Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 03:46:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 75940 пъти)
 
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #135 -: април 23, 2013, 16:50:59 »

 Bravo браво за танците!
Хубава е идеята за подаръците за шаферките!
Ех ако всички мъже бяха като твоя:))) моя на сватбата освен на задължителния танц с мен, само на едно хоро се хвана, ей така колкото да се отсрами за пред хората....
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #136 -: април 23, 2013, 16:52:23 »

А това за снимките много хубаво си го намислила,сигурно ще са приятно изненадани от подаръците
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 24, 2013, 02:37:56 »

Браво, че се учите толкова бързо!  Bravo Дори и да объркате някоя стъпка, няма особено значение, така че не се притеснявай! Най-важното е да го правите с любов и желание и ще видите как всички ще ви се радват.  give_rose
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 24, 2013, 20:34:02 »

ани,честита темичка, желая ти всичко да мине спокойно,без нерви и напрежение, пожелавам ти много любов,много сбъднати мечти и всичко най-хубаво в новото семейство smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 25, 2013, 08:36:00 »

Bravo браво за танците!
Хубава е идеята за подаръците за шаферките!
Ех ако всички мъже бяха като твоя:))) моя на сватбата освен на задължителния танц с мен, само на едно хоро се хвана, ей така колкото да се отсрами за пред хората....

Надявам се да се получи идеята ми за подаръците на шаферките - проверих на няколко места колко биха ми взели за пъзелче, видях какви са размерите и сега остава само да реша къде да го правя, ако изнамеря подходяща снимка от моминското Wink
Хихи, и моят е такъв, ама аз отдавна съм го замолила и заканила да танцува през цялото време, а не да стои на стола и само да казва, ама това не е право хоро Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 25, 2013, 08:36:25 »

А това за снимките много хубаво си го намислила,сигурно ще са приятно изненадани от подаръците

Надявам се  blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 25, 2013, 08:36:56 »

ани,честита темичка, желая ти всичко да мине спокойно,без нерви и напрежение, пожелавам ти много любов,много сбъднати мечти и всичко най-хубаво в новото семейство smile

Пете, благодаря ти за хубавите пожелания smile Да ти се връщат стократно !
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 25, 2013, 08:39:36 »

Браво, че се учите толкова бързо!  Bravo Дори и да объркате някоя стъпка, няма особено значение, така че не се притеснявай! Най-важното е да го правите с любов и желание и ще видите как всички ще ви се радват.  give_rose

Да, да, даже снощи се упражнявахме, а минаваше 00:00, ама и днес сме на урок и трябваше да се упражняваме. Направихме стъпките без да броим 1, 2 ,3, 4, а по-скоро като слушахме песента и накрая разбира се, започнахме да си танцуваме както ни дойде funnytooth Та, се замислих, че дори и да не ходихме на танци, а само вкъщи си танцувахме, щяхме да измайсторим нещо Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 25, 2013, 08:41:53 »

Момичета, моята одисея за фризьор май ще приключи в неделя. В крайна сметка след като не намерих някой, звъннахме на фризьорката, която направи снахата и в неделя имаме среща да й покажа какво искам, а пък тя да каже дали е възможно за моята коса, формата на лицето и разбира се, цената, защото първо искаше да ме види и след това да каже цена.
Все още нямам гримьор, а пък и като гледам нямам нииииииикакво време и ми е малко свитичко на сърчицето.. blush
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #144 -: април 25, 2013, 09:14:12 »

Все още нямам гримьор, а пък и като гледам нямам нииииииикакво време и ми е малко свитичко на сърчицето.. blush

Спокойно! Мислила ли си за вариант да си купиш (ако нямаш) някакви професионални гримове и да се пробваш сама да се гримираш с малко помощ от клиповете в youtube.com? ? Или пък някоя близка/ приятелка, която знаеш, че гримира добре и можеш да й се довериш?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 25, 2013, 09:19:49 »

Въобще не съм мислила, защото от години не се гримирам, а и това, което ще сътворя аз или моя приятелка няма да е каквото ще сътвори един професионалист.. Все пак има още малко време (така се самоуспокоявам smile )... Ще видим фризьорката дали ще може да помогне с някоя нейна колежка...
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 25, 2013, 21:14:10 »

Къде ще ти правят прическата? Най-добре питай там, в повечето салони са цял екип от професионалисти - фризьори, гримьори и т.н, които са свикнали да работят заедно. Така ще си спестиш разкарването, а може и да ти направят отстъпка. Мога да ти препоръчам един салон в люлин, там не са ме гримирали, но съм много доволна от фризьорката и козметичката и от отношението като цяло. Миналия месец имаше някаква промоция за пробен грим, грим в деня на сватбата и грим за един гост, но не знам дали още е валидна. Ако искаш пиши на ЛС да ти дам координати  smile
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #147 -: април 26, 2013, 16:02:37 »

Момичета, моята одисея за фризьор май ще приключи в неделя. В крайна сметка след като не намерих някой, звъннахме на фризьорката, която направи снахата и в неделя имаме среща да й покажа какво искам, а пък тя да каже дали е възможно за моята коса, формата на лицето и разбира се, цената, защото първо искаше да ме види и след това да каже цена.
Все още нямам гримьор, а пък и като гледам нямам нииииииикакво време и ми е малко свитичко на сърчицето.. blush
Това е някаква нова тактика за цената, защо не може да ти каже предварително. Например- официална прическа -60-70 лв, а не -ще те види и после ще решава колко да иска. Странна работа.
За гримьор защо не разпиташ приятелки, все някоя ще знае добра гримьорка( по- неизвестните май са по -съвестни)
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 26, 2013, 18:58:27 »

ани,мисля че гледах темичка за фризьори и гримьори,можеш да пробваш чрез булките,които са минали да видиш какви впечатления имат...когато ходих да се уговоря с моята фризьорка тя ме попита как изглежда роклята,цвета и ми нахвърля няколко идейки,да си помисля, да огледам и на пробната докато не се харесам няма да ме пусне smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 26, 2013, 21:24:36 »

Това е някаква нова тактика за цената, защо не може да ти каже предварително. Например- официална прическа -60-70 лв, а не -ще те види и после ще решава колко да иска. Странна работа.
За гримьор защо не разпиташ приятелки, все някоя ще знае добра гримьорка( по- неизвестните май са по -съвестни)

Честно казано, и на мен ми е странно, ама си викам - те са професионалисти и не се наемат с обещания преди да видят косата. Ще видим в неделя как ще е положението и ще споделям smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines