Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 20:15:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158535 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: февруари 02, 2010, 23:25:24 »

Много важна забележка: по възможност маската се прилага, докато половинката отсъства - иначе ефектът върху него може да бъде поразителен, в буквалния смисъл на думата  Oh my ...

 Xixixi Xixixi Xixixi Те хората затова са казали някои от женските процедури да не се правят пред мъжете. И аз избягвам да се цапотя с маски и т.н. пред него, не за друго, ами да запазим тръпката girl_wink
За косата - затоплено бадемово масло или масло от жожоба (ползвам тези на Икаров), втриване продължително с кръгови движения в корените и престояване с найлон и кърпа за запарване поне 30 мин. Друго, което е изпитано при мен е отвара от коприва (продава се и в аптеките). Като си измиете косата, просто изполивате, пак с масажни движения, не се изплаква после. Косата става здрава и лъскава. Особено важи за брюнетките  Wink За блондитата - същото, но с лайка good
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 03, 2010, 00:16:19 »

Как издържате по 30 мин да стоите с нещо на главата и после да плакнете pardon. Аз използвам готови маски (с изплакване и без изплакване) и кристали за коса. Всекидневно оформям прическата си с пяна за коса.  Makeup
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: февруари 03, 2010, 09:37:56 »

Аз сега съм почнала да си правя бъркочи с тривитаминол и с разни подръчни материали (бирена мая, витамин А, мед, алкохол, масло от жожоба, жълтък, стимуланти разни.. каквото имам biggrin) и съм много доволна.Даже фризьорката ме похвали, че косата ми е станала по-здрава.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: февруари 09, 2010, 01:15:53 »

Аз сега съм почнала да си правя бъркочи с тривитаминол и с разни подръчни материали (бирена мая, витамин А, мед, алкохол, масло от жожоба, жълтък, стимуланти разни.. каквото имам biggrin) и съм много доволна.Даже фризьорката ме похвали, че косата ми е станала по-здрава.
хих и аз си слагах маска с тривитаминол , жълтък , ром (как обичам) и мед ...тогава ми капеше много косата, не че спя от максата де , ама сега цялата ми глава е в малки косъмчета , ххихих като таралеж съм!Давайте смело с маскитеее!
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: февруари 09, 2010, 01:17:32 »

Как издържате по 30 мин да стоите с нещо на главата и после да плакнете
аз стоя по 2 часа! Нанасям маската само в корена , а на върховете слагам захтин. завивам косата и слагам шапка за баня! Само дето не съм от най-редовните...
Активен
_purple_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 08, 2010, 11:40:28 »

Аз преди две седмици си обезцветих косата, съответно тя доста се изтощи и изсуши. Сега наблягам на маските с витамини, като ги оставям да действат около 20 минути. Избягвам да мажа корените, за да не се получи омазняване на скалпа  Wink

За лицето ползвам почистващ гел с ексфолииращи частици и всеки ден мажа с хидратиращ крем. Много искам на сватбата да имам прекрасна кожа и коса. Не че по принцип не искам да е така, но сватбата е... най-най за всяка от нас  blush

От месеци мия зъбите си само с избелваща паста и да ви кажа има ефект, но може би помога и факта, че не пуша и не пия кафе  Wink
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 09, 2010, 13:55:57 »

_purple_ каква избелваща паста ползваш?
Активен
_purple_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 09, 2010, 15:13:19 »

На Бленд-а-мед, ползвам я вече 4 месеца. Е, не е избелване като от зъболекар, но има разлика от преди  good
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #278 -: март 10, 2010, 14:00:44 »

И аз правя маска с тривитаминол, от около два месеца, по един път седмично. Слагам жълтък, зехтин и алкохол ( да не чуе любимия  tease) и ми се струва, че има някакъв ефект .... Не знам истинския растеж кога ще започне, различни мнения четох по въпроса.
Смятам да се възползвам от препоръката за поливане на косата с копривена отвара .. брей, брей  good
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 10, 2010, 14:06:23 »

Дойде и моя ред за усилено тренитане!  yahoo Върнахме се в любимия фитнес с моя човек и през следващите 6 месеца ще прекарам доста време там. Но ще отнеме време да достигна фитнес нивото си от преди година, когато ходех по 5 пъти на седмица.  angry
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 25, 2010, 12:13:45 »

Като ви слушам, направо ви се чудя - честно казано не се бях сетила за толкова ранно разкрасяване  shok , за съжаление sad Аз това кото искам да направя е да си почина, да поспя, но ангажиментите покраи сватбата край нямат, а и ремонт захванахме, за какво ли ни трябваше, но како и да е ...
На тема разкрасяване -  смених изцяло отношението си към храната от повече от година, много повече се замислям вредно - полезно, наблягам на плодове и зелечуци, всяка вечер гледаме да си правим фреш, и от 6 м ходим на йога, от което се чувстваме много по-добре. Пресметнала съм боядисването на косата ми, така че да е свежо боядисана за сватбата. Малко поотслабнах, но май е от търчането по задачи, реших последният ден преди Денят да се отдам на масаж, маникюр и педикюр и прическа и пиене на кафе и стига толкова. smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 26, 2010, 10:35:20 »

Аз приключвам днес със зъболечението (не че заради сватбата го правя де, но съвпадат нещата). Остава да отида само на едно почистване през май месец.

Иначе, тренираме си вкъщи. Но гледам, че времето е хубаво, а и ще сменят часа този уикнед. Смятам да започна и да тичам на стадиона след работа - 2-3 пъти седмично. А в домашни условия си продължавам с Пилатес-а.

Аз лично през април ще отида да пробвам някои от козметичните услуги, които предлагат в един салон. Хем да намажа blum, хем и да знам дали ще повторя преди самата сватба. Става дума за почистване на гръб, масажче и някаква маска на ръцете евентуално.
Маникюр и масаж в деня преди самата сватба - задължително удоволствие danceg
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: април 28, 2010, 13:39:20 »

Такаа,за разкрасяването преди сватба какво да кажа...,то по принцип трябва да си е ежедневие,независимо дали има сватба или не,но все пак ще се опитам да изброя това за което се сещам и аз правя,доколкото ми позволяват финансите:
-коса-пробна прическа(една или повече) и редовните  грижи(боядисване,подстригване,балсами,маски,отвреме на време сешоар при професионалист)
-кожа-пробен грим и регулярно почистване на лице през 2 месеца,домашната грижа включва крем за лице и понякога маска
-зъби-домашно избелване 2 седмици преди сватбата
-нокти-пробен маникюр,а в деня преди сватбата съм на маникюр и педикюр
-тен-не за друго,амо защото съм мнооого бяла 3 седмици преди сватбата ще ходя на солариум
-хранене-нормално
Ами,друго май не се сещам  pardon
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #283 -: май 11, 2010, 11:17:00 »

Аз преди моята сватба успях само предния ден да отида на задължителните маникюр и педикюр. В салона , в който ходих се чувствах адски готино, само жени вътре, разправяхме се за сватби понеже имаше много булки за нашата дата , които също бяха там на разкрасяване. Първо почнах с педикюра, сложиха ми крачетата във ваничка с разни там нещица хубаво меришещи , пуснаха ми масажор и релакс. Определено ще повторя пак скоро.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #284 -: май 21, 2010, 21:33:17 »

Момичета, съвсем случайно попаднах на един сайт за спрей тен. Някой правил ли си е и имате ли отзиви естествено ли стои този вид тен и вреден ли е? Тъй като не мога да ходя на солариум, си търся алтернативни варианти smile Ето и статийката, ако някой го интересува - http://www.bgspraytan.com/procedure.html
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines