Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:53:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 40811 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 09, 2021, 15:43:56 »

мен пък винаги са ми били скучни детските тържества, рядко намирам нещо оригинално в казаното там, може би съм изкривена защото съм гледала чужди деца доста години и ми се е налагало да присъствам често.
Моят доктор обича парици lol или кафе. Според случaя, винаги оставям. Дето си вика, наистина си им е работа, но пък са пренатоварени откъм мрънкачи и ненормалници които ходят при тях да висят. pardon Като ги усмихна и ми става леко на душата и на мен.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #121 -: юни 09, 2021, 19:40:14 »

Аз да кажа, че бях питала снахата какво да подаря на моята докторка тук, тя каза, че тва че съм си платила е достатъчно освен ако не съм била супер доволна ... аз предвид, че преди раждането не я бях виждала освен 1 път, нямах много опит с нея и така й нищо не взех ... в конкретния случай се спрях на букет от бисквитки като на едната бисквитка ще пише благодаря smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 10, 2021, 13:20:11 »

Ама защо не пишете?На нас вчера ни мина представлението, после партито в боулинга на града.Децата много се веселиха, учителките си починаха, абе доволни бяха!

Много харесаха лексиконите, много!И аз съм горда, че го направих това чудо!

Днес е лудница, от сутринта народ, народ на приемна, сега сядам да работя зад гише и да обработвам данни.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 10, 2021, 13:43:36 »

Здравейте!

Аз обичам детски тържества. Ходила съм на всички на сестра ми, на колкото мога на братовчеди и на всички на служителите деца. Даже на Мис на Фери гледах онлайн скоро lol На моето не съм ходила, то все корона.

Учителката на Бамбук имаше рожден ден тази седмица и имаше малки подаръци за децата. Днес една майка и носеше подарък и то голям, поне на обем. Може в края на месеца да и подарим нещо за края  на учебната година. Ама ваучер сигурно.

Аз вече по обед отварям форума, че Бамбук всеки ден след градина стои да гледа коли на улицата и таман имам време за форума lol

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #124 -: юни 10, 2021, 15:09:39 »

Привет! Значи и в чужбина се подарява на учители и лекари в знак за благодарност good
Маги няма как да не им хареса на учителките такъв оригинален подарък, браво на теб за идеята и изпълнението.  heart Пази си файла за новото училище и за яслата на момите, тъкмо си му хванала цаката. Bravo
Тук пак ни плашат с дъжд и градушки. Може и да се случи, мота ми се цял ден главата...
А, честит Спасовден! Помните ли как се смеехме преди години за смисъла на празника? yahoo
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #125 -: юни 10, 2021, 20:18:34 »

На учителите тук винаги събираме пари за Коледа и за края на годината и им взимаме ваЛчер за голям шопинг център са си купят каквото решат. Предни години за Коледа им поръчвах декорирани курабийки и козметика ръчно направена.

На мен ми е тъжно, едно близко семейство ще заминава за Австралия и ще ми липсват ... тук е много някак динамично, докато се сближиш с някой интой литнал или в друга страна или друг град ... аз като човек дето не обича промяна трудно го приемам. sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 11, 2021, 08:07:28 »

Добро утро.

Леле Виви, чак Австралия.На мен това ми е на края на Света.Ние сме устроени по друг начин, обичаме да имаме близки около себе си, да не се местим.

Народа дъжда ли го завлече, че не пише. не знам!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #127 -: юни 11, 2021, 08:39:06 »

Привет с морски привкус Wink
Пращам слънце на всички, които имат нужда Sunshine
Вчера успяхме да натопим краката. Днес ще си е цял ден плаж...
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #128 -: юни 11, 2021, 09:20:47 »

Привеет!

Аййй Австралия, как искам и аз! Двете топ дестинации за емигриране са ми Канада и Австралия, ама МГ никога няма да мога да го убедя, кореняк от Дондуков...

Мен малко ме тресна ретроградния, вчера беше върха, направо не знаех къде се намирам, по едно време имах желание да се свия на топка и да легна на пода... По работа, слава богу, ама пък мина горе/долу всичко ок

Еми на малкия ходила ли си на тържество? Щото аз нож да ми сложиш не бих отишла на друго, ама сълзи и смях е на твоето да отидеш. heart

ооо Аличка, пращай поздрави на морето!

Писахте и други неща ама немам рам памет вече хахах.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 11, 2021, 09:46:20 »

Мен яко ме тресна ретроградния и то работно.Ужасно е и искам да избягам, но няма кой да ми свърши работата.Пак викам ще издрапам, само да сме здрави.Просто тоя път направо си ме шамароса и дет вика Булката ми иде да легна и да вия.

Али, поздрави на морето, как ми се ще и на мен.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #130 -: юни 11, 2021, 09:56:36 »

О, аз бях така миналата седмица! Просто работно всичко беше в киреча...
Вчера на тръгване пак бяха нерви. Кокона се въртя в кръг. В един момент забрави торбичката с играчките си на пейката. Комшията чакаше да го вземат и него за море, та звънна по телефона и се връщахме. 20 мин загуба на време  tease
В хотела за "Добър ден!" майка ми им спретна скандал. Онзи ден потвърдили две съседни стаи. Дойдохме и се оказа, че ни дават стаи през един етаж.  beating Оправиха нещата, но човек трябва да си отстоява позицията. На всичкото отгоре се оказа, че стаите са и с портални врати, но не се сетили да ни настанят в такива. И това на хотел с 4 звезди. Абе изобщо персонал трудно се намира и още по-трудно се задържа от сезон на сезон.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #131 -: юни 11, 2021, 11:27:35 »

Али, какво е портални врати?

Булка, същото е й при мен! Канада и Австралия ... като спомена на юъжа ми бастръхва като таралеж. В Австралия много паяци и змии.. в Канада много студено било ... то па Англия прекрасна щото ахахаха
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #132 -: юни 11, 2021, 11:32:47 »



Булка, същото е й при мен! Канада и Австралия ... като спомена на юъжа ми бастръхва като таралеж. В Австралия много паяци и змии.. в Канада много студено било ... то па Англия прекрасна щото ахахаха

Ванкувър е копие на ЮК хахах та може там.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #133 -: юни 11, 2021, 11:50:03 »

Ванкувър е само около милион пъти по-хубаво откъм природа, гледки и всичко останало. Ма мъжо не дава pardon да не говорим колко е близо до Калифорния.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #134 -: юни 11, 2021, 12:20:28 »

Привет!

 И ние се бяхме запътили към Австралия, даже целият наръч документи са ни събрани, че и отговор от професионалната камара на ММ имаме (не знам за какво той ги движеше нещата). Аз хич не исках и го стопирах в един момент и добре че. Сега както се пътува трудно тука нещо и да стане нямаше да може да дойдем. Той беше се ориентирал май към Мелбърн, ама толкова не исках, че и изключвах като заговореше. Wink

 Слава Богу, освен изключването на нета, горе-долу друго не ни е засегнало от ретрограда. Член от близкото семейство го закъса обаче всякак и го мислим него. Дано здравето е добре, друго всичко е поправимо. good

 Сега гледах стори на Милена влогърката дето живее в Швеция. Там също не било прието да се подарява на учителите нещо и показа едни много сладки пликчета, пълни със семена за цветя и текст "Благодаря, че ми помагаш да порастна". Стори ми се много сладко.

 Али, топвай се за всички, дано се е постоплила водата. Помня последните пъти на море в България ни бяха точно края на юни и беше адски приятно, но това преди застрояването и преди "преместването" на екваториалния пояс. Иначе думите ти ме убеждават, че летуване в България е повече натоварващо. Ние мисля си намерихме хотел в Турция, но ще сме на изчакване още известно време. smile

 И друг път съм питала, ама вече ножът е до кокала. Ще купуваме спалня от Икеа, ама не помня и ако някоя има да даде мнение. Подматрачната пак икейска или друга сте ползвали и имате ли забележки или препоръки в тая насока подматрачна/ матрак комбинация Икеа и да кажем Тед. Тукашният матрак е Тед и наистина е адски удобен, та може би пак такъв ще целим, че ММ пък има страшни мигрени, ако не спи удобно. Аз съм куча марка, мога на всичко. Wink

 Хайде хубав петък!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines