Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 13:56:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 19  (Прочетена 225010 пъти)
 
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #180 -: февруари 02, 2012, 15:41:39 »

heart Красота! И двете ще си ги запиша в списъка на фаворитите

heart Красота! И двете ще си ги запиша в списъка на фаворитите
Аз се чудя кое е по-добре.. може би този тип, или рокля тип пепеляшка, но  много искам да ми се виждат обувките  sad всички рокли са чудесни
« Последна редакция: февруари 05, 2012, 18:21:57 от Данитка » Активен
tory
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #181 -: февруари 02, 2012, 16:35:52 »

Lovelica тези рокли с отриващи се крака са много нежни и красиви. Аз не съм от жените, които си падат по принцески рокли. Пък и не мисля, че ще седи добре на моите 155см. На сватбата си искам да съм нежна, стилна и секси! Харесала съм си роклите от колекцията на някакъв дизайнер, който не бях чувала - Джим Хелм. Не намерих в Бг да се продават тъй че ще си шия по негов модел. Тъкмо ще излезе и по-евтино. http://www.google.bg/search?hl=bg&cp=10&gs_id=11&xhr=t&q=jim+hjelm+wedding+dresses&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1280&bih=866&wrapid=tljp1328193166807018&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=kp4qT432A4XsOdLIyZ4O
Тук може да ги разгледате.
Фаворит ми е http://www.insideweddingdress.com/images/jim-hjelm-wedding-dress-4.jpg
и в гръб http://www.jlmcouture.com/assets/JimHjelm/br/large/8904.jpg
Другата, която много ми харесва е тази http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQS6dYy2j1X9zwLDdjEu9HdW-eV_vkAhPJ9JYgB_ti7vApg1nPuUSTVs0GLzA
но аз съм с малък бюст и не знам дали ще седи добре.
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #182 -: февруари 02, 2012, 18:35:20 »

относно roklite снимките на сайта са 1 към 1 със снимки от един ebay Продавач, от китай - аз имам неща от там и някои са ок, други не ..като видите китайка на снимката - не рискувайте ..
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 03, 2012, 08:47:05 »

Аз да се похваля вчера бях на 3та проба и нещата стават вси по добре и по-добре. Има още малко корекции но към средата на февруари трябва да е готова! Снимки не направих да не я види пак половинката. Но като е готова ще направя една две и ще покажа!
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 03, 2012, 08:54:06 »

Lovelica, аз също бях в такава дилема - тясна или широка рокля. Но в крайна сметка реших, когато се видях и в двата модела. С тип русалка изглеждах много елегантно като за официално събитие, а с тип принцеса (не огромна обаче) изглеждах като булка! Спрях се на втория вариант и за миг не съжалявам.  pardon
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 03, 2012, 09:04:35 »

tory

Роклите са много красиви и нежни. И аз исках подобна, изцяло от дантела, но освен че се оказа, че този модел не ми отива, цената на рокля изцяло от дантела беше много висока - към 1 400лв.
Хубавите френски и испански дантели почват от около 150лв на метър, а както знаеш като се шие с дантела плата се върти на обратно и ти трябва повече метраж.

Опитах се да намеря хубави дантели в магазините за платове, но огромната част са прекалено грозни или супер натруфени.
Накрая се харесах много как ми стои един друг модел (има го на галерията) и сега него шия, само с апликация на дантела и ми излезе 900лв.

Не знам кога ще ти е сватбата, но ако мислиш да шиеш точно такава не губи време и провери за платовете, къде и за колко ще ти е ушият.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 03, 2012, 10:31:09 »

yara, всичко от галерията ти много ми харесва smile Моята рокля е на Деметриос и е подобна с пришита отстрани дантела и стои много красиво. Аз също искам да добавя, че роклите изцяло от качествена дантела са ужасно скъпи даже над 1500 лв. Но както писах и преди, когато аз търсех такава рокля имаше големи намаления на маркови рокли от дантела в бутик Маркиза - Шумен и София Борисова - Романтика.
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #187 -: февруари 03, 2012, 21:26:08 »

manuella, роклята ти оригинална ли е или само ще си я ушиеш по техен модел? Извинявай за въпроса. Просто много харесвам тази марка, но не знаех, че са достъпни от Bg. Когато ми беше балът си бях харесала тяхна рокля и исках да си взема оригинална, но се оказа невъзможно, затова си я ших...
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 03, 2012, 21:30:14 »

Моята рокля е оригинална и се сдобих с нея, защото в Русе имаше магазин на Деметриос, но явно не потръгна и го затвориха. Чрез моята сватбена агенция получих информация, че има не разпродадени рокли от стари колекции - 2009 и 2010 на цени 1000-1500 лв. И така се сдобих с нея, но към миналия месец бяха останали само няколко модела.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #189 -: февруари 03, 2012, 22:00:56 »

tory, точно твоята рокля фаворит е и моята относно силуета. Сложила съм си я в един фолдър със снимки на силует, бюстие, гръб, презрамки, с който ходя и обяснявам насам-натам какво търся. Само че аз ще искам дантела само на бюстието и тук - там пришивки. Но иначе досега точно това търсих и .... не намерих, така че ще шия. Утре отивам в Асеновград да огледам и там и ще докладвам.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 03, 2012, 22:58:09 »

famille, моля те щом ще ходиш до Асеновград, ако мернеш подобен тип рокли да споделиш:


Ще чакаме актуална информация как са там нещата. smile
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #191 -: февруари 03, 2012, 23:22:28 »

ОК, сложих си я в телефона и ще се озъртам. Ще задам и задачка на моята приятелка, за да не й е скучно.  girl_wink

Нямам много очаквания, но реших, че трябва да отида, за да престана да се чудя струва ли си, не си ли струва. Сайтовете на Асеновградските магазини (доколкото ги има) са отчайващи, но вече от опит знам (за справка - Сватбен център), че не са меродавни. Пък и някои момичета в темата за Асеновград показаха много прилични изпълнения.
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 04, 2012, 10:49:20 »

Мерси много manuella  smile
И твоята рокля е много хубава, нали я беше пуснала още през декември:)

Аз се надявах, че за днес ще ми се обадят за първата проба, но НЕ.
Ще изчакам до другия четвъртък и ще им звъня. Аз имам време, но ми казаха че към края на януари ще е първата проба и вече нямам търпение.

Уж не го мисля, а последните 2 седмици 3 пъти сънувах, че роклята е абсолютно различна от това, което съм поръчала и вече взех да се паникьосвам.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #193 -: февруари 05, 2012, 02:40:29 »

Момичетаа, днес бях в Асеновград и за моя най-голяма изненада, си поръчах роклята за ушиване!  yahoo Не мога да повярвам, че намерих рокля, толкова близка до очакванията ми, за да стигна до това да поръчам моята в същото ателие!  danceg Естествено, беше единствената такава, но и толкова не очаквах! Сега само се надявам да ми бъде ушита така, както я поисках, за което трябва да се въоръжа с търпение. Но най-после за мен търсенето приключи!  tease Беше станало болезнено и без това.  angry Ще докладвам, когато видя резултата и тогава ще кажа и къде я поръчах, за да не подведа предварително някой.

И да ви кажа, на мен в Асеновград роклите ми се видяха не по-малко хубави от тези в София, но доста по-евтини (от 300 лв. до 600 лв. масово, най-вече около 400 -450 лв.). Не видях ни по-малко, ни повече цигания, отколкото в София, напротив, впечатлена съм от моделите, от материите, от изпълнението на повечето места. Не го казвам, защото намерих така търсения прототип на моята рокля там, тъй като той наистина беше единствен и нямаше нищо общо с масовото предлагане, така че не е определящ въобще. Но факт е, че ми харесаха принципно като изпълнение и оригиналност много други рокли и мисля, че всяка булка би могла да си намери рокля там или най-малкото да се вдъхнови или пък да си поръча по-евтино ушиване.   

Veseto_87, в Асеновград доста рокли ми се видяха като търсената от теб, въпреки че аз едва ли бих могла да хвана детайлите, както ти. И за съжаление никъде не ми дадоха да снимам (на едно място не се сдържах и обясних на хората, че това е доста неразбираема политика - ако някой иска да им открадне моделите, винаги може да го направи, както те самите го правят, но как очакват булките да научат за тях).

Конкретно, погледни в сайта на Стоян Радичев (www.radichev.com) - в неговото ателие имаше изложен модел, много близък до твоя, но като че ли не толкова разкроен надолу. Цената му беше 450 лв., мисля. Можеш да го видиш в Колекция 3, каталожен номер 31 и 32. Също такъв подобен модел има в Колекция 4, каталожен номер 19 и 20. Впечатлението ми от самото ателие и от дизайнера е повече от добро - бяха много любезни, внимателни и определено си разбираха от работата.

Извинявам се за дългия пост. give_rose
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #194 -: февруари 05, 2012, 10:22:58 »

Никога не съм чувала за този дазайнер. Има хубави рокли. Ето двете твои предложение:


и втората, която на мен повече ми харесва



Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines