Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 05:30:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 469815 пъти)
 
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 13, 2007, 18:41:38 »

А за булките от Велико Търново, а също и гости на града някакви мнения за "Винарната"!???? shok!!Посещавахме често този ресторант докато милото работеше в едва банка на обедната почивка!!Хареса ми атмосферата и страхотната гледка съм паметните "Асеневци"!! *YAHOO*Малко се стреснах от един от постингите за развалени продукти в шопската салата, защотото точно с това започва нашето меню Плачещо момиче
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 13, 2007, 18:43:19 »

Наистина шопската салата не е желателна!
Активен
farfouille
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #257 -: март 13, 2007, 23:15:46 »

Според мен цената на менютата е нормална - поне спрямо категорията на ресторанта.

Да, сега се чудя защо го сложих в минусите, особено при положение, че се чудехме и за Greenville, където кувертите започват от 55 лв...  crazy Обаче последният е много слънчев и приятен, препоръчвам го на тези, които могат да си позволят малко по-скъпи куверти.

Активен
farfouille
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #258 -: март 13, 2007, 23:21:29 »

Хотела е страхотен и нов, залата е прекрасна и доста луксозна, единствения проблем е че са две малки зали а не една цяла.
Храната е  good, менюто е авторско а готвача е бил преди в Хилтън.

Ами ние уж ще се натъпчем 100 души в едната само, казаха ни, че е ОК... уж.  smile
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: март 13, 2007, 23:26:40 »

Хотела е страхотен и нов, залата е прекрасна и доста луксозна, единствения проблем е че са две малки зали а не една цяла.
Храната е  good, менюто е авторско а готвача е бил преди в Хилтън.

Ами ние уж ще се натъпчем 100 души в едната само, казаха ни, че е ОК... уж.  smile

100 души в едната зала  shok, незнам как ще стане. Подобре отиди до Вега и виж залите.
Активен
tani4ka{}
Гост
« Отговор #260 -: март 14, 2007, 10:47:50 »

Здравейте на всички. :girl_wink:Аз съм нова в този форум.Реших и аз да се регистрирам и ето ме тук.Моята сватба е на 08.09.07. в София. :CHEERS:Що се отнася до ресторантите (защото такава е темата тук),аз и моя Данчо обикаляхме на доста места и посъбрахме информация.Чудехме сме известно време,сравнявахме както цените,качеството,допълнителните екстри,дали има паркинг и куп други неща,които трябва да се вземат в предвид.Най накрая се спряхме на ресторанта на хотел Expo.Искам да попитам дали някой има допълнителна информация за него,някой правил ли е там сватбата си?
Активен
tani4ka{}
Гост
« Отговор #261 -: март 14, 2007, 11:27:20 »

Здравей Pepsinka.
Ето някои ресторанти за 100 човека в София:Ресторанта на хотел Родина,ресторанта на хотел Витоша,ресторанта на Парк Хотел Москва,ресторанта на  хотел Централ Форум.Надявам се да съм помогнала.Ако искаш направо мога да ти кажа и условията на някои от тях,тъй като с моя Данчо ходихме вече там да разберем за подробности.И още нещичко-ние ходихме до тях след работа или събота и неделя,не сме си взимали почивни дни.А и сега по-късно се стъмва,така че успех!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: март 14, 2007, 11:46:02 »

Здравей Pepsinka!
Нашата сватба беше в ресторант "Либекс" в Овча купел. Ресторанта е голям и на нас много ни хареса. Незнам дали ще ви е удобно там (зависи в коя ритуална зала сте), ние бяхме в Красно село. Ако желаеш може6 първо да им се обадиш да питаш дали е свободна датата, защото там правят предимно сватби и големи събирания.
Ето и сайта им:

 http://www.libeks.com/

Дано си намерите скоро ресторант, защото знам какво е притеснението, особено като нямаш време да обикаляш. Успех  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: март 14, 2007, 12:37:34 »

Ресторант със 100 места е клуб-ресторант на Операта, намира с ена Дондуков 30!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 14, 2007, 14:12:52 »

Ресторант със 100 места е клуб-ресторант на Операта, намира с ена Дондуков 30!!!
и е страхотен ресторант  danceg danceg Yes DANCE DANCE
Активен
diki
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #265 -: март 14, 2007, 14:23:57 »

Кажете мнение за р-т Александрия на летището.Там мислим да правим сватбата на 1.09. Mad girl
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 15, 2007, 00:07:50 »

Кажете мнение за р-т Александрия на летището.Там мислим да правим сватбата на 1.09. Mad girl
Моята кума беше там на сватба.Мисля че беше доволна от ресторанта,но сватбата беше чалгаджийска и затова и е било гадничко!
Активен
dori
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #267 -: март 16, 2007, 14:44:52 »

Здравейте наскоро съм регистрирана в този форум и понеже търся подходящ ресторант   за моята сватба. Искам да попитам някой от Вас чувал ли някакви отзиви за ресторант Бижу Младост!!!
Активен
viola
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #268 -: март 16, 2007, 17:22:21 »

Здравейте!  smile Аз съм съвсем нова във форума  blush но все пак реших да се обърна към вас за съвет  blush
През юли се женя и искам да си намеря ресторант за около 60 души, по възможност с приемливи цени на кувертите (около 20-25лв.). Ще подписваме в "Триадица" (бул.Витоша) и ми се иска да е някъде наблизо  Wink ако можете да ми помогнете , ще съм искрено благодарна  CHEERS
п.п. да уточня все пак - става въпрос за София  smile


 Мога да ти препоръчам нашия ресторант(вече сме го резервирали за 09.06.07),Булечка също каза,че е много доволна(тяхната сватба е била там).Клуб-ресторант "Операта" кувертите са от 15-25 лева,правят ти подарък торта на три етажа,не плащаш overtime(ако сватбата ви е вечерна),разполагат с певец и певица и т.н.,но ако те интересува нещо по-конкретно можеш да ми пишеш и на лични.

Само да допълня, че целия персонал са много мили и любезни и всичко е прясно-за храната!!! good

Благодаря много и на двете ви  smile Днес с приятеля ми запазихме "Операта" за нашата сватба  Dance Dance Dance страхотен ресторант е!!! Единствено ме учуди, че искат да се платят куверти и за персонала, но....  pardon важното все пак е да си изкараме добре и да е приятна обстановката. Още веднъж благодаря  give_rose
« Последна редакция: март 16, 2007, 17:52:51 от Teo » Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #269 -: март 16, 2007, 19:58:19 »

 Разбира се,че ще си изкарате чудесно.та това си е вашият ден  wedding Много се радвам,че съм успяла да ти помогна по някакъв начин.Ако има още нещо,не се притеснявай да питаш.
 Ние също ще плащаме куверти за персонала,предполагам че е нормално при положение,че няма overtime такси.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines