Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:25:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 175161 пъти)
 
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #240 -: юни 25, 2008, 16:47:11 »

Не мога да кача снимката, защото е много голяма, но ви пускам линка

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=aleta&keywordType=any&page=0&pageSize=8&style=A3002

Дано да стане сполучлива, ще пиша след като я пробвам в събота.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 26, 2008, 13:37:54 »

mmagi, просто е ослепителна  Bravo Нямам думи просто.. наистина е страхотна. Дано да стане 1:1  girl_wink
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 26, 2008, 21:56:47 »

  Аз кой знае кога ще отида до този Асеновград, сега може да пообиколя в София, ама нещо се страхувам, че няма нищо да ми хареса. Ходих единствено в Лита, защото е съвсем близо до блока ми, магазинът на Сливница, и абсолютно нищо не ми хареса.
  kaktuska,  би ли споделила от кой магазин си взе локлята? Ако имаш и снимка да качиш, много бих се радвала smile Знам, че ти си с подобен вкус на моя и много ще ми помогнеш girl_wink
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 27, 2008, 10:55:56 »

Здрасти _Elle_ ! Моята е от сИяна и съм много доволна и от обслужването и имат много хубави модели по изчистени дори си харесах и такива с обръчи ! но моята е правичка с дантела и мъниста и широка лента под бюста! Единствената ми забележка е че мънистата малко падат ама голяма работа! А могат да ти направят корекциите на место в рамките на деня ( Снимката не ми дава да я кача не знам що)Ако имаш възможност отиди няма да съжеляваш ! Ако не си харесаш рокля по :good_luck:не ще си направиш разходка
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #244 -: юни 30, 2008, 09:13:28 »

Момичета, ходих до Асеновград и познайте- роклята ми беше готова, сравнително добре изглеждаше, но нямаше нищо общо с модела, който оставих. Нещото, което най- много ме подразни е че дизайнерката е сменила дантелата на своя глава без дори да ме попита. Е това вече преля чашата. Облякох я и ми се напълниха очите, не че не беше хубава, ама не е моята рокля. Деколтето е направено като сърце, аз не искам такова, и е прекалено високо.
Моят приятел ме посъветва да меря бюстието, което бях пробвала и на което харесах дантелата. Облякох го и бях готова да шием пола и да го взимам, въпреки че деколтето беше прекалено високо, но както и да е. Обаче се сетих да походя дали ще ми е удобно и то се свлече, имам предвид на бюста. Не стои изправено и стегнато, а висва. Момичетата ме убеждаваха, че е заради "големия"  ми бюст (чашка C), да сложим презрамки. Аз не искам презрамки, но ОК, само да стане. Но и с презрамки не стана, впива ми се презрамката в рамото и пак висва на бюста. Проблемът е, че не са сложили банели в бюстието, как да стои изправено, няма как. Продавачката беше много любезна и ми каза, че ще ми върнат капарото.
След това минах през Версай и си намерих ушита рокля, с хубав плат, мерих я, хареса ми и си купих.
Така че момичета, не знам какво да ви посъветвам. Май е най-добре да се вземе готова рокля, защото всеки обещава по снимка да я ушие, ама накрая резултатът е бледо подобие на оригинала, а все пак става въпрос за най-важния ден в живота ни. Успех на всички и сори за дългия пост.
Активен
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 30, 2008, 09:21:07 »

Момичета бях на проба в булчинско ателие "Нели"  и роклята става перфектна.А камъните и дантелата са шити и не вярвам да падат.Всички в магазина са много любезни и отзивчиви.Показаха ми и други рокли-има и такива които са лепени„но това са по-евтините рокли-200-250лв.Сега вече съм спокойна.Като четях какви са отзивите тук за булчинско ателие "Нели" направо се бях побъркала.Дано всичко е ок.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 30, 2008, 09:21:30 »

ооо mmagi и аз имам много опасения, но пък и нямам избор, защото рокли,които да  ми стават и да ми харесват няма никъде.. спяла съм се на версай -да шия обаче, на теб правиха ли ти корекции някакви, много са любезни и интелигентни там хората, не като в другите магазини и платовете сза хубави, ама знам ли  crazy
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юни 30, 2008, 09:35:47 »

mmagi, много жалко, че така се е получило при теб .... хубаво, обаче че все пак на сватбата си ще бъдеш  с рокля, която харесваш и се чувстваш красива  good

bobby, радвам се, че отзивите за "Нели", в твоя случай не са валидни .... дано и крайният резултат напълно те удовлетворява - успех  Wink

Непрекъснато следя отзивите на всички вас, защото и аз в напрежение очаквам да видя моята рокля, която също се шие в Асеновград по снимка  pardon
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #248 -: юни 30, 2008, 10:33:03 »

Руми, роклята ми от Версай беше почти готова, ушита за витрината, но ще я подгънат за мен и ще ми сложат връзки, защото беше с цип. Но аз не мисля, че има за какво да се притесняваш, Вера работи много професионално, тя си е дипломиран дизайнер и не искам да й правя реклама, но то си личи по роклите й. Аз миналата седмица ходих в ателието, но там беше само една от шивачките и нищо не можа да ми покаже, нито съм мерила. Платовете им са много много качествени.
bobby поздравления за твоята рокля, радвам се, че нещата вървят по план.
Gerka не искам да се сдухваш сега заради моята рокля, аз избрах Моника да ми шият, защото всички рокли в ателието ми харесаха, друг въпрос е че не успяха да ми ушият моя модел, но с това не мога д аги заклеймя и да ги плюя, напротив, бяха много любезни, върнаха ми капарото и дори съжалиха, че са ме забавили една седмица. Така че горе главата и стискам палци роклята ти да е нумеро 1.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #249 -: юни 30, 2008, 15:26:15 »

Ммаги, много неприятно се е получило с твоята рокля  sad Явно не всяка шивачка може да ушие рокля по снимка Wink
Активен
kap4icata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 30, 2008, 17:00:25 »

извинете че се намесвам във  разговора ви аз на 24. юни най-сетне отидох до асеновград и да ви кажа не съжалявам изобщо . е единственото за което ще ми е криво е че в салон роси87 мерих най-хубвата рокля ,но реших че 700 лв cray са доста пари за нея и като изключим това след голямо обикаляне не си тръгнах с празни ръце има всичко за всички и цените са достъпни ,взех си страхотни арабски покани само за 0.60 броиката и в една галантерия си накупих всякакви панделки,цветчета, дантелки и каквото ти душа иска докато тук в плевен няма такова разнообразие и роклите в асеновград са с 60-100 поевтини а за разнообразие и дума да нестава  yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 30, 2008, 20:46:12 »

Момичета, ходих до Асеновград и познайте- роклята ми беше готова, сравнително добре изглеждаше, но нямаше нищо общо с модела, който оставих. Нещото, което най- много ме подразни е че дизайнерката е сменила дантелата на своя глава без дори да ме попита. Е това вече преля чашата. Облякох я и ми се напълниха очите, не че не беше хубава, ама не е моята рокля. Деколтето е направено като сърце, аз не искам такова, и е прекалено високо.

  Извинявай, мила, но би ли споделила къде са ти я ушили? Аз съм си харесала рокля от Деметриус за над 1000 евро и ще се наложи да ми я шият, най-вероятно в Асеновград. Затова се интересувам конкретно къде ни биха могли да се справят.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 30, 2008, 22:04:49 »

_Elle_  при мен проблемът е същия, искам рокля по снимка, и навсякъде,казват , че ще ти я ушият, нямало проблеми, били шили навсякъде подобни, е добре питам се аз тогава, защо навсякъде има едни и същи рокли и нищо по-ралично,как да се доверим?
в интерес на истината Нели праматарова се оказа много готина жена, интелигентна и си личи, че разбира, тя ми каза така, понеже аз и показах снимката и тя каза 850, много лие, казах не, но казах, че не знам на кой да се доверя и тя ми каза, че ако избера някоя от утвръдените имена в Асеновград няма да имам проблеми и ги изброи-Сияна, манийка, Милена, катерина и още няколко каза жената,
после аз и казах, че примерно роклите,които са изложени в магазина и не ми харесват и тя ми каза, е как да ти харесват като струват 300 и са направени с евтини турски платове, те са направени за да са евтини и да се продават, после бяхме в едно склачде, от което зарежда целия асеногврад и момичета платовете от които са ушити роклите са 2 и 3 лева мметъра, просто е абсурдно да се очаква, че тези рокли са хубави. хубавата дантела е минимум 90-120 метъра, така че за какво говрим въобще.
иначе в другите магазини ми казаха 600 лева за роклята ,която съм избрала.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #253 -: юли 01, 2008, 09:02:50 »

_Elle_  мила, първата рокля,за която дадох поръчка беше в магазин Моника, дизайнерката се казва Валентина. Продавачката е изключително мила и отзивчива. Въпреки, че не успяха да ми изпълнят поръчката, оставиха в мен страхотно впечатление, просто са се надценили, случва се.
А роклята, която си купих и с която ще съм на сватбата, е от Версай, дизайнер Вера.
Аз лично обиколих всички ателиета до едно, за да избера кой да шие роклята и понеже си харесах най- много готови рокли в Моника, затова се спрях на тях. Цената много зависи от материалите и крайния резултат също, затова аз лично търсех рокля, която да е от много качествени платове и я намерих yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 01, 2008, 17:52:51 »

  roumyana, наистина не е лесно да се решиш да ти шият роклята, ама понякога нямаш друг избор. И на мен навсякъде това ми разправят, шием, няма проблем и след това става като с mmagi. Дано да имаме късмет! Ти към кой магазин си се насочила?
   Благодаря ти mmagi! И за моята рокля ще е задължително да са качествени платовете. Засега съм се насочила към Сияна, но ще видя и какво е положението във Версай.
« Последна редакция: юли 01, 2008, 18:03:39 от _Elle_ » Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines