Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 00:07:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 76070 пъти)
 
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #105 -: април 19, 2013, 12:05:32 »

Честита темичка Ани и от мен! Дано последните дни на подготовка са незабравими, не прекалено натоварващи и много еуфорични и слънчеви  heart!
« Последна редакция: април 19, 2013, 12:09:10 от Мрявка » Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #106 -: април 19, 2013, 13:40:46 »

Ани, това е  нашата песен http://www.vbox7.com/play:1ec545b5 Аз обожавам Scorpions и може би моя мъж ме спечели именно с тях  smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: април 19, 2013, 13:59:14 »

Мрявка, благодаря за пожеланията smile

NIne, песничката е много хубава и с право си те е спечелил Wink
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #108 -: април 19, 2013, 16:09:19 »

Ани, ако имаш нужда от нещо конкретно от Радомир... мога да ти помогна. Нали моето мило е от Радомир и всяка събота и неделя се подвизаваме там. smile

Има една жена , под пл. войнишко въстание има павилионче, тя ми прави цветята и останах много доволна от всичко и просто споделих с Ани и ratatui.
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #109 -: април 19, 2013, 16:10:23 »

Момичета, да ви се похваля, че снощи имахме среща с едни танцьори, които се ангажираха да ни направят съчетание за първия танц. Аз навивах милото още от миналата година, ходихме на танго веднъж, ама този вид танго не ни допадна и след това се разпиляхме. Та, в крайна сметка, макар и малко късно има някакъв шанс да направим някакво шоу и да изненадаме гостите си   danceg
Нашата песен е на Брайън Адамс - Have you ever really loved a woman и треньорите казаха, че ще ни учат на румба, като вече ще измислят другите елементи. В понеделник ни е първият танц, така че стискайте палци всичко да е наред danceg

Бравооооо!!!!!
Много хубаво си го измислила:)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: април 19, 2013, 19:09:55 »

Песента е страхотна! Браво, че сте се престрашили да направите нещо по-специално и да изненадате гостите си!  Bravo И в понеделник да разкажеш за първия опит  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: април 19, 2013, 19:27:35 »

когато бях малка аз исках да се оженя за Brian Adams  funnytooth laugh funnytooth
браво за песента и за танца Bravo Bravo Bravo
искаме отзиви danceg danceg danceg
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: април 22, 2013, 09:16:55 »

pandapanda, и на мен ми е любима от детските години и затова толкова много съм щастлива, че това ще ни бъде и сватбената песен  yahoo
artemida777, ще видим дали ще успеем да осъществим идеята ни. Малко много сме изморени последните дни, ама да се надяваме, че краката ни няма да ни подведат  DANCE
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 22, 2013, 09:23:19 »

Момичета, моля да ме извините, че не пиша последните дни, но със сигурност знаете как е положението с наближаване на големия ден  tease Вече не знам дали ще успеем да приключим този ремонт.. Ха да му видим края и нещо нови изниква.. Направо никой от нас няма нито сили, нито нерви.. Ама нали се казва от стари времена "трай, бабо, за хубост" (то в друг контекст, ама много на място си ми звучи в момента Wink)
Докато подреждахме вчера с мама, оправяхме и даровете за семейството на милото. Решихме, че като дойдат да ме взимат ще ги дарувам, както от едното време. Добре, че бяхме по-придвидливи и по-малко купувахме още от началото, та поне това няма да тичаме да го купуваме. Ще давам подаръци на свекърите и зълвата. Взели сме им по една много мека завивка, пижама, за жените - плюшени комплектчета, пухкави възглавници, рокля за свекървата и хавлии. Мама иска още няколко неща да вземем, ама според мен си е достатъчно, защото ще има и други подаръци. Остава сега да купим подаръчни кутии, да ги опаковаме и това да се отметне smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 22, 2013, 09:35:29 »

Като наближава сватбата идва време и за моминското парти Wink
Още в началото моята най-добра приятелка като чу, че ще се женим и каза, че тя ще организира партито и не иска да чува абсолютно нищо  tease Та, с нея решихме да бъде на 27 април като най-подходяща дата, защото след това е цветница, великден.. и сватбата. А през седмицата не става, защото всички сме на работа. Отделно чакаме и другата ми приятелка да си дойде от Германия. Тя каза, че идва на 27 април и ето датата за моминското парти. Дори се шегуваме, че от летището направо в заведението, ама то си е така, в интерес на истината Wink
Та, за организацията нищо не знам. Единственото, което знам е, че приятелката ми ме попита преди време в присъствието на милото дали ще имам против да има стриптизьор. И честно да си призная милото повече се зарадва от мен  funnytooth
Та това е единствената информация, която имам до момента. Зълва ми ще пристигне в събота и аз ще гледам да я обработя да получа някаква информация, ама то няма да има за кога..хих
Иначе доколкото знам се правят някакви подаръци за булката, ама не знам дали булката трябва да направи подарък на момичетата... Ако ми остане време имам идея какво ще направя. Ето тази брошка, която може да се пригоди да бъде и като гривна или шнола.. Имам сатенени торбички и мисля, че много ще им хареса. Не е сложно, а после е и ефектно smile Та, вие как мислите дали да им подарявам нещо? Аз се притеснявам да не би те да нямат подаръци и аз, ако им подаря нещо да се почувстват неудобно.. знам ли.. Как смятате?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: април 22, 2013, 13:12:40 »

Ооо, моминското парти наближава Wink А ти защо се натискаш да изкопчиш информация? Нека си е изненада - момичетата те познават и надали ще са ти приготвили нещо, което не ти е по вкуса girl_wink Честно казано напоследък има тенденция освен на булката да се правят подаръци, и булката да подарява по нещо за спомен от вечерта на моминското парти - нещо символично, нещо закачливо ... Това разбира се не е задължително. Аз на моето моминско не съм подарявала нищо на момичетата /тогава не беше толкова разпространено и модерно, ама то това преди цели две години, остаряла работа blum/
Иначе за ремонта е така - винаги излизат много непредвидени нещица. Ние също правим ремонт, така че те разбирам напълно. Щом бригадата е сформирана и работи екипно, страшно няма Wink good
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #116 -: април 22, 2013, 13:51:03 »

Ани, аз също на моето моминско парти (преди 10 дни) подарих на момичетата разни сувенирчета, които им бях донесла от Тунис специално за тях. Но пък то така се получи при мен, че точно няколко дни преди това се върнах от Тунис и се съчетаха нещата, а ако не бях пътувала не знам дали щях да им подаря нещо специално.

Те от своя страна бяха организирали всичко много хубаво и точно по мой вкус както казва m0onlight, защото си ме познават и знаеха, че аз лично (например) не бих се зарадвала на стриптизьор и действително нямаше такъв, за сметка на това имаше всичко останало, което ме направи щастлива и прекарах едно страхотно моминско парти.  girl_wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: април 22, 2013, 13:56:08 »

m0onlight, scilla, благодаря за подкрепата:)  Честно да си призная, малко ми е притеснено за това парти..
Аз съм убедена, че всичко ще е прекрасно, защото ще е подбрано за мен, за което съм безкрайно благодарна на приятелките ми, ама все пак.. smile
Иначе за подаръчетата милото казва, че не е необходимо, ама знам ли.. иска ми се да им остане някакъв спомен.. Все пак, ако ми остане време и смогна ще ги направя, ако ли не след това мога да измисля да направя нещо със снимките от партито и да им подаря smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #118 -: април 22, 2013, 14:00:52 »

Тъкмо щях да кажа, че ще останат снимки, а идеята ти да направиш нещо след това със снимките е супер! Не мисля, че трябва да се натоварваш допълнително със специални подаръци  girl_wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 22, 2013, 15:32:54 »

Ани за снимките е много добра идея  smile и аз смятам това да е подаръка хем ще имат спомен от партито  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines