Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:18:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158664 пъти)
 
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #345 -: август 30, 2010, 11:10:13 »

Благодаря ви момичета  give_rose

roxanne, съгласна с теб относно по-леката храна, спорт и т.н, това го практикуваме от доста време, но ми се искаше да се поглезя с малко повече процедурки, все пак нали ще бъда булка  smile

Ариел, сватбата ми е  на 02.10, аз исках да отида на козметик на 15.09 ( три седмици по рано), но козметичката ми каза че ако отида тогава няма да има смисъл защото след 10я ден лицето отново се замърсявало  sad и ми каза че трява да  е след 20.09 за да бъде свежо и чисто в деня на сватбата  huhhuh.gif, вчера пак говорих с нея и ме убеждава, че именно това почистване правели на булки, сега аз ще помисля още, доста съм раздвоена и незнам какво да правя, след 20.09 "ще се чуе" какъв е резулатата  pardon

Мерси още веднъж   give_rose
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #346 -: август 30, 2010, 11:54:33 »

Lilium и нашата сватба е на 02.10. Аз вече започнах с процедурите - на 21.08 бях на почистване на лице, за да може около 20.09 пак да отида. Да ти споделя моя опит - като излязох от салона бях ужасно подута и червена, защото кожата ми е ужасно проблемна и чувствителна. Козметичката ми каза да си направя един крем и с него да се мажа, но само в/у пъпките. Сега - една седмица по-късно лицето ми се изчисти неузнаваемо. След като излязох от салона миналата седмица бях на мнение, че до сватбата няма да ходя повече, но сега взех да се разколебавам pleasantry pardon Може да отида пак около 20 и да я предупредя, да не ме стиска толкова много pardon
А иначе други процедури, които ще правя са стандартните - маникюр, педикюр, кола маска
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #347 -: август 30, 2010, 15:31:40 »

tcveteto, супер, щом и ти ще ходиш две седмици по-рано значи е нормално  smile аз стандартните процедури хич и не ги броя, не ми попадат в рисковата група  smile  това със зачервяването е съвсем нормално, при нормалната кожа утихва на следващипт ден след процедурата, при чувствителната до 1 седмица (поне така ми казват  pardon ) , ами освен и аз да се "измоля" да не ме стискат много, че да не стане фал  sad
Активен
CATRIN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


откачалка


« Отговор #348 -: септември 10, 2010, 09:38:47 »

Разкрасяването при мен ще включва диета ,щото разбрах,че от алкохола ,св месо ,саламите,шоколада ми се образуват пъпки или поне не трябва да ги ям късно вечер  girl_impossible
Активен
petichka
Новак
*
Публикации: 8


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: септември 20, 2010, 13:34:48 »

Две седмици преди сватбата бях на козметик. Нямаше как! Имам едни бели точки  - милиуми, които без професонална помощ нямат махане. Та лицето ми стана в ранички, но вече три дни преди сватбата е идеално чисто. Също и десет ни преди сватбата посетих солариум. Имам отбелязани презрамки от плажа. С две посещения в солариума - макар че не съм превърженичка, идеално се оправи тена ми. Ден преди сватбата евентуално на педикюр. С това се изчерпва за съжаление процетурите.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 25, 2010, 08:12:27 »

Здравейте момичета! Ние миналата седмица ходихме в СПА хотел Девин. В момента има пакети с нощувки и включени различни процедури. Да ви кажа за два дни наистина заредихме добре. Така че ако някоя от вас има времето и възможността горещо го препоръчвам.

За почистването за лице - на мен също ми е много проблемна кожата и много лесно се възпалява. Аз не гледах толкова колко време остава до сватбата, а си прецених по цикъла кога да отида. Преди и по време на цикъл кожата много лесно се разранява, защото пада имунната система. Няколко дни след като ми дойде дори и повече да ме постискат до няколко дни се оправям (с мазане на разни мехлеми, разбира се).
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #351 -: септември 26, 2010, 22:08:32 »

Аз пак бях на козметик и положението никак не е розово- 5 дни преди сватбата се боря с 2-3 упорити големи пъпки - надявам се с ударна терапия от маски да се оправят и с кремчета разни разбира се - имам чувство че от напрежение по-бавно зарастват пъпките. А сега почти успях да си унищожа и маникюра- но няма кой да ми помогне в домакинската работа така или иначе nea Само си повтарям - дишай дълбоко, всичко ще се нареди  Wink
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: септември 30, 2010, 14:20:07 »

Аз бях на подстригване, маникюр, педикюр, оформяне на вежди, боядисване. Правих пилинг маски на лице и стъпала. И аз имам пъпка на устната по принцип не ми излизат пъпки, но тази е заради молив за устни, а и съм преди цикъл, ще цъфна точно за сватбата . smile
Предстои ми кола маска, ексфолиране на тялото, маски за лице, релаксиращ масаж. Мисля, че е това.
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #353 -: септември 30, 2010, 21:14:53 »

Аз мисля да отида само на маникюр и кола маска,ще съм с ботуши и не ми е нужен педикюр,а за козметик не смея да рискувам blum
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: октомври 14, 2010, 17:25:56 »

нашата сватба е на 27.11 и до тогава ми предстои посещение при козметик за почистване 4 пъти, пилинг на стапалата и маникюр... за почистването, при мен едно че има лека нужда, второ, че гримиорката няма да ме гримира, ако не ми е почистено лицето smile
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #355 -: януари 06, 2011, 11:48:01 »

аз имам 3-4 излишни кг и съм си изпозаписала часове за разни процедури, които са актуални сега - кавитация, детоксикация, иначе стандартното, почистване на лице, маникюр, педикюр, много ми се иска деня преди сватбата аз и милото да отидем на масаж, за да се поотпуснем поне малко, защото съм убедена, че ще сме под пара  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #356 -: януари 29, 2011, 12:30:58 »

Момичета, дайте предложения за козметичка/салон в София, от които сте доволни и не взимат една работна заплата за 4 процедури. Моята кожа е проблемна и трябва поне 2 месеца преди сватбата да започна да ходя на процедури, за да съм сигурна, че няма да съм като петниста хиена на сватбата sad А с всички разходи, които предстоят, просто нямам възможност да дам много пари. А също така си търся някой, който да ми пооправи формата на веждите, та ще съм много благодарна, ако ми помогнете и за това smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #357 -: януари 29, 2011, 17:08:24 »

Виж това:
http://www.houseofbeautyev.com/house-of-beauty-ev-services.html

Моя колежка беше там с ваучер, който купи от сайтовете за колективно пазаруване и й излезе 20 лв почистването с всички процедури, иначе редовната цена е 40 лв. И е супер доволна! Следя и аз офертите, за да хвана някакво намаление!  blum
Активен
nelitoo
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #358 -: март 29, 2011, 14:07:01 »

Момичета, някой има ли наблюдения за Tea house в Бургас. Аз рядко посещавам козметик, но понеже поводът си заслужава, реших да ходя при тях малко преди сватбата, но просто нямам база за сравнение а не ми се иска да се хвърлям "на сляпо".
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #359 -: март 29, 2011, 18:53:17 »

Аз имам да свалям килограми но освен това се боядисах миналата година октомври месец червена сега месец преди сватбата ще отида да я боядисам пак кафява ама някакъф шоколадов цвят  girl_wink иначе не мисля че ми трябват само на пробна прическа и грим ще трябва да ходя а и имам голям проблем ... скубя си миглите и на едното око сега почти няма на горния клепач и се чудя дали ще може да се замаскира гафа ........  cray cray а и гримьори в Плевен не познавам абе ще имам работа   blush
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines