Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:36:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544624 пъти)
 
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #495 -: февруари 16, 2007, 17:11:26 »

Здравейте момичета, аз съм нова тук. На св.Валентин получих заветното предложение и сега треска ме тресе. Датата е избрана - събитието ще е през май. Дайте идеи откъде да си купя класически тип рокля тип рибка. Не искам да шия, предпочитам да обикалям и да меря. Но къде в София? Дайте съвет, моля!
задрасти,първо честито за предложението
а за роклята не се притеснявай - ние ще помагаме girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #496 -: февруари 16, 2007, 17:21:21 »

Здравейте момичета, аз съм нова тук. На св.Валентин получих заветното предложение и сега треска ме тресе. Датата е избрана - събитието ще е през май. Дайте идеи откъде да си купя класически тип рокля тип рибка. Не искам да шия, предпочитам да обикалям и да меря. Но къде в София? Дайте съвет, моля!

Ау, ами то няма време, ако сватбата е през май... Май ще трябва много да се мобилизираш с цялата организация. Аз щях да съм голяма паника ако трябваше да свърша всичко за 3 месеца...
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #497 -: февруари 16, 2007, 17:26:25 »

аз пък мисля че ще се справи ако действа бързичко good
аз какво като имам дата от нова година насам - само съм запазила ресторанта Плачещо момиче
друго нищо още не съм свършила,но слънчо,не взимай пример от мен blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: февруари 16, 2007, 17:28:58 »

didibaby  не плаши така момичето Wink нашите кумци започнаха с организацията началото на юни и се ожениха средата на юли(но на тях не им пукаше за цветове на свтабата и други такива lol
а за рокля погледни тук:
www.demetriosbride.com
www.monamourbrides.com
www.cymbeline.com
http://www.eddyk.com/
http://www.lita-wedding.com/
или най-добре в google пишеш сватба и готово
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #499 -: февруари 16, 2007, 17:34:02 »

ами да всичко може да стане много бързо,но съвета ми е първо да си вземеш роклята,защото от там нататък може да мислиш за цветова гама,украса и т.н.
а не като мен да се чудиш LAUGHTER - другата събота съм в асеновград и се надявам да не се връщам без рокля Плачещо момиче
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: февруари 16, 2007, 18:10:03 »

Искам да се похваля. Днес ходих по магазините и си харесах рокля.  yahoo По скоро от няколко ще ми направят една. Немога да повярвам, че си харесах толкова бързо. И няма да е скъпа около 300лв. Oh my ... Направо се пръскам от щастие сега.
Смятам да оставя идеята да поотлежи и после ще реша дали да е тази. С моите 2 рокли които харесах няма да стане защото дантелата е специфична и много скъпа. Отказах се от тях. По нататък ще ви пъсна снимки.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: февруари 16, 2007, 18:30:13 »

maslinka ето саита на НЕВЕНА www.nevenamoda.com
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #502 -: февруари 16, 2007, 18:40:09 »

Искам да се похваля. Днес ходих по магазините и си харесах рокля.  yahoo По скоро от няколко ще ми направят една. Немога да повярвам, че си харесах толкова бързо. И няма да е скъпа около 300лв. Oh my ... Направо се пръскам от щастие сега.
Смятам да оставя идеята да поотлежи и после ще реша дали да е тази. С моите 2 рокли които харесах няма да стане защото дантелата е специфична и много скъпа. Отказах се от тях. По нататък ще ви пъсна снимки.

Браво, Юле! И аз изчаках няколко дни след като видях роклята преди да отида и да я купя. И на мен трябваше да ми отлежи, за да съм сигурна че съм направила правилния избор! Защото иначе много обичам да купувам дрехи на импулс, а след това се чудя- абе как можах да го купя това нещо. Но с роклята за сватбата връщане назад няма!
Чакам снимки!
« Последна редакция: февруари 16, 2007, 19:01:48 от didibaby » Активен
puki
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #503 -: февруари 16, 2007, 19:15:53 »

tozi butik Nevena skap li e mnogo ima strahotni modeli
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: февруари 16, 2007, 22:36:10 »

И аз много се радвам. Много ми се искаше да отида в повече магазини да разгледам и да пробвам, но още в първия си харесах. Ще видим след една две седници.  girl_wink
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #505 -: февруари 16, 2007, 22:38:19 »

И аз много се радвам. Много ми се искаше да отида в повече магазини да разгледам и да пробвам, но още в първия си харесах. Ще видим след една две седници.  girl_wink
юлия ти откъде беше? защото това е изключително добра цена Bravo
« Последна редакция: февруари 16, 2007, 22:39:58 от junglegirl^84 » Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: февруари 16, 2007, 23:07:16 »

Варна. И аз съм изненадана. Да видим като ми я шият какво ще стане. Попринцип роклята не е много сложна, просто има много дантела, но тя не е явно скъпа. Обаче мноооого ми хареса.
Благодаря ви за подкрепата.  give_rose
Активен
sunnynon
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #507 -: февруари 18, 2007, 14:38:47 »

Здравейте мили момичета smile
Аз съм нова в този форум, но ще се женя на 2ри юни и май беше крайно време да се регистрирам и да пиша, а не само да чета интересните ви разговори tease
Не знам вие как сте избирали сватбените си рокли (или как ги избирате), обаче за мен е много трудно, защото в който и магазин да отида и да пробвам ми харесват безобразно много поне 2 модела. И щастливо пърхайки от магазин в магазин вече съм харесала безкрайно много поне 10 рокли. Ами сега? dance
Реших, че може би е най-добре да обиколя тези магазина с моите най-добри приателки и заедно да решим коя от всичките ще бъде. Не мога да намеря адрес на магазин "Аз и Ти", както и на Контеса (освен сватбения салон знам, че имат и друг магазин, но не знам къде).
Също много бихте ми помогнали ако ми кажете от къде мога да си купя хубави най-вече удобни обувки.
Поздрави за всички
Sunny
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: февруари 18, 2007, 15:32:00 »

много словна ситуация girl_impossible
аз съм, си харесала 4 рокли но всички са на Demetrios поне само в един магазин ще стоя и ще се чудя.
мисля че като почна да го пробвам ще разбера коя е точната рокля
Активен
SELI
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #509 -: февруари 18, 2007, 17:32:34 »

ComputerЗДРАВЕЙТЕ , СЛЕД КАТО ИЗБРАХМЕ ВЕЧЕ ДАТА ЗА СВАТБАТА РЕШИХ И АЗ ДА СЕ ВКЛЮЧА ВЪВ ФОРУМА. НАДЯВАМ СЕ ВЗАИМНО ДА СИ ПОМАГАМЕ. МИСЛЯ ,ЧЕ ОЩЕ МИ Е РАНО ДА ИЗБИРАМ РОКЛЯ , НО КАТО ЗНАМ КОЛКО БЪРЗО ЛЕТИ ВРЕМЕТО , А И СЪМ ОТ МАЛЪК ГРАД И НЯМАМ НИКАКЪВ ИЗБОР ТУК. :girlsigh:ТРЯБВА ДА ИЗБЕРА НЕЩО ДА КАЖЕМ ОТ ВАРНА ТАКА , ЧЕ АКО НЯКОИ МОЖЕ ДА МИ ПРЕПОРЪЧА НЯКОЙ ДОБЪР БУЛ.САЛОН.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines