някои неща.
ванили, чакаме снимки мила, то аз ти знам моделчето, ама нали модификации тъй онуй,
Активен
sonq82
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #261 -: юли 04, 2008, 13:34:53 »

здравейте момичета, така се радвам, че попаднах в тази темичка. Аз съм бременна в 4 месец, сватбата ми е на 02.08 и тогава ще съм в 5 месец. Искам да отида до Асеновград за рокля и се питам, там предлагат ли рокли за бременни.....много ми е притеснено, защото нямам избор и трябва да ходя седмица преди сватбата защото коремчето бързо расте. Моля помогнете със съвети и с предложения за магазини. good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 04, 2008, 14:57:30 »

Соня мила всякакви рокли има, всичко правят, хората са се специализирали и ти правят готова рокля за 4 часа, а относно хубавите магазини, те всички магазини са струпани на 2-3 места в града и има магазин до магазин, така че сама ще се ориентираш на място, освен ако не искаш да видиш някой магазин конкретно.
а ако ис харесаш моделче ще ти го ушият по мярка не се тревожи
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 04, 2008, 18:09:23 »

соня много хубаво  Bravo ще си една прекрасна булка с коремче , изобщо не се притеснявай, отиди до асеновград, според мен дори можеш да си харесаш модел и да ти я ушият и то съвсем не в последния момент, разрови се из темичките и може да си харесаш някои интересен модел за бременна булка има наистина красиви рокли... give_rose
Активен
prinzeska
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #264 -: юли 05, 2008, 19:45:08 »

Момичета много сте мили всички и сте в голяма полза  give_rose аз не съм бременна ама и аз трябва да ушия роклята много бързо-прибириме се  в БГ 3 седмици преди сватбата.Успокоихте ме че стават бързо  yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 06, 2008, 18:14:54 »

  Поръчах си рокля от Сияна, ама малко набързо станаха нещата. Стискайте палци всичко да е ок!
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #266 -: юли 06, 2008, 21:48:16 »

Привет момичета,

на мен също ще ми се наложи да отида до Асеновград (проекто-свекървата настоява pardon)
Аз изпратих модела на роклята, с която бих желал да бъда:), на няколко фирми за булчински тоалети и бих желала да Ви попитам за мнение за няколко фирми - Елма и Йоана.
Благодаря:)

Активен
sonq82
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #267 -: юли 07, 2008, 11:07:15 »

Момичета, в четвъртък отивам до Асеновград и понеже ще купуваме и костюм на младоженеца, и тоалет за майка ми и татко ми се притеснявам за времето - сигурна съм, че само за моите проби 4-5 часа няма да стигнат. Затова искам да ви попитам до колко часа работят магазините в асеновград през седмицата, защото щке извървя 400км до там и неискам да си тръгна с празни ръце...
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юли 09, 2008, 10:33:17 »

Момичета днес отивам до Асеновград. Бихте ли споделили дали ще ми разрешат да се снимам с роклите.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 09, 2008, 10:37:45 »

На мен лично не ми разрешиха да снимам никъде.  beating
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines