Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:33:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за summer_sky !  (Прочетена 10503 пъти)
 
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 15, 2008, 09:10:39 »

Сабинка, стягам се да отговоря и на твоите въпросчета  Wink

1. За какво си мечтаеш най-често?
Ами в момента като че ли най-много си мечтая за нов дом, където заедно със съпруга ми да отгледаме децата си с много любов... Отдавна взехме решение да сменим дома си и мисля, че рано или късно това ще стане. От време на време си мечтая за почивка с милото на някой екзотичен остров  gu6 И както вече бях писала - голямата ми мечта е да обиколя света...Много обичам да пътувам, много се успокоявам тогава  girl_in_love

2. Имало ли е момент, в който си се чудила дали ТОЙ е мъжа на живота ти?
Преди да се омъжа за него бях абсолютно сигурна, че ТОЙ е човека, че ТОЙ трябва да бъде бащата на моите деца и разбира се, когато ми предложи да се оженим, аз приех без колебание. Незнам защо обаче дните преди сватбата имахме някои пререкания и спорове, беше ми много напрегнато и изобщо бях в голям стрес, защото цялата организация на събитието беше на моя гръб. Тогава на няколко пъти си зададох въпроса: "Бързам ли?", "Сега ли е момента да се омъжвам?", но никога - "Защо се омъжвам за този човек?".

3. Харесва ли ти това, с което се занимаваш в момента /като работа, професия/?
Да, харесвам работата си и я върша с удоволствие. Мисля, че когато човек не е доволен от работата си и тя не му носи удовлетворение, най-добре е да я смени. И аз постъпих така преди време и съм доволна от избора си.

4. Би ли се подложила на козметична операция?
Ами май по-скоро не, но зависи...  pardon Бог ме е създал такава каквато съм, а съпругът ми ме е харесал такава каквато съм, така че мисля, че няма нужда да се преобразявам  laugh Разбира се, като повечето хора и аз имам недостатъци, които бих искала да променя, но на такава интервенция едва ли бих се подложила. И никак не съм привърженик на многократните козметични операции...един път може, но не трябва да се прекалява.

5. Какво те кара да се чувстваш щастлива?
Истински щастлива се чувствам, когато съм заедно с любимото същество  LOVING Истински щастлива се чувствам благодарение на това, че имам обичта и подкрепата на близки и приятели.

6. Какво те натъжава най-много?
Най-много ме натъжава злобата и завистта на хората...

7. Какво не би простила?
Предателство от приятел и изневяра.

8. Как минава един твой ден?
Тук за по-лесно ще копирам отговора, който писах на Наталийка  Wink
Моят делник започва със събуждане в 07:15  angry, бързо обличане, оправяне, гримиране и скорострелно излизане от вкъщи. Стигам до работното си място, където пия първото си кафе пред компютъра, отбелязвайки задачките, които имам да свърша за деня. След това телефонът започва да звъни, влизат хора, отивам на срещи и без да разбера става обед. Хапваме по нещо на обяд с колегите и след обед пак се захващам за работа, ако се налага излизам, защото осъществявам и по-голямата част от връзката с институциите и така до 17:30, а някой път и до по-късничко. След това милото идва да ме вземе и се прибираме и това май е най-приятната част от деня ми... Отдъхваме си известно време, говорим за това как е минал денят ни, мачкаме се малко и показваме любовта си един към друг... twohearts Приготвяме си нещичко за вечеря, сядаме пред телевизора, гледаме някой хубав филм и накрая си лягаме и се гушкаме...  sleeping
А през уикендите обичам да поспивам до късно и да си почивам. Ако има нещо да се върши – оправям на бързо семейното огнище... blum През деня се разхождаме, пием кафенце, гледаме някой хубав филм. Вечерта излизаме с приятели и си говорим сладко-сладко. Все такива хубави неща...

9. Как си отпочиваш?
На първо място като се наспя добре  girl_wink Ама съм и аз една поспалана.  ROFL Когато дълго време не съм успявала да се наспя, мога да легна и да спя 12-13 до 15 часа... pardon
Друго нещо което ми помага да релаксирам е някоя хубава книга, любима музика, интересен и поучителен филм и също, ако времето позволява - разходка сред природата.  yahoo

Благодаря ти за въпросчетата, Сабинка  give_rose Дано да си доволна от моите отговори   blum
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 15, 2008, 09:33:31 »

и аз ти благодаря-да, много откровени и изчерпателни отговори си дала, благодаря за което!!! give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #17 -: януари 15, 2008, 10:09:54 »

summer_sky ето ме и мен със серия въпросчета за "кръстосан разпит"  tease

1. Как релаксираш след тежък ден?
2. Обичаш ли да рискуваш? Кой е най-големия риск, който си поемала някога?
3. Кай беше последния филм, който те впечатли? Защо/с какво?
4. А книга?
5. Според твоите приятели – кои са твоите най-добри и най-лоши качества?
6. Какво най-често казват хората за теб?
7. С какво се гордееш най-много в живота си?
8. Всеки попада в някаква неудобна ситуация понякога .... Опиши ни някоя твоя  blum
9. Разкажи ни някоя смешна история за теб   banana
10. Как стои въпросът кариера-семейство за теб?
11. Какво е истински приятел за теб?

Хайде ти си сега  blum
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 24, 2008, 10:08:06 »

Кате-пате  blum С извинение за забавянето...

1. Как релаксираш след тежък ден?

На последък ми се събират такива тежки дни, но го отдавам на това, че е началото на годината, че има много нови неща и с времето изискванията и към нас работещите се повишават. Та значи след такъв смазващ ден се опитвам да релаксирам с питие пред телевизора или като излезем с милото навън. Тогава се опитвам максимално да не мисля за работа, а да си говорим само за нас  blush И някое филмче понякога помага де.

2. Обичаш ли да рискуваш? Кой е най-големия риск, който си поемала някога?

Май рискуването не ми е страст, аз си падам по по-сигурните неща, но и това се налага. Както казват хората - "Руск губи, риск печели". Най-големият риск, който съм поемала е свързан с един недвижим имот. Той е много стратегически и важен за фирмата, в която работя и в същото време много спорен. Трябваше по съдебен ред да бъде възстановен на едни хора и да го придобием в последствие от тях, защото нямаше друг начин. Земята беше държавна, абе изобщо сложно се получи. И понеже въпросът беше изцяло делегиран към мен, заедно със сумата която трябваше да се плати, за да съм сигурна, че тези хора ще ни прехвърлят имота, дадох част от парите един вид като капаро /не бяха никак малко/ без документ за това. Просто в случая трябваше да се реагира много бързо и светкавично, защото имаше и други кандидати, хората можеха да се откажат т.н. И утре имаме час при нотариус за изповядване на сделката. Дай Боже всичко да мине добре   good

3. Кай беше последния филм, който те впечатли? Защо/с какво?

Мисля, че последния филм, който гледахме с милото беше „Крал Артур”. Той е малко историческо-приключенски и в същото време интересен. Може би най-много ме впечатли тактиката за провеждане на битката върху заледено езеро, където съотношението между двете войски е драстично, ледът се пропуква, хората се опитват да се задържат... и също така със смелостта на главната героиня Гуинивер /Кийра Найтли/, която се сражаваше наравно с мъжете. Макар и малко наивно... blush, ми хареса. Трябва обаче да призная, че съм гледала и далеч по-добри филми...

4. А книга?

В момента чета една много хубава книга - "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния". Занам, че и ти си падаш по психологическа литература  blum На мен ми е много интересна и ме впечатлява  най-много с достъпния език, по който се разкриват коренните разлики между мъжете и жените, също така със способностите, които се отдават на единия или другия пол според това дали в някое от полукълбата на мозъка има специален център за това действие. Изобщо, помага ми по-добре да разбирам мъжете и в някои ситуации да не им се сърдя  girl_wink След тази съм зе заканила на още няколко... girl_wink

5. Според твоите приятели – кои са твоите най-добри и най-лоши качества?

Ами скоро не сме говорили за това, но мисля, че ме харесват, защото държа на думата си и винаги съм готова да им помогна. Винаги съм с две ръце за купон и помагам в организацията му, давам съвети, когато ми ги искат  girl_wink Що се отнася до лошите качества - случава се да забравям от време на време и това, че съм малко студена, към хората които не познавам  pardon Но като се опознаееееем  yahoo

6. Какво най-често казват хората за теб?

Че много ми отива да се усмихвам и да го правя по-често  smile Освен това – че съм употита и  ако искам мога да постигна всичко каквото си поставя за цел.


Следва продължение... good
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 24, 2008, 10:08:27 »

7. С какво се гордееш най-много в живота си?

Не съм се замисляла за това...честно. blush

8. Всеки попада в някаква неудобна ситуация понякога .... Опиши ни някоя твоя   

Значи първото нещо, за което се сещам в момента е как преди време попаднах в кофти ситуация в съда. Това се случи преди година и нещо. Тогава тъкмо бях завършила висшето си образование и трябваше да премина през задължителния 3-месечен стаж по специалността. Та значи още бях в районен съд и присъствах на дела, които се разглеждаха от съда. В същото време живо се интересувах от съдебна практика, решавах казуси и ми беше много интересно. С председателката на съда имахме уговорка да обсъдим някакъв въпрос в кабибета й. Попитах секретарката дали е в кабинета си и дали е удобно да вляза и след като ми разрешиха, почуках и влязох. А какво се оказа???!!! Че съдийката заедно със съдебните заседатели току-що е излязла от съдебната зала след като делото, което гледа е обявено за решаване. Т.е. в този момент те вземаха решение...  shok А както повечето хора знаят, законът изисква решението да се вземе тайно /не трябва да присъства никой друг освен състава на съда/, след обсъждане на мотивите и т.н. И в този момент аз там!  badgirl Идеше ми да потъна вдън земя, да се закопая, да се изпаря, да се телепортирам незабавно...  blush Усетих се, съдийката каза, че вземат решение в момента, извиних се 100 пъти, изчервих се, направо ужас...  blush huhhuh.gif blush Идеше ми да се гръмна, много неудобно ми стана...

9. Разкажи ни някоя смешна история за теб    

Хахааах...с най-голямо удоволствие бих разказала как преди време...се изгубих.  tease Това се случи през 2000 г. С нашите бяхме на Роженския събор. Имаше много народ – може би около 2 хил. души, ако не и повече. Слушахме Валя Балканска, 100-те каба гайди, всичко беше точно...докато аз не реших, че ще отида до тоалетна. А беше лято и съборът се провеждаше на една голяяяяма поляна и единствените тоалетни бяха няколкото химически, които бяха поставили организаторите. А пред тях – километрични опашки. Абсурд е да се вредиш! И докато чаках, реших да се поразходя малко по сергийките, напред-назад. Мен ме влечат все такива шарени и цигански неща, както казва милото...ROFL И по едно време попаднах на един щанд с книги. Имаше толкова много и интересни книги и като се зачетох в някои, направо забравих къде съм и не усетих как е минал час и половина откакто разглеждам. По това време родителите ми са се притеснили ужасно, уведомили полицаите, които охраняваха. А тогава още нямах мобилен телфон и нямаше и как да се свържат с мен! А там беше струпан толкова много народ, че всичко им е дошло наум, направо не са били на себе си!!!  girl_impossible Но естествено са нямали друг избор освен да седят на същото място и да чакат... И в един момент аз най-невъзмутимо с бавна крачка и с няколко книжки под мишница се появявам и вървя към тях, загубила представа колко е времето...Бях изкарала акъла на нашите и тогава хич не им беше весело, но сега когато се връщаме назад и си спомняме за тази история се смеем от сърце... Girl_hide

10. Как стои въпросът кариера-семейство за теб?

Това е един малко сложен въпрос...разбира се, че за мен най-важно е семейството и го поставям на първо място. Но двете неща са много тясно свързани и се намират в някаква зависимост.  Ако всичко в семейството ми е добре, това оказва влияние и върху кариерата, т.е. и там всичко е наред и с лекота постигам добри резултати. Според мен с пълна сила важи и обратното. Както казват хората – „Зад всеки успял мъж стои една жена”. Мисля, че това би следвало да важи и за жените...
На моменти близките ми ме обвиняват, че съм кариеристка и бих постигнала всичко на всяка цена в работата си. Но май не искам да е точно така... Исках първо да създам и отгледам децата си и след това да се отдам на кариера, но в момента се получи обратното.
Друг много важен момент за мен е, че щом като отворя входната врата на дома си, не трябва да мисля и говоря повече за работата, а да се отдам изцяло на семейния уют или поне така искам да бъде...

11. Какво е истински приятел за теб?

Човек, с който мога да споделям всичко. Човек, който е готов да помогне по всяко време и е до мен не само в хубави, но и в трудни моменти. Но не човек, който ми бърше сълзите, а човек, който не ме кара да ги проливам...

Благодаря ти за чудесните въпроси!  give_rose
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines