Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:35:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248693 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: август 25, 2014, 13:10:36 »

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2014, 06:31:05 »

Да се запиша, че темата е интересна.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 11, 2014, 09:11:25 »

Да ви попитам момичета - някой купувал ли е матрак на Лорели - специално ме интересува този с кокос и пяна, и дали сте го ползвали, какви са ви отзивите. Аз се колебая дали да е този с кокос от едната страна или от двете страни кокос huhhuh.gif В този ценови диапазон съм, но съм чула добри отзиви за матраци с кокос и пяна.
Благодаря ви предварително give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 11, 2014, 14:15:44 »

Ние сме с Лорели с Кокос от едната страна.Доволни сме.Не се е деформирал никъде.Ползваме го повече от година.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 11, 2014, 15:34:52 »

Не знам нашето точно каква марка е, но е кокос и пяна. И ние сме доволни!
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 11, 2014, 15:53:28 »

Adi4ko, нашия също е комбиниран от латекс от едната страна и кокос от другата. Не е на Лорели, но мисля, че принципът е същия.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 11, 2014, 16:19:30 »

Мерси момичета give_rose А от страната, която е кокосът се слага докато бебето е на 6 месеца, нали така беше? А после за да му е по-меко от другата? Или се бъркам :huh:В такъв случай мислите ли, че трябва да избера този, който е с кокос само от едната страна, а не и от двете, а пяната е само по средата?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 15, 2014, 10:34:06 »

Здравейте, момичета!
Събирам мнения от опит или наблюдение за този или малко по-стар модел количка Хаукhttp://www.baby-walz.ch/HAUCK-Kombikinderwagen-Malibu-All-in-One-Set-186486.html?group=125162754412, както и за марката като цяло. Плюсове, минуси, всякаква информация. Наясно съм, че е от ниските класове и няма какво толкова да очаквам, но все пак, нужни са ми мнения и впечатления.
Благодаря ви предварително, ще ми бъде от голяма полза, всичко което знаете по въпроса! give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #8 -: септември 15, 2014, 11:52:23 »

Marri, мисля, че в предната тема с покупките (точно в началото й) бях давала много подробно мнение за плюсовете и минусите на Малибуто. Аз до ден днешен съм си супер доволна от количката. Според мен Малибуто си е среден, а не нисък клас - не се е разскърцала, разтропала, избеляла, разпорила или нещо друго.
Определено обаче към днешна дата бих заложила на Малибу XL - по-широка, по-дълга, с по-големи гуми, пак е много лека и тн. Жалко, че я нямаше като вариант миналата година към края. В България единствено от обикновеното Малибу в черно-бяло се предлага 3 в 1 и 2 в 1. Другите цветове са само 3 в 1 и трябва да се договаряш с определен магазин, ако искаш да не купуваш даден кош.
« Последна редакция: септември 15, 2014, 11:54:05 от Alichka » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #9 -: октомври 07, 2014, 17:24:14 »

Препоръки и мнения за шезлонг и бънджи, моля!  give_rose

За момента имаме само кошница за кола, която обаче ме е страх да ползвам като шезлонг, изобщо не съм запозната дали е ок и безопасно да стои бебето дълго в кошницата за кола, иначе веднъж си заспа там и спа няколко часа (утре правим 2 седмици)...  huhhuh.gif
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 08, 2014, 07:43:32 »

Бънджи ползвахме на Фишър Прайс ето това и съм много доволна ,но на вас ви е доста рано.

За кошниците знам че до два часа може да стои вътре бебето без проблем.После е хубаво да се извади да се раздвижи.
Шезлонг не мога да препоръчам моите не харесаха шезлонгите и не са стояли там.
Ние имахме и активен център.
По принцип ортопедите отричат бънджита и проходилки,но за мен бънджито и активния център бяха голямо спасение и спокойствие.Но аз и не съм ги оставяла дълго там.По скоро като имам да свърша някаква работа.На бънджи ги сложих след 7-я месец.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #11 -: октомври 08, 2014, 16:04:27 »

Бънджи ползвахме на Фишър Прайс ето това и съм много доволна ,но на вас ви е доста рано.
За кошниците знам че до два часа може да стои вътре бебето без проблем.После е хубаво да се извади да се раздвижи.
Шезлонг не мога да препоръчам моите не харесаха шезлонгите и не са стояли там.
Ние имахме и активен център.
По принцип ортопедите отричат бънджита и проходилки,но за мен бънджито и активния център бяха голямо спасение и спокойствие.Но аз и не съм ги оставяла дълго там.По скоро като имам да свърша някаква работа.На бънджи ги сложих след 7-я месец.

Gucci, много благодаря за бързия отговор!  give_rose Рано ни е за бънджи, но много хора ме питат какво да подаряват и правя един списък с бъдещи покупки, та да си избират оттам, иначе трябва да им казвам само памперси да подаряват  funnytooth Май ще се въздържа от бънджито засега де, ако някой подари - ще го пробваме вероятно smile А относно активния център - ползвахте ли го него по-често, че и това съм писала в списъка с потенциални подаръци?  pardon

А столче за хранене какво ползвате? На мен ми се искаше от дърво да е, но май са доста скъпи тези дървените и ще се размина  girl_impossible
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 09, 2014, 08:49:15 »

Ние ползвахме активния център.То е като бънджи но няма опция за скачане.Само стои изправено и си играе с играчки.
Ние бяхме със следния активен център.

а това са ни столчетата

Столчетата ги препоръчвам с две ръце.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 09, 2014, 08:57:43 »

Подобно столче за хранене имахме и ние, но на Kidskit - практично е, особено за малко площ и за пътуване.
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #14 -: октомври 09, 2014, 10:35:46 »

И на нас също ни трябва столче за хранене като пътуваме, ще погледна това което препоръчвате. Има ли колан за безопасност?

scilla, не зная точно каква цена са пластмасовите столчета, но наистина дървените са по-скъпи. Ние сме с дървено, платих повечко, за да е с добри характеристики, а пък и става и за юношеските години и по-нататък, издържа до 80 кг. И въпреки количеството морковено пюре, с което се "полира" всеки ден, все още е бяло  Wink Извън БГ са на по-достъпни цени, ако случайно се решиш за такова столче, мога да ти пратя сайт, който е с доставка и до България.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines