Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:46:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1544006 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 12, 2007, 15:51:43 »

ООО ilusion  и аз чакам подробности и къде си я поръчала. Аз на 16. 02 тръгвам по магазините да се информирам за цени и дали могат да ми ушият някоя от тези които съм харесала. Вчера минах през един магазин и малко ме обезкоражиха за дантелите които ми трябват, но ще питам и на други места. Казаха ми, че може и да не намеря такива. Единия вариант е с дантела която е цяла от горе до долу само със шев отстрани (нещо такова) а другата се води бордюр   huhhuh.gif и не знам дали ще се намерят такива тук.  cray
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: февруари 12, 2007, 16:17:23 »

Момичета дойде момента да се похваля.Днес поръчах роклята,ще е готова до един месец най-много.Поръчах я от магазин Десислава,жената е много учтива,страхотна е!!!Роклята е 380 лева,а отгоре ще съм с болеро.Неговата цена е 45 лева,с дълъг ръкав е .Когато ги взема ще пусна снимки:)
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #452 -: февруари 12, 2007, 17:51:42 »

може ли да ми препоръчате бутик в асеновград,но и да шият добре ако се наложи.уф аз още никъде не съм ходила.гледам само в нета sad
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #453 -: февруари 13, 2007, 04:41:23 »

Ние утре отиваме на шопинг за сватбата,но си мисля не е ли рано за роклята???Вие колко време преди това си купихте вашата?

Аз купих моята рокля през август 2006, а сватбата ни е през юни 2007.
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 13, 2007, 21:56:44 »

Здравейте и от мен аз съм се насочила към ето това.Само, че вместо розовите рози, смятам да са небесно сини панделки.


* dfca_primary.jpg (29.18 KB, 222x340 - видяно 311 пъти.)
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #455 -: февруари 13, 2007, 23:30:59 »

искам да попитам ако някой знае в Пловдив магазин в който да предлагат разнообразни платове подходящи за булчински рокли да ми даде някакви координати,защото със шивачката ми трябва да ходим да избираме платове а аз нямам представа къде да я заведа pardon
Между другото и тя не остана очарована от роклята ,която избрах и съшо като колежките ми трърди че за строго официална и голяма сватба като нашата,роклята ми не е подходяща beating
а аз толкова да си я харесвам blush
ето я пак


* SSM5049.jpg (85.53 KB, 389x529 - видяно 305 пъти.)
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 13, 2007, 23:40:25 »

junglegirl^84  аз мисля, че роклята ти е много красива. Това, че някой друг мисли друго.... ми да си мисли  crazy какво сега дай да си торта със сметана защото тази била "строго официална" ???? crazy Mad girl Много си е хубава даже. Не се отказвай.
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #457 -: февруари 13, 2007, 23:43:08 »

junglegirl^84  аз мисля, че роклята ти е много красива. Това, че някой друг мисли друго.... ми да си мисли  crazy какво сега дай да си торта със сметана защото тази била "строго официална" ???? crazy Mad girl Много си е хубава даже. Не се отказвай.
благодаря за подкрепата,но не знам защо си ме представят с "тежка" рокля Oh my ...
аз искам да ми харесва и да ми е удобна същевременно защото трябва да има и  dance yahoo Party time
а не само да дефилирам hysteric
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #458 -: февруари 13, 2007, 23:53:43 »

Така, така хич не ги и чувай.  good тортата е за след вечеря, а не за да си с нея облечена  kezz
абсолютно съм съгласна biggrin

И аз подкрепям казаното дотук от Юлия- моята рокля също е много семпла и същата форма като тази която си си избрала, junglegirl. Така че давай смело напред- важното е коя рокля ти харесваш- все пак ти си булката в този ден, нали така?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: февруари 14, 2007, 08:50:55 »

junglegirl^84  аз мисля, че роклята ти е много красива. Това, че някой друг мисли друго.... ми да си мисли  crazy какво сега дай да си торта със сметана защото тази била "строго официална" ???? crazy Mad girl Много си е хубава даже. Не се отказвай.
благодаря за подкрепата,но не знам защо си ме представят с "тежка" рокля Oh my ...
аз искам да ми харесва и да ми е удобна същевременно защото трябва да има и  dance yahoo Party time
а не само да дефилирам hysteric
junglegirl^84 аз бях със права рокля и абсолютно изчистена.Много добре се чувствах,направо перфектно!Не ги слушай които иска претруфена рокля да си я носи.Твоята рокля е мноооого хубава.А съм виждала такъв тип модели готови.Според мен иди до Асеновград и си я купи,кво ще се молиш на разни шивачки.Сигурна съм че ще намериш твоята рокля там!
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #460 -: февруари 14, 2007, 10:47:10 »

Junglegirl^84 мисля, че роклята, която си избрала е прекрасна  good. И аз като fiibi бях с права и изчистена рокля именно защото исках точно и само такава. В топове тюл и панделки и пари да ми даваш –не се обличам  bad. И именно защото повода ще бъде официален мисля, че такава стилна рокля е супер подходяща, как да се облечеш по-добре от това, някоя чалгаджийска лъскавия с обръчи по-официална ли е?! А откъм удобството-няма да съжаляваш изобщо-аз си ходех без проблем, танцувах, влизах и излизах от колата без да съм затисната от плат и други екстри  crazy, ходех си сама до тоалетната без притеснения, изобщо-пълен комфорт. Вообще не знам с ограмните рокли как се танцува.
А относно това, че роклята е много семпла-ами тия дето имат претенции да ти изберат едни скъпи бижута с диаманти или Сваровски и ще видиш как ще станеш истинска бляскава принцеса. Всичко това съчетано с хубави аксесоари, було, прическа ще изглежда 100 пъти по-добре от една тежка рокля, вообще не им се давай, ами си искай своето. А пък шивачката като не и е по сърце да шие такава рокля-ами сменяш я  dance
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: февруари 14, 2007, 10:54:40 »

ЗДРАВЕЙ И ОТ МЕН !
СЪГЛАСНА СЪМ С ДЕНИСИМО , ЧЕ КОГАТО СЛОЖИШ БУЛО И ГРИМ И СТИЛНА ПРИЧЕСКА, ЩЕ ИЗГЛЕЖДАШ КАТО ПРИНЦЕСА В КАКВАТО И ДА Е РОКЛЯ , ВСЕ ПАК ТОВА Е ВАШИЯТ ДЕН И ТИ СИ ИЗБИРАШ РОКЛЯТА, И СЛЕД КАТО ИСКАШ ТАКВА НЕ СЕ СЪОБРАЗЯВАЙ С МНЕНИЯТА НА ДРУГИТЕ   !!! УСПЕХ !


ДО КОЛКОТО ДО ИЗБОРА ТИ, ХАРЕСВА МИ РОКЛЯТА ТИ, МНОГО Е СТИЛНА, НО АЗ ЩЕ СЪМ С ДРУГИЯ ТИП РОКЛЯ ГОЛЯМА С ОБРЪЧИ, ЗАЩОТО НА МЕН ТАКАВА МИ ХАРЕСВА , РАЗЛИЧНИ ХОРА И РАЗЛИЧНИ ВКУСОВЕ !!

НО НЕ Е НУЖНО ДА СЕ НАРИЧАТ С ДУМИ ОТ СОРТА "някоя чалгаджийска лъскавия с обръчи "

 smile smile smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: февруари 14, 2007, 11:19:19 »

junglegirl^84, роклята, която си харесала е много хубава, харесва ми много, въпреки, че не е мой тип!!! Но ти не слушай другите, щом ти харесва значи това е ТВОЯТА рокля!!! good

А иначе и аз бях с голяма рокля с обръчи и много тюл Curtsey, обаче си си чувствах супер удобно и комфортно и няма никакви проблеми, разхождах се, даже и рап танцувах с брата на мъжа ми!!! Dance Curtsey girl_in_love!!! А и не беше "някоя чалгаджийска лъскавия с обръчи " sad
Но различни хора, различни вкусове, както казва Ели! girl_wink
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #463 -: февруари 14, 2007, 11:33:45 »

Е вие пък момичета веднага се хващате за думите, не съм казала, че всяка рокля с обръчи е грозна, а че просто има рокли, които са именно "чалгаджийска лъскавия с обръчи", всеки, който е ходил по булчинските магазини знае за какво става въпрос. Въпреки това се извинявам, ако има обидени  Curtsey.

А иначе аз харесвам всякакъв тип рокли, стига те самите да са хубави, примерно роклята на mari_i_i не е мой тип и не бих си купила такава и въпреки това мисля, че е много сладка  good
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #464 -: февруари 14, 2007, 12:24:19 »

и аз не съм много по роклите с обръчи но в тази направо се влюбих girl_in_love


* cr128.jpg (79.46 KB, 474x632 - видяно 295 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines