Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 07:24:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 191043 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 25, 2007, 20:21:16 »

Ето и моят годежен пръстен. Надявам се ва ви хареса  blush За мен е най-хубавия  Girl_sing
невероятен е! good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 25, 2007, 20:31:55 »

моето предложение беше на плажа на свечеряване-естесвено на колене!Романтично като по филмите!ЕЕЕЕЕЕЕ не можах да откажа girl_in_love
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 25, 2007, 20:52:20 »

 heart heart heartНека и аз да се включа в темата.С милото живяхме 3.5 год. заедно, много пъти съм му казвала колко искам и колко ще бъда щастлива да се омъжа.Дори понякога само за това му говорех, той винаги ми казваше, че ще дойде моментът.И така на 16 Декември бях на изпит в Свищов(студентка съм 2 курс), връщам се наобед като след всеки др. изпит, отключвам и немога да повярвам на очите си.Пътека от листенца от рози, картичка(в която неможах да разбера какво иска да ми каже) отстрани на пътеката плуващи във вода свещи(над 30бр.), и в дъното на стаята роза, картичка и пръстен в кутийка, който впоследствие видях.На масата обяд, бутилка вино, романтична музика и няма никой вкъщи.В един момент моето слънце се появява от някъде, вижда че не съм видяла пръстена, моли ме да погледна отново и тогава му се хвърлих на врата, трепереща и невярваща какво ми се случва.Той коленичи и ми каза много мили думи, дори и неговият глас беше друг, по всичко личеше че се вълнува не по-малко от мен, и при такова предложение оставаше и да откажа, казах  girl_in_love "ДА"(въпреки че преди това го попитах дали веднага трябва да отговоря)той ми сложи пръстена и танцувахме, а сега чакаме 21 Април - Денят на нашата сватба. Bravo Bravo Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 25, 2007, 20:53:50 »

Ето и моят годежен пръстен. Надявам се ва ви хареса  blush За мен е най-хубавия  Girl_sing

Юле, много е хубав пръстена!!! girl_wink Разбира се, че за теб ще е най-хубавия!!!


Сега се сетих, че наскоро видях едно момиче със същия пръстен като моя годежен, обаче не беше същия и как би могъл, моя беше годежен, а нейния не и не само това това е МОЯТ пръстен!!! girl_in_love Надявамс ес те ме разбра ли!!! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 25, 2007, 20:56:11 »

heart heart heartНека и аз да се включа в темата.С милото живяхме 3.5 год. заедно, много пъти съм му казвала колко искам и колко ще бъда щастлива да се омъжа.Дори понякога само за това му говорех, той винаги ми казваше, че ще дойде моментът.И така на 16 Декември бях на изпит в Свищов(студентка съм 2 курс), връщам се наобед като след всеки др. изпит, отключвам и немога да повярвам на очите си.Пътека от листенца от рози, картичка(в която неможах да разбера какво иска да ми каже) отстрани на пътеката плуващи във вода свещи(над 30бр.), и в дъното на стаята роза, картичка и пръстен в кутийка, който впоследствие видях.На масата обяд, бутилка вино, романтична музика и няма никой вкъщи.В един момент моето слънце се появява от някъде, вижда че не съм видяла пръстена, моли ме да погледна отново и тогава му се хвърлих на врата, трепереща и невярваща какво ми се случва.Той коленичи и ми каза много мили думи, дори и неговият глас беше друг, по всичко личеше че се вълнува не по-малко от мен, и при такова предложение оставаше и да откажа, казах  girl_in_love "ДА"(въпреки че преди това го попитах дали веднага трябва да отговоря)той ми сложи пръстена и танцувахме, а сега чакаме 21 Април - Денят на нашата сватба. Bravo Bravo Bravo

sabeva_07, това е неверотно предложение, толкова романтично...!!! girl_in_love Браво на твоето момче!!! Просто няма думи, докато четях даже си взех кърпичка Cray, все така да се обичате цял живот!!! heart girl_in_love LOVING heart
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 25, 2007, 21:18:13 »

sabeva_07 много романтично предложение. Явно твоят бъдещ съпруг е мислил доста за това как да ти предложи и как да те развълнува за да го запомниш за цял живот.  Girl_sing
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 25, 2007, 21:20:23 »

Bulechka_TS, благодаря ти за хубавите думи, и на теб много щастие и любов.Кога е вашият ден???
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 25, 2007, 21:23:29 »

Юлия, ами наистина каза че го е замислял месец преди това, участвала е и бъдещата ми свекърва в приготвянето на обяда, а в избора на пръстена е взел участие свекър ми.Така че аз бях много щастлива че са му помогнали, защото това означава че го подкрепят за решението, което е много хубаво и е от значение за мен.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 25, 2007, 21:24:22 »

Bulechka_TS, благодаря ти за хубавите думи, и на теб много щастие и любов.Кога е вашият ден???

Миличка sabeva_07, Нашият ден беше преди почти половин година - 17.09.2006г. girl_in_love - за пожеланията, да ти се връща!!!
« Последна редакция: февруари 25, 2007, 22:07:03 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 25, 2007, 21:25:16 »

Юлия, ами наистина каза че го е замислял месец преди това, участвала е и бъдещата ми свекърва в приготвянето на обяда, а в избора на пръстена е взел участие свекър ми.Така че аз бях много щастлива че са му помогнали, защото това означава че го подкрепят за решението, което е много хубаво и е от значение за мен.

Ейй, дай Боже, всеки му такива свекър и свекърва!!! girl_in_love
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 25, 2007, 21:31:44 »

Bulechka_TS ами тогава мога само да се радвам за теб и да ти пожелая дълъг и щастлив семеен живот, много  heart и много дечица.  air_kiss
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 25, 2007, 21:32:52 »

Bulechka_TS ами тогава мога само да се радвам за теб и да ти пожелая дълъг и щастлив семеен живот, много  heart и много дечица.  air_kiss

и на теб желая същото!!! heart girl_in_love LOVING heart CHEERS
« Последна редакция: февруари 25, 2007, 22:06:10 от Bulechka_TS » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 26, 2007, 10:28:56 »

Юле пръстена е страхотен, много хубав и с камък, абе невероятен е  !!! трябва с гордост да си го носиш, а не да е в кутийката хи хи хи !!!! smile

subeva, много хубаво предложение, явно мъжа ти /бъдещия/ е много романтичен !!!!! пожелавам ви много хубави моменти и страхотна сватба !!! smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 26, 2007, 10:45:14 »

Ели той само за снимката е там иначе не го свалям въобще. Много си го харесвам. Милото като ми го подари каза, че това е сърцето му  Girl_sing и че то сега е мое  cray
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 26, 2007, 10:49:04 »

Ели той само за снимката е там иначе не го свалям въобще. Много си го харесвам. Милото като ми го подари каза, че това е сърцето му  Girl_sing и че то сега е мое  cray

Много мило  girl_in_love
Наистина пръстена е много хубав  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines