Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:39:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333533 пъти)
 
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #780 -: ноември 09, 2007, 18:04:29 »

оле prin4ipessa същата история diablo само дето на мъжо сестрата е на 28 години с 2 деца, обаче все едно си няма мъж, само брат си тормози да си губи времето за нейното семейство...ама ако се опитам нещо да кажа много скача мъжо sad на няколко пъти бях говорила направо с нея и я направих на 2 стотинки, тя моля ти се му се оплакала crazy все едно сме в детската градина....
а бе добрата новина е че са в германия и тормоза е по тел. и нет, а лошата е че мъжо иска да ходим при тях beating
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #781 -: ноември 09, 2007, 18:41:05 »

Милички, не се отклонявайте от тема за свекитата!!! good
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #782 -: ноември 09, 2007, 20:31:42 »

Bulechka_TS права си good ама то като е болна тема и човек не се усеща Wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #783 -: ноември 12, 2007, 11:56:18 »

Ох,аз пък да ви се оплача моята свекърва падна онзи ден и си счупи ръката!!! :cray:Сега е някакси изнервена и тъжна,защото нищо неможе да прави и тези й настоения се отразяват на всички ни!!!Надявам се скоро да се успокои и да разбере,че колкото и да се нерви ще трябва да поседи 30 дни в гипс!!! shok
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #784 -: ноември 12, 2007, 12:53:33 »

desislavka, дано всичко мине по-бързо good
А аз милички снощи не съм спала цялата нощ заради тази жена. cray cray cray Не мога да живея с нея.
Не смея да ви се оплаквам, защото може да ви се стори много глупаво, че се дразня за такива битовизми, но тя ме разстройва безкрайно много.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #785 -: ноември 12, 2007, 13:00:03 »

Ей digita ,сподели все пак!!!Ще ти олекне малко! Girl_sing
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #786 -: ноември 12, 2007, 13:03:59 »

Ей digita ,сподели все пак!!!Ще ти олекне малко! Girl_sing
Съгласна съм с Десиславка! По-добре сподели, а ако някой мисли, че е глупаво, да не пише коментари  pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #787 -: ноември 12, 2007, 13:07:02 »

ооо и аз моята съм я отписала вече crazy идва днес извадила си 300 снимки с 10 албума ми идва да ми се хвали и да ми показва crazy *crazy*аз викам дай един на майка ми че все нямам време да и извадя sad и тя нашта ми се чупи и прави чупки и стойки за какво дойде и тя не знае  beating
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: ноември 12, 2007, 13:58:52 »

desislavka, дано всичко мине по-бързо good
А аз милички снощи не съм спала цялата нощ заради тази жена. cray cray cray Не мога да живея с нея.
Не смея да ви се оплаквам, защото може да ви се стори много глупаво, че се дразня за такива битовизми, но тя ме разстройва безкрайно много.
и аз все се страхувах да споделям - ама олеква кажи си, може да стигнем всички заедно до някакво решение crazy
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #789 -: ноември 12, 2007, 14:50:45 »

Ами какво да ви разказвам, много сте милички всички, ние в къщи сме като на бойно поле. Когато си е вкъщи тя diablo все се гледаме на криво, Mad girl все обстановката е изнервена и кофти.
Ами защо сега по този начин съм проснала прането, или видите ли това ядене не се готвело така като мен ами така. А вчера изкара и мен виновна за цялата ситуация и взе да вика, "ами то така не се живее на инат всичко да ми правиш...само ми се цупиш" и т.н. А синчето и нито веднъж не ме е защитил. Все си мълчи и нищо не казва, но хубавото поне е, че не взема и нейната страна.
А аз как кажете ми да бъда мила с нея, като не съм видяла никакво добро отношение. Когато отидох да живея при тях с мен се държеше като с невидима...Мами това, мами онова, а на мен дори името не ми спомена. Да не говорим, че за 6 месеца бременност веднъж не ме е попитала как съм и имам ли нужда от нещо. В началото се опитваше да настройва мъжа ми, че не съм чистила и такива неща, та с него имахме скандали от такъв характер.
Общо взето такива нища, но си мисля че решението да се изнеса, ако трябва и без скъпоценния и син все повече напира.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #790 -: ноември 12, 2007, 15:02:17 »

оле, мила,:huh:
това, което пишеш е ужасно, най-ужасното е, че не чувстваш подкрепа от съпруга си.
опитай се да поговориш с него, но не забравяй, че тя му е майка.
И все пак той е избрал теб за майка на детето си, така че трябва да те закриля
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #791 -: ноември 12, 2007, 15:31:11 »

офф и аз ще се намеся този път !!!!

вярно, че му е майка, но Дигита му е жена и то бремена в 6-ти месец, и според ме трябва да се пази и без излишни нерви и мъжа и да я защитава малко или много, но поне един да постави майка си на място !!! какво от това че прането не е проснато по начина на Дигита, ами като не и харесва да се спасява, като не и харесва как готви, да не яде !!!!

и моята напоследък ми  лази по нервичките, тъй като не е спряла да се оплаква и да мрънка за глупости като "дърта свекърва" , но аз само стискам зъби и с милото се успокояваме, че вече са минали 40-те и почват леко да изперкват !!! и наистина това го забелязвам и при моите родители как полека се променят и стават като малките деца !!!!
миналата седмица спорихме за едни врати с милото и свекито се намеси, че не съм знаела какво искам аз пък а одрязах, че можехме да си позволим по 500 лв. на врата ще знам какво искам и тя млъкна, стана ми криво от думите и я подминавах няколко дена , сега се оправихме и всичко е 6, но това че сме под един покрив с и оказва влияние,  и ни крепи надеждата че до пролетта трябва да сме се изнесли, а дано !!!!!! smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #792 -: ноември 12, 2007, 16:00:20 »


Общо взето такива нища, но си мисля че решението да се изнеса, ако трябва и без скъпоценния и син все повече напира.
Това е доста крайно, но пък може да има положителен ефект.Дигита, не те познавам но на снимките ми изглеждаш зряла жена.Покажи на свекървището, че не си някакво момиченце,което са прибрали по милост и че си имаш мнение,което трябва да уважава.И както е казала Ели като не й харесва яденето да не яде, простирай си само твойто пране като не й харесва как простираш! Я малко й скръцни със зъбки bad
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: ноември 12, 2007, 16:09:37 »

Eличка, с това, че все пак му е майка исках само да и напомня да е по-дипломатична с мъжа си като говори с неги, иначе изобщо не смятам, че трябва да има някакви колебание да иска пълна защита и подкрепа от съпруга си.
Мариана е права, трябва да се прояви твърдост, а не пораженчество. Girl_sing
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: ноември 12, 2007, 16:17:29 »

Eличка, с това, че все пак му е майка исках само да и напомня да е по-дипломатична с мъжа си като говори с неги, иначе изобщо не смятам, че трябва да има някакви колебание да иска пълна защита и подкрепа от съпруга си.
Мариана е права, трябва да се прояви твърдост, а не пораженчество. Girl_sing

да съгласна съм !! аз също винаги го имам впредвид, но при положение че фактите са такива, имам  впредвид че Дигита е бремена, все пак тя трябва да й има повече уважение, а мъжът и повече загриженост !!! smile
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines