Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 01:41:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: колата на младоженците  (Прочетена 161725 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 18, 2008, 18:16:51 »

 Oh my ... Не предполагах, че сме спестили толкова пари когато взехме решението, че ще се возим в собствена кола (на родителите де), а няма да наемаме. Ние сме с изнесен ритуал, без църковен брак и пак, ако наемахме щеше да ни трябва минимум за 4 часа * 89 евро * 1.95583 = 696 лв.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #76 -: март 19, 2008, 09:29:06 »

и аз съм Oh my ... лелеееее,не предполагах, че са толкова скъпи. Ще кажа на милото да рови, дано намерим нещо по-сносно. Ние предвиждахме до 400лв за поне 8 часа, понеже имаме много време между ритуалите
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 19, 2008, 09:35:01 »

Добре че работя във фирма, която се занимава с автомобили  chee Ако трябваше и 600-700 лв. за кола да даваме  crazy И аз не предполагах, че са чак толкова скъпи  Oh my ...
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 19, 2008, 10:03:58 »

Според мен наемането на лимузина е скъпо и ненужно! Тези пари можеш да ги вложиш в нещо много по-смислено!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 19, 2008, 10:07:20 »

А пък и винаги може да се намери някой роднина с по-лъскава кола  girl_wink Колата на бащата на милото вече на толкова сватби е ходила и мислехме и за нашата да я използваме, но ще се опитам да уредя нещо от фирмата  Wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 19, 2008, 10:09:24 »

"А пък и винаги може да се намери някой роднина с по-лъскава кола"
 Много си права и аз така мисля give_rose
« Последна редакция: март 19, 2008, 10:12:03 от eli_m » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 19, 2008, 15:15:09 »

Ние ще се возим в джип, което не е точно сватбена кола, но пък и изобщо не ми е тръпка да се кача на лимузина. Да не говорим, че мен ще ме вземат от къща в Бистрица до която има много завои и се минава и по едно тясно мостче... не съм сигурна лимузина как би се качила.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 19, 2008, 15:44:38 »

Ние, пък, сме си ангажирали това:


Сватбата започва от Стария Град в Пловдив.  Girl_sing
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 19, 2008, 15:52:18 »

Много оригинална идея за кола good
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #84 -: март 19, 2008, 15:55:44 »

Всички сте прави, но на мен много пък ми се иска да си наемем лимузина, никога не съм се качвала, а пък едва ли ще имам друга възможност в живота sad Пък и милото иска спокойно на задната седалка да можем да седим аз той и кумувете, а не да се бутаме (както би било в нашата кола например или тази на родителите)
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 19, 2008, 16:07:50 »

Kittcat, всеки преценява според мен финансовите си възможности и ако имаш възможност да отделиш едни 800-1000 лв за лимузина, давай смело!!!!  good Аз лично за себе си мисля, че са излишни разходи и бих ги дала за друго  girl_wink. Успех и стискам палци да измислите вариант!!!  drive
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #86 -: март 19, 2008, 16:20:04 »

Всички сте прави, но на мен много пък ми се иска да си наемем лимузина, никога не съм се качвала, а пък едва ли ще имам друга възможност в живота sad Пък и милото иска спокойно на задната седалка да можем да седим аз той и кумувете, а не да се бутаме (както би било в нашата кола например или тази на родителите)

Kittcat,

Аз исках абсолютно същото - и си наехме лимузина - бял линкълн от limosofia, много е внушителна girl_wink.

Според мен, (разбира се, както са казали и другите, ако позволяват финансовите възможности), ако наистина го искаш - обсъди го с твоето момче и давай. Сватбата е много разходи и те трябва да се планират - т.е., ако много искаш лимузина, откажи се от нещо друго, което не е толкова важно за теб и толкова. Просто мисълта, че си спестила 500 лева няма да те топли цял живот после, ако ме разбираш, а ако сега ги дадеш и си щастлива в голямата лимузина - този спомен ще ти остане завинаги  give_rose.
« Последна редакция: март 19, 2008, 16:23:54 от rozovka » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 19, 2008, 18:29:21 »

 Oh my ... Oh my ...
леле, момичетаааа.........не очаквах, че тази услуга е толкова скъпа....
Добре че имам приятели, които имат лимузини и няма да се наложи да плащам за това :danceg:Аз съм се возила много пъти и със сигурност искам и на сватбата да бъдем в такава кола, но ако трябваше да я наемем......Хич не  ми се нрави да се дават 1000лв за това...
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 19, 2008, 21:44:59 »

 Oh my ... Лелеее, момичета и аз не знаех че е толкова скъпо да наемеш лимузина...
 Ние имаме приятел, който кара едно голямо черно БМВ, и каза, че с удоволствие ще ни го предостави за сватбата!  smile Широко е, комфортно е, луксозно е.
И много го харесвам.
А мислили ли сте каква да е украсата на колата?
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #89 -: март 20, 2008, 11:42:55 »

Момичета решихме се smile Вчера капарирахме лимузин, която ще ни излезе 400лв за 8 часа !!!!! Във възторг съм  yahoo  yahoo!!!! Много се радвам!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines