Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:25:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето 18  (Прочетена 148801 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #435 -: август 23, 2014, 10:43:05 »

Noir, това са частите на комплекта, вече според времето ще се прецени как да се облече, например може бодито да се смени с такова с къс ръкав, но не ми се струва удачно гащеризона без боди (което аз го приемам като бельо) да се облича smile Което ми напомня да взема да приготвя едно бяло боди с къс ръкав да сложа в чантата за изписването, за да има избор smile А и освен това, ако е много топло не е задължително да се увива в пелената (например). Но като гледам какво ни е лятото, аз лично не очаквам да е от най-горещите дни, може да се окаже и дъждовен прохладен ден, та искам да съм готова за всички варианти  Girl_hide
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #436 -: август 23, 2014, 10:47:04 »

Не съм се замисляла, че бодито идва един вид като бельо. На мен си ми е като два ката горни дрехи с гащеризончето и бодито. Ама то работата е опит-грешка.
Честно колкото повече чета, толкова по-неподготвена се чувствам за абсолютно всичко  nea
П.П като каза за лятото, то нали ние във Варна цяло лято сме като в сауна и затова си мисля само за гащеризонче за изписването.
« Последна редакция: август 23, 2014, 10:49:29 от Noir » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #437 -: август 23, 2014, 12:15:07 »

Не го мислете момичета, пригответе си комплект с боди с дълъг и къс ръкав, а на деня ще решите. Зависи както от времето, така и каква темп е била в болницата и как е било облечено в болницата. При нас беше поне 30 градуса в стаите и бебета бяха с боди с къс и дълъг ръкав, съответно така беше на изписването, защото не исках да има рязка промяна, вкъщи вече започнах да си я събличам повечко.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: август 23, 2014, 13:37:44 »

Хич не съм се сетила, за варианта води с къс и дълъг ръкав. Баткото нали е декември и си беше ясно.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: август 23, 2014, 15:56:48 »

По принцип бебетата в началото не могат да регулират сами температурата си.Така че вариантите са ви два-боди с къс ръкав и отгоре блузка с дълго ръкавче или вариант направо дълъг ръкав.Много зависи какво ви включва в комплекта и какво ще обличате отгоре над бодито.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: август 23, 2014, 16:37:33 »

При нас Октомври месец е доста студено, затова и аз сама си събрах "комплекта за изписване" - боди с дълъг ръкав, гащеризонче без ръкави, чорапчета, ръкавички, шапчица, подплатена блузка тип "якенце" (плътна е) с качулка и едно бебешко одеалце.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: август 23, 2014, 19:41:23 »

Края на април Иван беше с боди с къс ръкав / риза / дънки и чорапки. И понеже беше хладно с дебело одеало. Според мен трябва да са като вас + 1 дреха. Като в горещините е желателно да не са +1, защото лесно може да ги претоплите.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #442 -: август 25, 2014, 13:01:45 »

Аз бях по-късно (към края на октомври), но си бях взела комплект, който включваше: блузка с дълъг ръкав, гащеризонче без ръкав, чорапи, ръкавички и шапка (всичко от памук). Ръкавичките така и не съм ги ползвала. Иначе купих и бяло боди тип потник като за бельо, имах и плетена пелена.
Сутринта на изписването попитах акушерката какво да обличаме, че няколко дена в болницата на топло не можех да преценя как е вън времето. Та по нейна преценка (навън полъхваше), сложихме въпросното боди, а вкъщи ми каза да си преоблека бебето с нещо по-тънко.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: август 25, 2014, 13:11:20 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines