Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 08:04:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 75965 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 23, 2013, 00:19:53 »

Супер! Моминско парти-изненада! blum Няма за какво да се притесняваш, нали това са твоите приятелки, те със сигурност знаят какво ти харесва и ще се постараят да направят нещо по твой вкус. good Наистина снимките са най-добрия подарък, на гърба им може да напишеш някакво послание или мисъл за приятелстото, нещо което да ги трогне и да ги накара да се почувстват специални.  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 23, 2013, 08:26:08 »

Ани, май и ти като мен си яхнала организаторския вихър и не можеш да се спреш  Eeager
Аз вчера казах на милото, че трябва да кажа на фотографите какви снимки искам и какво да правят и да не ви казвам той как ме изгледа (  crazy ). Чудя се как не съм тръгнала да украсявам тортата сам  funnytooth

Иначе и аз съм за снимките! Хайде, малко остава, ще си се побъркваме заедно  heart
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 23, 2013, 09:49:23 »

 silver_f, artemida777, радвам се, че ви харесва идеята  за снимките smile Даже си мислех, ако смогна да им ги подаря на сватбата към стандартните им подаръчета smile

Панди, направо ме разби  funnytooth Хаха, представях си се как съм взела едни формички и редя гнездото на тортата, а същевременно карам милото да върти точилката, за да направим гълъбчетата.  crazy
Иначе и аз мислех да кажа какви снимки искам.. Ама сега представено може би е малко лудо.. Нали все пак това си е тяхната работа.. да не ме вземат за луда.. не че вече вкъщи ме гледат нормално.. pleasantry

Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 23, 2013, 09:54:37 »

Лелеее, като гледам колко време ми остава и просто ми става лошо.. Само 19 дни.. а има тооооолкова много неща да правим..
Снощи поне се разбрахме с кумовете за някакви подробности - букет, взимане кой в колко часа и такива работи. Най-вече съм радостна, че се разбрахме за техния подарък. Те си искат супер традиционни неща, даже в един момент кумът вика - най-лесно без подаръци, ама не може така викам аз.. Та се разбрахме да им вземем халат и анцунг, като ние ще мислим да вземем нещо и на бебенцето им, a и за дома, ако ни остане време smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 23, 2013, 10:02:38 »

Ах, ах.. забравих най-важното lol))
Танците!
Отидохме ние снощи, аз много се вълнувах, нямах търпение да понаучим разни неща smile
Първоначалната ни уговорка беше да си изтанцуваме цялата песен и да не я съкращаваме. Та, почнахме ние вчера, двойката не беше направила цялото съчетание и ни го показаха до някъде. Първоначално не ми хареса.. Много елементарно ми се стори, като осъзнавам, че не може да правим пируети с роклята и костюма, ама все пак.. Та, почнахме да танцуваме, научихме няколко елемента, като това са елементите до към минутата от песента и всичко това научихме за един час. Ето защо за още 3 минути ще ни трябват не знам още колко часа и време да отделяме за тренировки.. Та така.. набързо реших да съкратим песента, защото просто времето ни притиска. Аз през цялото време се смеех и забавлявах. Показваха ни грешките, като не правим нещо както трябва и така smile
Искаше ми се и вкъщи да се поупражним, но много късно стана и се надявам поне до четвъртък да се упражняваме малко, за да усвоим стъпките и да учим новите елементи.. хиих smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #125 -: април 23, 2013, 10:10:09 »

Ах, много готино, Ани  Bravo А къде ходите да се учите да танцувате?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 23, 2013, 10:13:48 »

Ами, милото преди години е ходил за кратко на танци и неговият учител от тогава му е дал координатите на неговата бивша партньорка. Та, сега ходим при нея и нейния настоящ партньор. Те се водят аматьори към професионалистите или нещо такова. Имам предвид, че не е някаква професионална школа, а и да е, не знам името й smile
Ще видим как ще се получи крайния резултат smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 23, 2013, 10:15:56 »

 Bravo Bravo Bravo Радвам се, че ви се получават нещата! Много бързо учите! Да знаеш, че ще чакаме клипче с танца! Dance2
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 23, 2013, 10:32:17 »

Bravo Bravo Bravo Радвам се, че ви се получават нещата! Много бързо учите! Да знаеш, че ще чакаме клипче с танца! Dance2

Хихи, надявам се да се получавам нещата, че ние отстрани не се виждаме.. Иначе клипче ще има стига да успея да ни снимам, а ако не успея, то чак след сватбата Wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 23, 2013, 11:52:02 »

Браво Ани  Bravo Сигурна съм, че танца ви ще се получи много добре и дори и да сгрешите нещо на самата сватба никой няма да забележи smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #130 -: април 23, 2013, 12:12:43 »

Ани, благодарение на твоята  темичка откраднах идеята за  подаръци на  приятелките. Много се  чудех каква изненада да  им направя на момичета и да  им се  отблагодаря за моминското. Мислех да  поръчам една  голяма торта  със  наши снимки отгоре, но пък те са  от три различни компаниии и не се  познават всичките, но сега имам идея  благодарение на теб. Ще им направя снимки и в деня на сватбата  ще им ги подаря.
А за  танците не се  притеснявай първия път винаги е по-трудно, но ще видиш, че  на следващата ви тренировка ще научите много повече.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 23, 2013, 12:18:40 »

Браво Ани  Bravo Сигурна съм, че танца ви ще се получи много добре и дори и да сгрешите нещо на самата сватба никой няма да забележи smile

И аз мисля така, още повече, че моите стъпки едва ли ще се виждат  funnytooth Младоженецът да му мисли Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 23, 2013, 12:20:39 »

Ани, благодарение на твоята  темичка откраднах идеята за  подаръци на  приятелките. Много се  чудех каква изненада да  им направя на момичета и да  им се  отблагодаря за моминското. Мислех да  поръчам една  голяма торта  със  наши снимки отгоре, но пък те са  от три различни компаниии и не се  познават всичките, но сега имам идея  благодарение на теб. Ще им направя снимки и в деня на сватбата  ще им ги подаря.
А за  танците не се  притеснявай първия път винаги е по-трудно, но ще видиш, че  на следващата ви тренировка ще научите много повече.

Много се радвам ,че съм ти помогнала.. хихи smile
Аз дори имам идея самата снимка, която избера за подарък на девойките да е като пъзелче и да има някакъв текст към нея. Правила съм такива подаръци и в първия момент не се знае какво подарявам, но след като се разбере настава една веселба  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 23, 2013, 12:48:23 »

Ех, браво за танца! Много яко ще стане, сигурна съм!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 23, 2013, 12:50:24 »

Ех, браво за танца! Много яко ще стане, сигурна съм!

Благодаря ти! Дано да стане.. хихи smile Поне ние ще се забавляваме де, докато танцуваме Wink
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines