Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:18:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 218856 пъти)
 
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юни 18, 2012, 14:51:54 »

Така, бяхме вече на първа проба в Романтика Фешън.
 За жалост не ни посрещна жената, при която поръчахме роклята (по-възрастна с къса коса), а някаква по-млада дама, която ни пренебрегна от вратата понеже беше заета да си маха лака от ноктите, а после докато сестра ми се си оглеждаше роклята, същата консултантка седеше пред огледалото и си нагласяше поличката.
 Искахме да купуваме чантичка и болеро (планинска сватба!) и украса за коса - извадиха ни по едно от всичко. Попитах няколко пъти нямат ли други модели - отговор нямаше.  beating
Затова пък моделиерките - две приятни жени - си свършиха работата чудесно, съобразиха се с желанията ни, на мен особено ми помогнаха при стила на роклята понеже  тоя голям бюст си е цяло наказание.
Много зависи кой ще ти се падне там, понеже това момиче ни изнерви доста, но пък моделиерките ни оправиха настроението.
* ходим в централния им шоурум на Цар Симеон 242-244  pardon
* flyin малко се забавих в отговора  give_rose на 27.06 пак сме там на проба
« Последна редакция: юни 18, 2012, 14:57:40 от tinycat » Активен
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #391 -: юни 18, 2012, 17:30:50 »

Здравейте и от мен! Днес посетих Грънчаров и син и харесах един модел. Сега се чудя между него и модела в Холидей. Вие какво мислите?



* svatbenirokli.jpg (33.37 KB, 819x460 - видяно 836 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юни 18, 2012, 17:53:53 »

този на холидей зависи раменете ти дали са ти силна или слаба страна smile, ако са хубави, е чудесна роклята. По ми приляга като за бременна жена smile
А този на ГИС не изисква голям бюст, може да покрие и по-малък и да стои добре.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #393 -: юни 18, 2012, 18:32:42 »

Зависи от фигурата ти. Трябва да премериш и двата и ще разбереш кой е твоят. Аз например не си харесвам ръцете и първоначално мислех за модел с ръкави. Обаче като имаше роклята ръкави беше ужасно, а като останаха ръцете голи, разбрах, че по-хубаво от това няма как да стане. smile Така, че пробвай и твоят модел ще те назове по име. smile

Аз преди малко бях на втора проба и мога да се похваля - роклята ми става невероятна! Толкова съм щастлива! Момичето е чудесен шивач, платът е прекрасен, а моделът ме прави по-слаба, отколкото в ежедневните ми дрехи. И с дългото було... нямам търпение да стане готова и ще пусна снимки. smile О, йеее!
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #394 -: юни 19, 2012, 07:37:47 »

Бих добавила, че зависи и от цвета на роклята. Според мен първата би седяла добре и булчински в бяло. Втората бих избрала за по-топлите нюанси - шампанско, екрю и т.н.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юни 19, 2012, 11:15:19 »

момичета, имайте на предвид че тези рокли с презрамки през ръцете (разбирайте по-паднали презрамки, а не на раменете) ограничават движението на ръцете...както казваше една булка не мога да си вдигна ръцете и да си прегърна мъжа...
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юни 19, 2012, 21:12:20 »

Момичета, почва малко да ме хваща паниката, че не съм обмислила нещата, и за това да питам тези, които имат вече опит - роклите без презрамки много ли се свличат, налагаше ли се да ги придърпвате постоянно нагоре?

Тази, която поръчах, е без презрамки, с корсет отзад и хич не е лекичка. Взех да се притеснявам, че още на първото хоро ще ме дразни как се свлича, а държа да си остана с нея по време на тържеството и да не се преобличам.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #397 -: юни 19, 2012, 21:33:51 »

Моята беше от тафта, много лека и нямах проблеми, бая хора изиграх. Не трябва да те притеснява свличането, нали е с връзки, ще я стегнете достатъчно - няма къде да отиде smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юни 20, 2012, 07:27:42 »

Моята беше от две части, но въпреки всичко като ме стегнаха с корсета нямаше мърдане. Друг е въпроса дали ще издържиш толкова стегната и дали ще ти достига въздух! Но аз лично нямах проблем и с двете.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #399 -: юни 20, 2012, 07:32:31 »

Аз също се притеснявах от това и се спрях на презрамки. Ето няколко съвета. Колкото и да се изкушаваш на сватбата, не прекалявай с дърпането нагоре, това ще разхлаби връзките на корсета. Пристегни го добре в началото, дори и да ти е малко стегнат, ще се отпусне след 10-на минути. Ако те притесняват танците и тежката рокля - хващай се смело отпред на хорото, за да можеш да присържаш тежката пола леко с ръка. smile И най-важното - не се паникьосвай излишно, за да не си с ръце на корсета на всички снимки.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юни 20, 2012, 14:04:25 »

Флин, когато си мерила роклята би трябвало да си усетила колко е стегната. Ако мислиш, че роклята има стабилен корсет не би трябвало да се свлича.
Аз мерих рокли в един бутик и тъй като питах за презрамки(просто защото са ми красиви) ми казаха, че може да се направят 'подвижни', които се закачат от вътре на роклята (показаха ми едни красиви, широки от дантелата на роклята), тъй че и това е вариант. Може да имаш презрамки за ресторанта и голи рамене за официалната част с булото (ако имаш такова) Wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юни 20, 2012, 22:37:27 »

Ами май започвам да си набивам филми вече crazy Просто не искам през цялото време да я придърпвам нагоре или да я придържам, фотографът даже ме предупреди, че много булки се вкарват в приключение с тези рокли без презрамки. На проба съм чак след средата на юли, но май ще им звънна да питам дали случайно няма как по-рано.
Активен
bib
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #402 -: юни 20, 2012, 23:04:33 »

Ето и аз малко опит да споделя след страшен маратон за рокля да ви кажа моите лични впечатления.Първите рокли които премерих бяха в салон МТуler, но уви нямаха роклята която си бях харесала беше стар модел на Casablanca голямо разочорование.Следва 2-ри старт за рокля отивам в Романтика Фешън (да спомена само че там са мн любезни поне бяха с мен след като се наложи 3 пъти да ходя и меря една и съща рокля за да я показвам на майки свекърви и даже от нерви и сигурна в избора си на младоженеца за подкрепа при избора + но последнят път мерих и др рокли) та първа рокля More Lee толкова я харесах , но уви майка ми не била съм изглеждала като кюфте бременна и тнт.3 старт Асеновград мерих какво ли не и не и не и не, обаче виждам един модел потенциален мори лее. 4 старт айде дойде ред със свекървата понеже тя ще плаща роклето да ходим до Асеновград айде пак на ново обикаляй мери както и да е стигаме до потенциалната мори лии и уговаряме да отидем до дизйнера на роклите за мерки да видя платовете.Така намираме дизайнера показвам и казвам :Искам нещо подобно тоест формата (а тя е с висока талия) но да не е толкова изичистена да има дантела и тнт. Аз си говоря едно майка ми друго и свекървата и тя нещо се опитава да разбере какво да ви кажа.Както и да е момчето дизайнера ме видя че се разстройвам вече и каза абе ела друг по добре.
Активен
bib
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #403 -: юни 20, 2012, 23:20:21 »

Та продължението Виждам аз една рокля на свадбата на един познат звъним питаме от къде не ме съдетет предварително просто ми хареса изработката дантелата викам си тука ще има хубави рокли отиваме със свекито мерим три рокли но още отначалото виждам и само гледъм към едната рокля викам на момичето айде нея последна и като я сложих иха направо се разплаках, обаче като чух цената се отказах викам не а салонът е Арети.  На 1 юни  Следва пореден ден ангажиран изцяла само с часове в булченски салони отидох и проновиас (моето лично мнение скъпи рокли пък и  тежки и на мен поне не ми хареса и мн ме дразни харесвам си нещо няма го е това важи за сички тогава качете по сайтовете си наличните в момента модели а не линкове към производителите)и след многото рокли и обикалнето се спрях на една рокля в романтика но този път на  дизайнерката София Борисова  и гореспоената рокля айде пак при Арети вика свекито и като сложих роклята рев и сополи дето викат хората само дето без сополите и  понеже цял ден мрънках на моя че имам празник си получих подаръка (ще чакам да мия достават де)
« Последна редакция: юни 20, 2012, 23:23:45 от bib » Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #404 -: юни 21, 2012, 07:47:27 »

Моята беше от тафта, много лека и нямах проблеми, бая хора изиграх. Не трябва да те притеснява свличането, нали е с връзки, ще я стегнете достатъчно - няма къде да отиде smile

kiwi, и моята ще е от тафта. Страшно ми хареса, че е лека и ще мога спокойно да маневрирам. smile Разгледах темичката ти, но не видях снимки. sad Ако е удобно и нямаш против би ли ми показала. Любопитно ми е самата рокля как стои в реални условия. smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines