Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 18:25:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бележка от психодиспансер!!!! част 2  (Прочетена 48881 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 21, 2013, 12:58:05 »

Благодаряяяя  Bravo
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #61 -: август 21, 2013, 14:41:09 »

Само да ви предупредя, че "Столичен дом за радостни обреди" вече не се намира на ул. Пиротска 10, а на ул. Кракра 2-А (това е, където е ритуална зала "Оборище"). Оказа се, че са го преместили преди около 2 месеца.... което е малко кофти, защото никъде не беше упоменато и трябваше 2 дена да се разкарваме... Та имайте го в предвид, дали има нужда да се ходи до тази лаборатория на Пиротска. Ние нашите си ги направихме в "Свети Пантейлемон", но бяха по 60 лв. за един човек. Но пък те работят с някои от фондовете за допълнително здравно осигуряване и даже в нашия случай моето медицинско беше без пари. Иначе това е сайта на "Столичния дом": http://www.sofia-svatbi.info
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #62 -: август 21, 2013, 14:46:30 »

tweety pks Полезно инфо даваш, но тази клиника няма нищо общо с "обредния дом" тя се помещава в същата сграда просто smile ето им инфото

http://izdrave.com/spravochnik/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80-%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%83%D1%81-%D0%B5-2/

Населено място: Град София
Адрес: УЛ. ПИРОТСКА № 10 ЕТ. 1
Управител: Д-Р ИЛИАНА ТОДОРОВА ЙОВЕВА-ДАНОВСКА
Телефон: 02/ 980 05 60
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #63 -: август 21, 2013, 14:48:46 »

не аз не казвам, че клиниката има нещо общо  smile имах в предвид, че може да се види дали няма клиника, близо около новото мястно, която да е по-удобна  smile
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 12, 2013, 08:50:18 »

Здравейте, момичета! Може ли някоя дама от Варна да ми каже от кой медицински център могат да ми попълнят медицинските, без  да се минава през всичките кабинети и колко струва за двамата.Благодаря Ви!

Ние вчера ходихме да си правим медицински-отидохме в надежда да скъпичко е но поне ти вземат кръв после отиваш след 1 час да те прегледат набързо и ако са ти готови кръчните пият ти и последните печати и си готов всичко на чмясто и минаваш само през  лабораторията и на двамата ви вземат кръв и после прегледа за 5 мин и си готова.Ние отидохме мн рано сутринта и всичко ни беше готово за 1 час-по 62 на човек платихме но това включва и заключение от доктор:)Дано съм била полезна
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #65 -: март 29, 2014, 10:11:02 »

Дойде и нашето време да си вадим медицински и ще се радвам, ако някой има актуална информация за клиниката на Пиротска 10, да сподели все още ли там дават всичко необходимо като медицински? Доколкото разбирам от темата, отивам там и после от никъде никакви други медицински бележки и изследвания не ми трябват.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #66 -: март 29, 2014, 10:19:19 »

Lorenna ние ходихме там на Пиротска миналата година и да само там ходиш без да трябва да минаваш при други лекари, беше доста евтино. Но нямам идея дали са там и тази година, че нали преместиха Дом Радостни Обреди и не знам  huhhuh.gif
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #67 -: март 29, 2014, 21:06:08 »

mariola85, благодаря, ще видя там ли са още и като приключи ваденето на медицински, ще пиша тази година как е  good
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #68 -: март 31, 2014, 11:07:19 »

Включвам се с актуална информация за клиниката на Пиротска 10 в София. Днес се обадих на тях и на ритуалната зала. От клиниката ми казаха, че правят всички необходими изследвания за медицинското. Цена: 20лв/човек. Не са се преместили, още са си на Пиротска 10. От ритуалната зала ми потвърдиха, че освен медицинското, извадено във въпросната клиника (или друга, по избор), никакви други медицински документи няма нужда да вадим.
Успех на всички, на които предстои ваденето на медицински.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 01, 2014, 10:58:25 »

Здравейте всички  give_rose

Ние с милото живеем в София, но сватбата ще е в Русе догодина. Четох,четох, но малко се пообърках..
Можем да вземем медицинските от София (личните ни лекари са тук) и да ги предоставим в ритуалната зала в Русе, нали? Много съжалявам,ако сте писали някъде, но просто вече тотално оплетох конците... girl_impossible
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 01, 2014, 12:16:26 »

Може, само виж дали искат и бележка от Психодиспансера. Понеже аз като се омъжвах в Бл-град ми искаха, а в София не искат и трябваше допълнително да ходя да си вадя бележка, че не се водя на отчет. Искаха ми и бележка от общината за семейното ми положение. Така, че попитай какви точно документи изискват, т.к. всеки град сам си определя какви документи трябва да преставиш.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 01, 2014, 13:34:23 »

Много благодаря, Mrs.™  give_rose

Порових се допълнително из нета и попаднах на сайта на обредния дом в Русе. Ето какво пише там:
"НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА СКЛЮЧВАНЕ НА ГРАЖДАНСКИ БРАК:

Двете лични карти на младоженците

Декларация, че не съществуват пречки за сключване на граждански брак, установени в чл. 12 и 13 от глава втора от Семейния кодекс на РБ. Декларацията се получава от Община - Русе, стая 122, но може да бъде изтеглена и от връзката по-долу.

Медицински свидетелства, валидни 30 дни от датата на издаването - задължително изведени и подпечатани

Младоженците, ненавършили 18 години, трябва да представят разрешение от районния съд

Младоженците със семейно положение разведен/а/ трябва да представят последното бракоразводно решение

Младоженците със семейно положение вдовец /вдовица/ трябва да представят съответния документ."
« Последна редакция: април 01, 2014, 13:37:13 от nansita » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines