Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 20:38:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333395 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #855 -: декември 28, 2007, 11:11:29 »

ренка и моята свеки покани сульо и пульо хора които и до ден днешен аз не познавам!и ми беше страшно неловко да ме поздравяват и целуват хора,които не съм и виждала!нашата идея за сватба не беше за повече от 50 души но тя като тропна не можело те са били канени на толкова сватби как да не си поканят хората  =]ми съгласих се само че не тя ами милото тогава излезе с думите"и аз не съм съгласен ама те плащат"макар че не са платитли те сватбата свичко по равно деляха с майка ми!Йоли не се и съмнявам че свеки не си е мръднала пръста за нея беше важно да се докаже и покаже пред приятелите си че видиш ли тя син жени трябва всичко да е на ниво а това че едно нещо което направихме с теб не одобри а само се дзвереше на всяка моя дума е отделен въпрос!лесно е накрая да се надуваш когато от всякъде чуваш колко са щастливи младите и красиви колко прекрасно е организирана сватбата колко хубаво е украсен ресторанта и да тичаш да обираш ларвите за нещата които преди това не си харесвала  *db*и при все че моите най-близки роднини не можаха да запълнят едва една маса тя след известно време гледайки снимките ме попита "кой е този?"а ставаше въпрос за дядо ми!!!!!!!!!!!!!!!!направо полудях
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: декември 28, 2007, 11:21:20 »

summer_sky напълно те подкрепям за всичко казано! good
Аз също предприех тази тактика на мълчание и игнориране и т.н. и също забелязах, че има ефект - почна да се усеща повече че досажда, попромени се малко и дай боже още да се усети, дано продължава добрият ефект!Явно това е единия от начините и мен напълно ме удовлетворява вместо да се обясняваме и да се правим на добрички...
Да споделя и аз нещо от онзи ден - на 26.12. бяхме на гости на леля му на милото, т.е. сестра на свекървата....а там беше и тяхната братовчедка, чиито деца живеят в чужбина и е сма в момента тук - и трите горе-долу на една възраст, един акъл и подобно държание!!!!!!!!!!Не мога да ви опиша какво е да сте в компанията на клонираната в 3 екземпляра свекърва  bad shok diablo Направо щях да откача, само си представете картинката......И лелята понеже и тя е адски загрижена за мен особено сега като съм бременна още с влизането се започна - "Ама топло ли ти е?", "Ама да не ти е студено?", "Ама удобно ли ти е там?", "ама защо седиш в края? (разбира се умишлено да съм по-далеч от тях diablo)", "Ама не те виждам дали си добре там?", "ама тая чиния май ти пречи?", "ама не стигаш до еди кое си....", "защо не си вземеш от това, искаш ли онова........." diablo bad diablo ANGRY tazran Плачещо момиче bqsnasym Плачещо момиче ANGRY tazran hysteric  Честно ви казвам, не преувеличавам.........Щях да откача!!!!!!!!!!Всеки път и казвах да престане, да ме остави намира, че съм добре, че не съм болна а просто бременна по дяволите!!!!!!!!!!!!!!!!!! Милото и той все й правеше забележки, както и синовете й!Но не, не спря! Тогава не издържах и й казах - "Просто адски много ме притесняваш и ако не спеш ще си тръгна!" и тя млъкна.... danceg Отдъхнах си, така до края на вечерта вече не бях тормозена......Но незнам защо трябва да се стига до там...Не могат ли да се усетят толкова? И като си тръгвахме с милото и свеки той и каза - "Какво й стана на сестра ти днес?Направо се беше побъркала и не спря да тормози Дидито.Аз ако бях нямаше да издържа......(преставете си аз как устисках)". Единственото, което тя успя да отговори беше "Ами тя от загриженост......Ние вярно малко се престараваме, ама то от добри чувства....". Еми благодаря, но аз от такива грижи дето ме влудяват нямам нужда!!!!!!!!!!!! lacnl8
Извинете за дългия пост!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: декември 28, 2007, 13:26:37 »

Леле didi_vla, ти пак много търпение си проявила...Не знам дали са го правили наистина от добри чувства, дано да е така, но на мен точно на показност ми прилича. Чакай сега да покажем колко сме загрижени...  crazy
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #858 -: декември 28, 2007, 13:41:56 »

аз от свеки не се оплаквам но не знам защо си мисли че съм я приела като майка,тук доста е объркала аз си имам майка и татко слава богу а като се сетя свекъра колко е противен bad и е на светлинни години от татко ми  как да му кажа татко.Иначе свеки за нова година ми е купила една доста масивна златна плочка не е по мой вкус и ниама да я носия но и благодарих...беше ми трудно да и кажа че е хубава ,защото аз нещо като не ми хареса трудно мога да излъжа обратното но.........поех дълбоко въздух и излъгах.....но свекъра не го понасям и дано да не ни идва на гости свеки ще я изтърпя но онзиииии  bad bad bad много си е прост човека никъкви допирни точки нямаме
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: януари 02, 2008, 15:08:32 »

за нея беше важно да се докаже и покаже пред приятелите си че видиш ли тя син жени трябва всичко да е на ниво а това че едно нещо което направихме с теб не одобри а само се дзвереше на всяка моя дума е отделен въпрос!лесно е накрая да се надуваш когато от всякъде чуваш колко са щастливи младите и красиви колко прекрасно е организирана сватбата колко хубаво е украсен ресторанта и да тичаш да обираш ларвите за нещата които преди това не си харесвала 

Ей, тези думи все едно от моята уста са излезли. Същата история е при мен! То не бе показност, то не бе едно престорено старание. Всичко, което са направили те беше окичено с лавров венец, всичко което направих аз или някой от моите роднини и приятели беше оплюто и разкритикувано пред мен, но иначе си обират овациите от хората все едно, че всичко те са свършили  bqsnasym Една хубава дума и една похвала за идеите си не чух, а пък за мен самата въобще и илюзии даже не си правех, че ще получа комплимент!  nea
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: януари 02, 2008, 19:37:12 »

Аз се разбирам много добре с кандидат-свекървата! girl_wink Нямам майка и колкото и да е странно, възприемам нея за такава. Дори и да мрънка,дори и да дава съвети,аз не й се дразня.Напротив.Тя дойде с мен да избера рокля,винаги ми помага за всичко!!!Не мога да се оплача въобще!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #861 -: януари 08, 2008, 18:25:28 »

Аз се разбирам много добре с кандидат-свекървата! girl_wink Нямам майка и колкото и да е странно, възприемам нея за такава. Дори и да мрънка,дори и да дава съвети,аз не й се дразня.Напротив.Тя дойде с мен да избера рокля,винаги ми помага за всичко!!!Не мога да се оплача въобще!!!

браво миличка, силно ти желая тези отношения никога да не се развалят give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #862 -: януари 09, 2008, 20:14:47 »

С моята свеки не съм се виждала сигурно половин година и ми е ОК!!!

Ама сега ще дойде в събота (на именния ми ден), заедно с мъжа й и лелята и чичото на милото!!! Ще си види внука за първи път след изписването, а Косьо на 16-и става на 3 месеца!!! Срамота и при тава е акушерка!!!

Ама както и да е! Ще видим как ще мине и какви ненужни неща е купила пак crazy

После ще разкажа как е минало
« Последна редакция: януари 09, 2008, 20:16:39 от Bulechka » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #863 -: януари 09, 2008, 20:15:40 »

 Bulechka твоето свеки ме разби,ама как така неиска ли да си види внучето huhhuh.gif
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #864 -: януари 09, 2008, 20:17:32 »

Bulechka твоето свеки ме разби,ама как така неиска ли да си види внучето huhhuh.gif

Ами, иска "да си го гледка на снимчица", това са й думите всеки път
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: януари 09, 2008, 22:34:28 »

Bulechka твоето свеки ме разби,ама как така неиска ли да си види внучето huhhuh.gif

Ами, иска "да си го гледка на снимчица", това са й думите всеки път

Хахаха, на снимчица.... Ама тая жена иска ли да го вижда изобщо?! Но какво ли се учудвам ,на баща ми родителите и двамата признават за внуци само децата на сестрата на баща ми, но не и нас. Не и се ядосвай Bulechkagive_rose give_rose give_rose  Тези свекърви beating beating beating
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #866 -: януари 10, 2008, 13:21:49 »

СИгурно ще ме съдите за моите думи....но аз завиждам в случая на ТАнчето....предпочитам и моята така да "ни" вижда по-рядко. Когато се роди малчо все още ще живеем заедно, но след няколко месеца ще се изнесем и мн ми се иска да не е на гости всеки ден nea...а до колкото я познавам....ще си остане "член на нашето семейство" huhhuh.gif...нали трябва да знае всяка наша крачка diablo
« Последна редакция: януари 10, 2008, 13:49:49 от Мая » Активен
Asinka_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #867 -: януари 10, 2008, 14:19:16 »

Здравейте!Ама и аз късмет-още не съм се записала във форума и попадам на ¨любима¨ тема.Да кажа нещо и аз тогава-заедно сме с моето мило от 8 години и почти от толкова живеем заедно.С бъдещата свекърва не се разбираме почти от самото начало,но не си мислете че това е някаква майчина ревност,защото и отнемам най-скъпото.Просто някои¨властни¨ жени не могат да преодолеят факта,че тяхното детенце ще слуша и друг освен тях.Според мен проблеми имат тези снахи,чийто свекърви умират от желание да командват и да се доказват!!!  diablo
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #868 -: януари 10, 2008, 16:49:00 »

Здравейте!!!Съгласна съм с теб за властните майки.Ние сме заедно от 1 година и половина.не е много време, но честно казано все едно сме заедно от 100 години.сватбата ни ще е на 23.08. но да се върна на темата за свекървата. за момента се разбираме много добре.опитва се да се намесва малко, но нито аз нито патето ми и позволяваме да става така както тя иска.всичко става леко и тактично. даже да не кажа, че има случаи в които аз ходя при нея за да пием кафе.........общо взето всичко е ок за момента.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #869 -: януари 11, 2008, 17:11:03 »

Момичета,искам да ви кажа няколко неща-първо вие сте различен човек от вашата свекърва,имате различни идеи,идеали,възпитание,култура,мнение, но това не бива да е пречка да се разбирате.Второ -няма какво да делите със свекървите си.Вашите съпрузи ще останат завинаги техни синове,както и ваши мъже.Няма смисъл от тази конкуренция и доказване кой е по-по-най.Поставяйте се на тяхно място,някой ден и вие ще бъдете тъща или свекърва.Другото,което е най-малко заради мъжа си ( и детето си,ако имате такова) се опитайте да не се дразните,заяждате,обиждате и т.н. Със сигурност мъжа се чувства между чука и наковалнята и му е болно в такава ситуация!!!Просто искам да кажа,че всичко това,само ви причинява вреда,заради вас самите,не се ядосвайте,пестете си нервите,Сигурна съм,че има лоши,завистливи,ревниви,властни и какви ли още не майки.Но няма смисъл да сте "на нож" с тях,опитайте се да ги харесате,да откриете поне няколко неща,заради които си заслужава да ги уважавате.Човек не бива да търси най-лошото в другите.Ако трябва говорете с тях,но няма смисъл да се измъчвате по този начин!!!Направете пъвата крачка,опитайте се да се държите любезно,те няма да го очакват,със сигурност и те ще променят отношението си!
 Има ли смисъл от това battle
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines