Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:47:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 175001 пъти)
 
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 06, 2008, 22:50:25 »

да, и аз ти стискам палци всичко да е ок.
и аз съм си харесала нещо подобно.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 06, 2008, 23:26:13 »

vilence, моята рокля е от Милена Стил (можеш да видиш снимки от сватбата в галерията). Аз съм доволна от изработката. След първата проба се бях отчаяла, че ще си ходя грозна на сватбата (но само защото аз не успях да обясня какво точно искам), но в крайна сметка, роклята ми се получи много добра. Дизайнерката, Елена, беше много точна и макар, че на последната (уж!!!) проба смених модела нямаше никакъв проблем.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 06, 2008, 23:34:14 »

Alucinado браво много си хубава, и младоженеца и кумовете, браво, всичко е чудесно, чакаме повече снимки! Вие нещо меден месец няма ли да имате? А ааа колко ти излезе роклята, ти май беше казала, но не помня smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 07, 2008, 08:57:21 »

Alucinado роклята е страхотна. Поздравления. Явно Милена се справят отлично. Техен ли е модела или шиха по твоя идея?
Активен
Legolascho
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #124 -: май 07, 2008, 15:57:37 »

И аз си взех рокля от Милена - Асеновград. Момичетата в магазина бяха много любезни, самата Милена - също. Тя нанесе поправки на моята рокля и на една приятелка за около час,сложи силиконови чашки на корсета, добави допълнително презрамки, които могат да се махат, на мен с дантела, на нея с лъскави камъчета, украсиха и и воала с камъчета, като за това не заплатихме нищо допълнително. Работят качествено и бързо и аз съм много доволна.
Иначе и нас в един от магазините се отнесоха много презрително защо отиваме да търсим сватбени рокли при условие,че сега е времето на абитуриентите.
Активен
vanq777
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #125 -: май 07, 2008, 16:47:02 »

На мен днес ми се случи същото нещо?!Отпратиха ни с майка ми от 2-3 магазина защото сега било времето за абитуриенти и едва ли не от къде на къде ни е хрумнало да търсим булчинска рокля?Знам ли може би и защото беше 10 сутринта и още си пиеха кафето продавачките?Ужас
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 07, 2008, 16:51:07 »

Хаха, на мен ми се случи нещо подобно преди време. Казаха ми че до сватбата има много време и да дойда пак по-нататък.  ohmyАми изобщо няма да отида повече... Те ли ще определят кога да си избирам рокля? crazy
Активен
vanq777
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #127 -: май 07, 2008, 17:04:58 »

Именно.М-у другото днес обиколихме почти всички магазини в Асеновград и в крайна сметка много малко са тези,които предлагат по-разнообразни неща.В крайна сметка момичета реших че ще шия роклята.Колко време преди сватбата мислите че трябва да е готова?
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 07, 2008, 17:32:35 »

Alucinado, ти ме окуражи за роклята.Ама някой може ли да ми каже защо не мога да разгледам снимките от лични галерии и винаги ми излиза някаква грешка?А пък искам да видя все пак какво са изработили в Милена.Дизайнерката,която се занимава с мен също се казваше Елена,сигурно е една и съща.Помогнете,моля с галерията,какво трябва да направя,за да ми ги отваря?
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 07, 2008, 18:01:22 »

Това за лошото отношение към клиента е вярно, но има магазини, в които се държат прекрасно.Аз навсякъде казвах, че сватбата ми е септември (когато си е) и  повече ми казваха, че било мнооогоо рано. Аз естествено отвръщах, че не е тяхна работа и рокля ще си купя когато преценя аз. Имаше и продавачки, които отговаряха точно обратното, че съм се заела точно навреме. Значи сега сме май т.е. роклята ще я имам 3-4 месеца по-рано. Лично аз смятам, че колкото по-рано, толкова по-добре. Да не забравяме, че това е сериозна задача, която отнема време, пък и сватбената подготовка не свършва само с купуването на рокля. Мен ако питате правете нещата по-отдалече, за да сте спокойни. И без това последния месец ще е достатъчно напрегнат.
 smile smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 07, 2008, 18:19:15 »

Alucinado много красива рокля. Почти колкото булката  smile. Моля те дай инфо колко излезе цената на роклята и срока за който ти я ушиха. И още един въпрос плата и дантелата на място ли си ги избираш или може да се купят и от друго място?
Активен
soksi77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #131 -: май 07, 2008, 18:43:11 »

Alucinado милена имат ли сайт в интернет
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 07, 2008, 20:39:07 »

не нямат си сайт и аз това се чудя защо не си направят,при положение,че фирмата е от повече от 10 години и се е утвърдила вече.

Alucinado, ти на колко проби ходи?Защото на мен ми казаха,че отивам следващия пъ,правят ми корекциите и си я взимам.И аз доста се учудих,ама пък ако трябва от Варна да ходя още няколко пъти дотам,то къде ще му излезе краят!
« Последна редакция: май 14, 2008, 20:45:35 от maria_lakova » Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 08, 2008, 09:01:30 »

След като прочетох темата се убедих, че наистина ще отидем до Асеновград smile
В София само веднъж обикалях сама и си харесах една рокля за 650 лв. ... не че няма да ги дадем тези пари, но явно в Асеновград също има прекрасни рокли , на прекрасни цени  girl_wink danceg
Направо от там ще вземем и чашите и свещите smile  yahoo
Трябва да вземем и костюм за мъжлето... предполагам ,че там има. Ще препоръчате ли магазин  give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 08, 2008, 10:47:07 »

Здравейте мацки искам и аз да споделя виждането си за Аеновград ние на 1-ви май бяхме и купихме абсолютно всичко рокля,костюм и всички дреболийки good Yes съветвам ви да обиколите първо има много неща има най различни модели преобладават тези с обръчите,но има и изчистени модели както и по натруфани въпрос на личен избор *THUMBS*Моята я взех от Сиана 480 лв добре се отнесоха с нас тъй като има бяхме първите клиенти за деня girl_wink костюма го взехме от Маниаци 220лв с ризата точно до магазин Сиана е/в галерията ми има снимки ако иска някой може да погледне/ ние сме страшно доволни така че заслужава си да отидете до Асеновград give_rose Успех на всички
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines