Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 03:18:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни е тука, но на лятото дали му пука?!?  (Прочетена 40779 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #75 -: юни 03, 2021, 13:33:58 »

Аххх, Булкааааа, даде й зор и гледай как те послуша. Разчувствах се от новината!

 Цяла сутрин не мога да се организирам да драсна, ама имало защо, чакала съм новината!

 Аз съм ходила единствено с гол пъп на училище, даже имам фотографски свидетелства. Сега не бих си го позволила, ама гледам е масова мода била. Няма да забравя как реших да си продупча втора дупка на ухото без да кажа на никой. Отидох право у баба, за да подготвя майка за съратник, че лютият македонец не ги одобряваше тия неща. Майка вика махай другите обици вкъщи и той няма да забележи. Сядам на вечеря и ся дали беше разбрал, дали майка му беше казала и се гъбаркаше с мен. Сяда и вика Абе тая обица що е толкова високо? Едвам не се задавих и забих погледа в чинията. За сметка на това редовно си купувах шантава обица за тая дупка- то не беше във форма на кламер, на цип...
Но тийнът трябва да има свобода да се себеизрази. То и като дете не може само да му казваш не може, не пипай-дай и алтернатива какво да прави. Бих имала сфери, в които да не се намесвам, ако не стига до някакви крайности. ММ пък само разправя как предпочитал, ако иска татуси да иде с нея, ако пушела да ни каже и т.н. Не знам, особено за татуси не съм съгласна, ама ще видим какво ще ни застигне. Wink

 Аз следобед съм на фризьор, да видим какво ще ме направят.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #76 -: юни 03, 2021, 14:19:17 »

Еха, честито! И никой не разбра, браво на теб, Рат! Стиска ли бая, или просто роди бързо?
Бързо възстановяване и лесно да се гледате!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 03, 2021, 18:33:06 »

Много много благодаря на всички ви з а пожеланията и тук и в нашата темипка!
Ако трябва да сме честни, стана както иаках- само аз Р и донякъде Ники знаеше, че вероятно ще бъде днес. Никой не разбра, докато не се роди. Даже сутринта излъга майка, че си почивам у нас, а аз вече бях с контракции в болницата Xixixi smoke, ама държах да се оповести новината след като се появи момата.

Абе аз от вчера очаквах днес да е Денят! А и често казано, още от преди имах усещане за 03.06. Ама вчера след прегледа, бях почти сигурена, че днес няма да се прибирам у нас. За 3 часа тоя път, като около 1 беше така повечето билка и самото раждане. Малко я предизвикаха и тя се сети да напуска квартирата.
« Последна редакция: юни 03, 2021, 18:35:31 от ratatui » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 03, 2021, 20:26:36 »

Рат,честито и тук!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 04, 2021, 08:31:17 »

Как сте днес?Вчера времето беше хубаво и днес се барнах с рокля и сега зъзна!Обмислям да ходя да се преобличам, но по обед имаме събитие някакво и трябва да съм представителна, а ми замръзнаха ръцете.Е га си и юни месеца.

И нали обещахме на каката екскурзия утре, е каква екскурзия като днес пак е валяло и е мокро навсякъде?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 04, 2021, 09:36:12 »

тук се води цели 20 градуса че ще стане.. pardon но аз вече не се връзвам- якето за дъжд и това е. хубаво че си поръчах на промо тънки пуловерчета с дълъг ръкав- сега лятото да си ги ползвам lol
ние неделя сме на рд на заведение с градина... crazy , явно хората са си мечтаели за хубав юни, да видим дали имат бекъп вариант за влизане в самото заведение, защото не ми се мръзне заради поредните метеорологични ентусиасти. pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #81 -: юни 04, 2021, 11:17:29 »

 Привет!

 Ние най-накрая откриваме сезона на ремонта. Чакахме един познат за паркета, та се освободи и намери машини. Оказа се, че ще можем да сме готови с повече стаи отколкото планирахме, та сега трябва да ангажираме и други майстори.

 Мен ми е петъчно от сутринта. Вчера се подстригах и боядисах. Цветът ми харесва много, но за първи път съм недоволна от подстригване. Показах една снимка като казах да се съобрази все пак и с моята коса като плътност и специфики. Взе да реже, да прави, всичко ок, ама като пльосна един бритон разделен на среден път. Викам, ама тя моята коса никога не е била на такъв път, тя сама си застава наляво винаги. Аа, ами вие така показахте, ама аз съм ти показала нещо за дължина, а дори и на снимката не е на среден път. Както и да е, като миналото лято ще имам бритон влизащ в маската да ми гъделичка носа. Миналият път поне си го поръчах и пак ще си ходя при моята си фризьорка, че явно да пестя време не става. Свикнала съм за всяко кичурче да ме питат накъде и как го искам и това ми беше малко джаста-праста отношение. Та така

 Хайде верно дано вече вземе да се стопли... че както беше написал един познат във ФБ "Това лято зимата е доста мека"...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 04, 2021, 13:23:53 »

Адиктед, като си отворила ремонтната тема, да се вместя. Подариха ми вертикална пара машинка за гладене, най елементарна, не е и скъпа марка. Бабето не се оправила с нея ( да се чете като не искала да й се обяснява ).  pardon Ми хубаво че не е искала, защото се оказа че с малко разучаване, върши страхотна работа, без да се разпъват гладачни дъски ( което така и не правя ). Освежава дрехи- рокли, блузки за нула време. За ризи иска повече опит и повторения, но мисля че и там ще свикна. Според мен и донякъде дезинфекцира, парата си е наистина вряла.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #83 -: юни 04, 2021, 13:58:21 »

Еми, свекърва ми ни купи от лидл такава, ама аз нямам удобно място, където да закача, че да гладя. Аз и рядко гладя след акцията гладене, щото за бебето. Иначе сушилнята има опция само с пара и като съм била някъде, където съм сядала минавам дрехите през тая програма и съм спокойна, че са дезинфекцирани.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 04, 2021, 14:03:04 »

Еми, свекърва ми ни купи от лидл такава, ама аз нямам удобно място, където да закача, че да гладя. Аз и рядко гладя след акцията гладене, щото за бебето. Иначе сушилнята има опция само с пара и като съм била някъде, където съм сядала минавам дрехите през тая програма и съм спокойна, че са дезинфекцирани.
Аз закачах на дръжката на вратата,но установих че е по- удобно да седна, да хвана уреда с едната ръка и закачалката с дрехата с другата ръка. та вече не ми трябва място за закачане.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: юни 04, 2021, 14:37:05 »

И аз имам такава, преподарена от НИ2. Много е удобна при пътуване, изправя всички ръбове от прегъване в куфара. Вкъщи пъхам закачалката в дръжката на алуминиевата дограма на прозореца и го отварям /имаме малко прозорче в горния край/ и ми е удобно. Пробвала съм и на простирката на закрепя закачалка, става. Кофти е, че трябва дестилирана вода, ама то и за ютията трябва. Един път бях "изгладила" така чаршафи, постлани на леглото и после щях да се изям от яд - отворих си работа да ги сменям, че всичко стана влажно, а бързах за гости pardon
Рони, вярно е мека зимата това лято, пак се нагрочи да вали, ама поне не е сняг Wink
За дезинфекция от пандемията имам UV лампа и там все още държа за по половин час покупки и дрехи.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #86 -: юни 04, 2021, 14:46:04 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Не мога да се добера до вас тези дни, пък така ми се искаше да се включа по горните теми, ама то взе, че мина sad

Братът хАмериканец, за който писах договор по нощите, ни е на посещение от няколко дни. Днес са на снимки, та използвам да му коригирам договорът, че след вчерашните преговори има корекции. Аз обаче съм супер впечатлена колко им е различен манталитетът за бизнес. И нямам предвид от нас балканците, а от европейците като цяло. Главата ми още бие на заето от този сблъсък. По толкова различен начин мислят за бизнеса, за разходите, за печалбата, за цените, отстъпките... girl_impossible girl_impossible girl_impossible Поне са по-отворени към т.нар. "непопулярни" брандове и са склонни да дават кредит на доверие. Което пък има значени и от кой край на Щатите са, защото не във всички щати са такива. Абе, впечатлена съм shok Премигвам цял ден на парцали и се опитвам да асимилирам lol lol lol

Като оцелея култърният шок, трите данъчни ревизии едновременно на трите фирми, се надявам да мога да се включвам овреме.  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 07, 2021, 08:18:51 »

Добро утро, дами как сте?Ние нямаме система и седим и чакаме да дойде, а работата ни не е никак малко.Та ще има на бегом да оправяме всичко.

Какво правихте почивните дни?Аз работих, излизах с децата, видях се с познати, оправях в къщи.Трябва да се боядисам и не знам кога ще се случи.

Хубава и ползотворна седмица!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #88 -: юни 07, 2021, 09:14:18 »

Здравейте!
Мъжо държеше рождения ден на Дребния да се празнува в събота. Та хубаво той планира, ама почти никой не успя да дойде. Явно върлуват всякакви гадости и почти всички бяха болни. За втора година роднините ин-лоу се дънат покрай рождения ден на детето и вече тегля черта. Догодина - както ми е кеф, така ще организирам всичко. beating

Бяхме на вилата, за да е рожден ден на двор. Кокона пощуря в един момент от липсата на движение и се разхождахме в планината. Имахме близка среща с домашно куче. То ни се радваше, обаче така връхлетя към нас в първия момент, че ние пропуснахме да му се порадваме. Така отдавна не си бях изкарвала акъла!  tease

Вчера следобед разходих децата към градския горски събор. Купих по една близалка. Омърмориха света, накарах им се и после бяха най-добрите деца на детската площадка. Много се забавляваха!  Kinder
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #89 -: юни 07, 2021, 09:49:57 »

 Привет!

 Ние бяхме в Пловдив. Най-хубавото беше, че отидохме да видим баба. Предният път само минахме под прозореца, че още не беше закрепнала. Малко си поплакахме двете с нея, ама дано има още дни, иначе е закрепнала, на крака е, а за 89 това не е малко. Всички са й се чудили в болниците, че е толкова възрастна и допреди гадостта нямаше никакви здравословни проблеми. Добре, че някакъв млад лекар я е взел присърце, та да се порадваме още на време заедно.heart
  Иначе се радвахме на Ж. Гледам да я водим на нови места като сме заедно като компенсация, че цяла седмица не е с нас. Али, ме съм прочела за този горски събор, звучи интересно. В Лаута ли беше? Ние бяхме по центъра, тя иска на виенското, но като знам какво е шубе, викам ще ореве орталъка и трябва да го търпим 1 час докато се извъртим до долу. Пуснах я на въртележката пред общината и там беше с почти ужасена физиономия, та добре че не направих грешка.
Иначе за ин-лоу не ми се почва темата, че е такъв батак при нас и сме на нокти 3 семейства заради разни изпълнения. Гледам си мъжа и детето и вече, който иска и има желание ще намери начин, иначе е познат с някакво сходство в ДНК-то на детето ми и толкова. blum

 Писаха в групата за ваксини, че масово има ларингити и бронхити напоследък, та явно си е вълна някаква. То и времето жега-дъжд-захлаждане.... та ще чакаме някакво лято. Wink

 Хубава седмица!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines