Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 20:47:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 212720 пъти)
 
temida_k
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 13, 2012, 21:46:03 »

Холяди благодаряности момичета Bravo give_rose И задължително ще проверя там.Много,много благодаря:-)))))))))

Извинете, че се отклонявам от темата.Sargaletto, не мога да отговоря на личното ти съобщение, постоянно ми дава, че лимита на писане е надминат, дори и само едно изречение да съм написала.Какъв ти е е-мейла?
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 14, 2012, 11:52:05 »

Ехо привет момичета, само да ви кажа, че  се бях заровила с сайтовете за колективно smile и попаднах на оферти на ГиС smile който се интересува smile
http://bg.kolektiva.net/sofia/svatbena-roklya-grancharov-i-sin.html
« Последна редакция: юни 14, 2012, 12:04:02 от irena_popova » Активен
КAЯ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #362 -: юни 14, 2012, 15:05:46 »

irena_popova, искрено благодаря за инфото  give_rose
Бях си дала срок до 1 юли да реша готова рокля на "Аз и ти" от Сватбен център София или роклята на мечтите по поръчка в ГиС. Много разчитам и на положителните отзиви за роклите на ГиС от другите момичета тук. Хайде, дано ми е на късмет  smile
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 14, 2012, 15:15:18 »

Радвам се ако съм успяла да помогна smile след толкова положителни отзиви (от булките тук)  дано и ти останеш доволна и удовлетворена от избора си  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 14, 2012, 15:17:31 »

irena_popova, искрено благодаря за инфото  give_rose
Бях си дала срок до 1 юли да реша готова рокля на "Аз и ти" от Сватбен център София или роклята на мечтите по поръчка в ГиС. Много разчитам и на положителните отзиви за роклите на ГиС от другите момичета тук. Хайде, дано ми е на късмет  smile
аз съм за ГИС,нямам напълно  добро впечатление от сватбения
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #365 -: юни 14, 2012, 15:25:03 »

И аз гласувам за роклите на Грънчаров и син. Моя приятелка си шие роклята там в момента, много си харесва модела. Цените им са хубави, роклите са ушити идеално, единствената й забележка е, че на два пъти леко са я забавили за пробите (София), но иначе като изпълнение са се справили отлично. Явно трябва по-активно да си общува с тях човек и да ги натиска за сроковете.

Магито от форума тук също си прави роклята при тях, даже й я пращаха с куриер, а самата рокля е жестока. Така че и тя само положителни отзиви е давала досега за тях.

Аз също съм си наумила да ходя при тях, като затърся рокля.
Активен
КAЯ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #366 -: юни 14, 2012, 15:57:37 »

Благодаря за куража, който ми давате  give_rose  Вече взех ваучер, отстъпката си я бива  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 14, 2012, 19:54:39 »

irena_popova, искрено благодаря за инфото  give_rose
Бях си дала срок до 1 юли да реша готова рокля на "Аз и ти" от Сватбен център София или роклята на мечтите по поръчка в ГиС. Много разчитам и на положителните отзиви за роклите на ГиС от другите момичета тук. Хайде, дано ми е на късмет  smile
Според мен ако смяташ, че ГиС могат да се справят, няма какво да го мислиш  blum Само да вметна за отстъпката - мернах някъде, че е само за определени модели и да не се окаже после, че няма да може да го използваш  smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 14, 2012, 20:40:43 »

джанет, покажи ни моделче ако не е тайна smile

Момичета роклята ще е съчетание между два модела!
Роклята ще е бяла и се надявам да стане такава за каквато съм мечтала   Curtsey
Ще бъде нащипаната подобно на снимката ,която качвам,а корсета ще има красиво деколте и ще бъде прерязан под бюста!
 Вече нямам търпение да отида на 1-ва проба!  smile smile smile


* 25.JPG (4.14 KB, 114x142 - видяно 2973 пъти.)
Активен
КAЯ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #369 -: юни 14, 2012, 21:30:30 »

Според мен ако смяташ, че ГиС могат да се справят, няма какво да го мислиш  blum Само да вметна за отстъпката - мернах някъде, че е само за определени модели и да не се окаже после, че няма да може да го използваш  smile
Преди да взема ваучера говорих с тях. То и в условията на ваучера си пише ИЛИ по модел на клиента. Казаха ми, че независимо открайната цена на роклята, отстъпката е 30%.
Активен
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #370 -: юни 15, 2012, 15:20:30 »

Здравейте, момичета! Аз съм нова в темата, от няколко дена чета, но още не съм писала. Предстои ми сватба в края на юли. Искам да попитам, бихте ли ми препоръчали от къде мога да си взема (или по скоро къде биха ми ушили) сватбена рокля до 1500 лева за около месец и половина. Предполагам, че ще трябва да си шия рокля защото съм бременна и вече съм в 5-мия месец. Предварително благодаря за помоща!
« Последна редакция: юни 15, 2012, 15:32:04 от wera84 » Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 15, 2012, 15:28:43 »

Според мен няма вариант да я шият месец и половина - по-скоро за 1 ден и то седмицата на сватбата. Бих казала, че най-доброто място за това е Асеновград все пак /въпреки горчивия опит с моето ателие/. А и честно казано бюджетът е малко висок за там и бих те посъветвала да ходиш с модел там, а не с ценови диапазон.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 15, 2012, 15:32:21 »

аз  мисля че и в софия може да си намериш готова, гръцки силует, прихванат на гърдите и надолу свободно падащ. така  размерът на корем и ханш няма да е от значение кой знае колко
виж в булченска къща Холидей
Активен
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #373 -: юни 15, 2012, 15:35:33 »

Оххх извинявйте, бях написала 8-ми месец, а всъщност е 5-ти badgirl Ще бъда в към края на 6-тия когато е сватбата. Цял ден чета и разглеждам разни неща в интернет и вече ми парят очите. Не съм уточнила, че съм от София и предпочитам роклята да е от тук, защото ще ми тежи ако трябва да пътувам за всяка проба.
« Последна редакция: юни 15, 2012, 15:48:30 от wera84 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 15, 2012, 15:37:28 »

Оххх извинявйте, бях написала 8-ми месец, а всъщност е 5-ти badgirl Ще бъда в към края на 6-тия когато е сватбата. Цял дена чета и разглеждам разни неща в интернет и вече ми парят очите. Не съм уточнила, че съм от София и предпочитам роклята да е от тук, защото ще ми тежи ако трябва да пътувам за всяка проба.
а това е друго нещо blum
ето ти сайта, има точно такива модели като за бременни подходящи също. гледай и от миналите години колекциите, имат и някакво намаление
http://www.holidaywed.com/
ето пример , моделът с панделката под гърдите:


 и този
« Последна редакция: юни 15, 2012, 15:41:16 от emmmmmy » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines