Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:10:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Май ще е прекрасен, слънчев и ясен!  (Прочетена 38631 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #255 -: май 28, 2021, 19:43:10 »

Аз пък днес гледах това https://m.24chasa.bg/idealendom/article/9830552
Чудя се нашите дизайнери ли са толкова последователни, да не кажа лишени от муза, или клиентите им са безхарактерни crazy До някое време през 90-те където и да влезеш, прилича на собствената ти къща. Единствено хората, на които току бяха попаднали пари, бяха успели да вкарат нещо различно и то даже често непрактично като кожен диван или ламперия. А сега работата на маса дизайнери е еднотипна, а се наемат от хора с възможности.
Много рядко попадам на съвместно мислене на дизайнер и клиент.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #256 -: май 29, 2021, 09:39:37 »

Добро съботно утро!

Аз вече съм в 4 месец. Мина ми и първата ФМ и БХС и резултатите са супер. Бебето скачаше и се обръщаше и беше много яко.  heart Общо взето сега ми е щастливо и спокойно.

Чаках с нетърпение "Приятели". Аз ги обожавам. До ден днешен по бтв комеди всеки ден са ми в графика. А ако няма нищо интересно по тв, на флашката има качени сезони и пускам. Мат ле Бланк беше толкова непринуден и готин. Истински Джоуи.  heart
 Имаше много смешни моменти. И искреност. И още по-голямо сближаване с нас зрителите.
 За Матю Пери четох, че претърпял дентална операция, за това така мълчал повечко и завалвал. Та се успокоих, че може да не са наркотиците, които веднага предположиха медиите и гръмнаха с жълтината.
Дадох си сметка и че и там си го тачат сериала много и още си го дават по тв. Младите го гледат.
Няма да се изненадам след това събиране, да се стегнат да направят истински филм. Никога нищо не би могло да развали "Приятели". А е очевидно, че им е приятно заедно. Обичат да работят заедно. Липсвало им е. На нас също.

Ратче, близнаци ще е, а? Wink близнаци си е по-яко от телец. Аз имам бая около себе си от първите и си ги харесвам, нищо, че са непредсказуеми и не знаеш на кой близнак ще попаднеш.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 29, 2021, 10:27:21 »

Али, хората искат да стане като картинката от някое списание много често.Та дизайнерите колко да се разпростират.Малки души, малки желания.

Аз търся почивка на балкан и съм в лек потрес от цени, да ви кажа.Иде ми да се гръмна!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 29, 2021, 10:46:25 »

То Маги го каза-  малки души- малък кръгозор.... аз даже по невнимание реших че всички снимки които са в статията, са от един и същ апартамент/къща и дизайнер, после се зачетох че са различни... crazy
Аман с това кафяво, то па най гадният цвят според мен и навсякъде го пльокат...
Свекс, почнах Аферата, но не е за мен. Извратен и скучен, така бих го дефинирала. Отваря някаква тревожност в мен, и реших да не рискувам с повече епизоди. Гледах и Нормални хора, целият сериал- пак същото бих казала. Виж, House of cards  си е в мой стил и ми допада, но пък трябва да се следи всяка реплика и не гледам по много епизоди накуп.
Маги, по морето са същите цени, според мен сами си провалят сезона, не им е виновен нито ковид, нито правителства, нито липса на руски туристи. Който е адаптивен, ще си регулира и цените, но те открай време се славят с лакомията и простащината си. Не може за юни месец, да ми дават цени от 170 лв на вечер, без закуска дори. crazy crazy
Наденце, много се радвам за теб, да си все така здрава и щастлива!
Приятели съм го гледала едно време, но никога не съм разбирала хайпа по него. За мен е пълна скука, но самите актьори са ми симпатични.  pardon
Аз тр да ида на село да кося и да нося багаж, че си задръстих коридора пак. Отказах се от идеята че ще мога някой ден да имам пуст и празен коридор, явно няма да е в този живот. beating
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #259 -: май 29, 2021, 11:50:31 »

И на мен ми са скучни тия интериори ... няма никаква типлина и сърце според мен.

Приятели ми е от любимите сериали. Новият епизод ми хареса, но е тъжен ... виждаш колко са остарели и колко несполучливи пластични интервенции имат.

Гледам тия дни и Катрин Зита Джоунс ми и тя не я знам какво си е направила, ама не прилича на себе си. Не знам толкова ли е трудно да остаряваш с достойнство и да си носиш бръчките или поне да правиш по-щадящи процедури, а не да ставаш на плашило.

Айде Рат, вълнувам се за теб вече. smile не остава!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #260 -: май 29, 2021, 12:36:43 »

Приятели преди години се мъчих да го гледам, но не е моят филм pardon Изобщо не се доближава до някаква обща визия за живота и може би затова ми е останал далечен. Иначе актьорският състав е подбран от - до. То иначе нямаше и да е успешна продукция. Аз винаги съм смятала, че Кортни е красива, но ролята й е една пренапрегната и човек не обръща първоначално внимание на визията й, колкото на думи и действия.

А за апартаментите и аз в първия момент не осъзнах, че са различни.  crazy

Рат, и ти като мен ще спряташ хем почерпка за рожден ден, хем и подаръци за 1 юни. Чакаме да кажеш сега не твоите, а плановете на бебешока Wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #261 -: май 29, 2021, 13:23:59 »

 Най-лошото дето вика моя мъж е, че те трябва да изразяват емоции с лица, а стават абсолютни статуии от ботокси и чудеса. Кортни е тръгнала да прилича на Донатела Версаче за мен. Колко пък да са елитни тия пластични като ги правят да са еднакви.
То същото и с интериорния дизайн. ММ може да има много добри и разчупени идеи като архитект, ама като му кажат искаме ей това, прави него и край. Иначе аз също мисля да са по-изчистени нещата в новия апартамент, по-земни и естествени цветове с лек акцент, за да не е после демоде- например сега ми изглеждат ужасни червени и лилави кухни, а преди 5 години бяха писък на модата.
 Един приятел си направи бунгало на морето. Той е еколог и има градински център, правят и поддържат дворовете на доста известни хора, но не направи да кажем някой бетон, а изцяло дървено бунгало.Вчера беше качил снимки. Страшно готино ми се видя дървени елементи с ментово (някой да се изненадва, че ми е харесало?), тук-там жълто и като абсолютен акцент червени врати. Имаме покана и наистина ми се иска да се възползваме. good

 Аз днес останах ужасена от цените в магазина, а не знам за цени на почивки и нощувки. Като гледам по-добре да идем до Италия отколкото да им да тук нещо...Скоро не ми се беше налагало да вляза за конкретно нещо и виждам първото олио, което е на промоция и е 3 лв. Викам е, тва е някакво елитно, ще взема някое по-просто. Ами, това беше най-евтиното. Последно като съм гледала цената скъпото беше 3,50 евтиното-2. Направо паднах...
 
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #262 -: май 29, 2021, 15:02:18 »

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=231736958736736&id=100057013007443&set=a.231737335403365

Ей такава абитуриентска рокля не бях виждала!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 29, 2021, 19:12:57 »

роклята ме кефи за сватбена, ако не бяха тия воали дето й влизаха в бЮста  pardon
с тия процедури за лице не бива да се прекалява, но стават джънкита и се увличат. кривото огледало е възможна опасност за всеки един от нас, за тях - особено. Прекалено много ги критикува масата в Америка и оттам се комплексират допълнително...
Адиктед, да, всичко е по-скъпо, някак тайничко бавничко- но реално, успяха да вдигнат цените и на храните.
една проста тениска дори, беше 10 лв, сега под 25 няма..
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #264 -: май 30, 2021, 19:12:50 »

Горчиво на младоженците : D

Роклята ми харесва, макар че снаха ми я нарече ghastly ахаха

https://twitter.com/JamesCleverly/status/1398954430859563010?s=20
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 30, 2021, 20:37:00 »

не е лоша хич роклята, този човек обаче как не се среса един път.. crazy
раздават го скромному- да се нравят на народа, няма лошо lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 31, 2021, 07:21:53 »

Добрютро!Тая седмица ми започва с почивен ден днес и ударно от към рев и мрънкане.Една реве от зъби, друга, защото не си харесвала блузата, трета не се е наспала.Моя мъж му идеше да се гръмне сутринта.

Каката днес ще и дават свеидетелствата, приготвих рокля, ще бързам да ходя в градината по-рано да и направя прическа, абе... ще е дълга и широка и вълнуваща.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #267 -: май 31, 2021, 08:24:33 »

Хихи Магии честита джив джив абитурентка ( у наше село даже ги снимат и слагат на пана в центъра,така  им казват така на завършващите градина). Пусни я да я видим после.

Звяр и той, вика ние сме на финала на трета група, догодина и те на пангъра. Мен продължава да ме мъчи сагата с училищата... Направо ще ми писне накрая и ще го запиша в училището срещу блока догодина, амън!

Наденцее много се радвам за теб, да расте и хубавее коремчето!  heart

Мен ми харесва абитурентката.

Днес щях до офиса да ходя, ама ще го пиша дъждовен... Че нямаше кой да го вземе от градина таа и утре е ден. Искам лека полека да свиквам с ходене до офиса, не дават зор да се връщаме, ама ей така малко да разнообразим.

Хайде, лек ден!

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 31, 2021, 08:27:40 »

Добро утро!
Маги, кураж и днао бързо минат всички не разположения и мрънка не на гoспожиците!
Как прекарах те почивните дни?
Ние много добре, отдавна не съм имала толкова интензивен и натоварен уикенд. Събота ходихме в парка, нашите дойдоха да обядва е и да се видим, ама Ники се тръшна да ходи с тях в Банкя и го взеха. А ние го карах е младоженски- видяхме се с един приятел, после ядохме суши, прибрахме се късно... Понаспахме се в неделя, Р свърши доста задачи по изостанали у нас. После отидохме да си вземем Ники, вечеряме с наще и така. Доволна съм! Надявам се и този уикенд да сме 2 в 1 и да си го прекараме добре, стига и шантавото време да е благосклонно.

Желая ви спорна седмица!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #269 -: май 31, 2021, 09:34:47 »

Рат, възхищавам ти се на търпението. Аз родих 12 дни преди термин и пак едва издържах, а ти така търпеливо си чакаш.  smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines